Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
arkadaşlarım dün ne yaptım biliyomusunuz çoook tatlı bi bebek tulumu gördüm.üstünde "babasının kuzusu" yazıyordu...o kadar güzel ki..hayallere dalıp gittim...bi 10 dk beklemişimdir tulumun önünde.güzel hayallere dalmıştım..en sonunda dayanamadım aldım.Bi tanıdık olsa napıyo bu deli der...Rabbimmmm nolur bu sefer ver Allahım da içini doldur,sağlıkla giymeyi nasib ettttt..

işte buna benziyor ya...of allahım yalvarıyorummmm bunu giydirmek iiçin sağlıklı bebekler ver bzie aminn

Eklentiler

• Adsız.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 107
Bende bekliom dun günüydü gelmedi. Hic gelecek GB de değil yarin gidicem doktoruna bakalim...

Sorma koz olursa adi kesin naz olacak olsun zaten onunla ilgili çok hayallerim var... İsircam her yerini:)))))

Kızlar Bende dün adet oldum Doktorum bu ay yurt dışında olacağı için aşılama olayı da askıda kaldı.
Yaptığım araştırmalar sonucu iş yerime daha yakın başka bir doktor buldum çok iyi olduğu söyleniyor. Kendisine mail attım sabah hemen dönüş yaptı Şimdi ben bu ay klomen kullanıp 25 Ağustos da doktora gideceğim bakalım ne olacak...

Ayyyy böyle anlatınca bir heyecan kapladı içimi, Allah'ım sen her şeyin hayırlısını nasip et ...

ayyyy amin canım. Rabbim içten samimiyetle edilen duaları kabul eder. İnşaallah senide boş cevirmez tatlımm tez vakitte bebişine kavuşturur

hayırlısı olsun canım. Rabbim emeklerimizi hem maddi hem manevi boşa çıkarmasın. Tez vakitte meleklerimize kavuştursun.

Hayirlisi olsun canım en yakın zamanda bebislerimize kavuşuruz inşallah aminn

canım benim ya kıyamam sana hiç üzülme Allahım Bakara suresinin hikmeti ile Ol desin Olsun İNŞALLAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…