Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

ayyy hadi inşaallah canım benim. hayırlı haberlerini alırız

Canim yumoşları büyüttükten snra çatlatma iğnesi yaptım ve 36 saat snra normal muayene olduğum yerde vajinal muayene gibi aşılama oldum sen sor merak ettiklerini cevapliyayim
anladım canım peiki acı falan oluyormu hiç daha önce rahm flmi çektrmştm canım çok yanmıştı... sen nekadara yaptırdın?

anladım canım peiki acı falan oluyormu hiç daha önce rahm flmi çektrmştm canım çok yanmıştı... sen nekadara yaptırdın?
Yok cnm rahim filmi gibi değil aynı muayene gibi oluyo ama asilamada snra 2 3 gün kasigmda hafif ağrı oldu benim aşılama bana biraz tüp bebek fiyatına geldi yumoşlar büyümeynce çok iğne kullandım normalde 1150 falan Dye hatrliyrm

Kimyager sen naptinn canım gttinmi bugün doktora

evet canım gittim. doktor pazartesi kontrolümde dozu arttırmıştı ya benim yumoşlar 8-9 olanlar 10'a 10 olanda 12'ye büyümüş. doktor bu doza iyi tepki veriyor. bu dozda devam et cumartesi tekrar kontrole gel dedi. cumartesi günkü büyümeye göre yine doz ayarlaması yapacak. bakalım herşey yolunda giderse haftaya olur aşılamam kısmetse.

sen nasılsın?

İnşallah biranonce olur canım aşılaman ve bebisine ķavusursun benim bugün 5. Günüm ama içimde hiç olumlu bişi yok niye karamsarim bilmiyorum tutmadı gibi B8 his var

İnşallah biranonce olur canım aşılaman ve bebisine ķavusursun benim bugün 5. Günüm ama içimde hiç olumlu bişi yok niye karamsarim bilmiyorum tutmadı gibi B8 his var

ahhh yawrummm öyle düşünme noolurrr. iyi düşün ki iyi olsunn

senin ilk aşılaman mıydı canım?

sen iğneyi kaç doz kullandın? gonal f mı kullandın? kaç yumurtan oldu? kaç mm'di? bende aynı süreçteyim ya merak ettim canım.
Canim benim çok karışık ya her gittiğimde iğne alıp döndüm hep farklı dozlarda kullandım puregon 300 du iğnenin adı Son haftalarda puregon Merional ve bi iğne daha vardı koruma iğnesi ondanda vurdum isim çok karışık ti yani yazsam roman olur :)

Yazmayı unuttum çabalarimizin 4 tane yumurta büyüdü bu arada bende 5 kadına yetecek kadar yumurta vardı hepsinin büyümemesi için uğraştı Dr valla kaç mm olduklarını bilmiyorum inanki :)

Yazmayı unuttum çabalarimizin 4 tane yumurta büyüdü bu arada bende 5 kadına yetecek kadar yumurta vardı hepsinin büyümemesi için uğraştı Dr valla kaç mm olduklarını bilmiyorum inanki

anladım canım. Sende de pco var sanırım. onun için çok yumurtan büyümeye çalıştı.

Evet bitanem ama çok şükür aşılama mi oldum ve bugün 5. Gün zaman su gibi akıp gidiyor rabbim çabalarimizi boşa çıkarmasın bu arada hangi sehirdesin

ayyy inşaallah canım inşaallah. darısı başıma olsun

ben istanbuldayım canım. sen?

kızlar inşallah hepimiz bu ay hamiş oluruz benim aşılamam haftaya cumartesi ye falan sanırım... çok tedirginim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…