Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hayirlisi olsun cnm inş. Rabbim seni bebeğine kavustursun bizide amin

merhaba arkadaşlar bende bu ay aşılama yaptırıyorum doktorum öyle söyledi bakalım haftaya olucak hayırlısı ile

yaa kızlar bende çok stresrliyim şimdiden bi korku sardı nasıl bi yerde yapılcak nasıl olcak dye ilk aşılamam olucak ve inşallah son olur....

All
yaa kızlar bende çok stresrliyim şimdiden bi korku sardı nasıl bi yerde yapılcak nasıl olcak dye ilk aşılamam olucak ve inşallah son olur....
Allah YARDIMCINIZ olsun cnm. Bende ilk defa yaptircm ve daha baslayamadik. Vazgeçmek uzereyim nerdeyse.bi ignelre baslasaydik hayirlisiyla

Canim hiç korkulacak bişey yok aynı vajinal muayene gibi stres falan hiç yapma rabbim hayrlisiyla evlatlarımza kavuşturcak hepimizi

All

Allah YARDIMCINIZ olsun cnm. Bende ilk defa yaptircm ve daha baslayamadik. Vazgeçmek uzereyim nerdeyse.bi ignelre baslasaydik hayirlisiyla
amin canım inşallah sende başlarsın hemnececik ama sakın vazgeçmeyi üdüşnme ben de aniden karar verdim bugün adetimin leke geldği günden sayarsak 6. günü doktorm tatldeydi ancak bugün gittim ve doktor geç kalmş sayılmayız sen klomene başla hemen sabah akşam iç dedi haftaya cuma da kontrole gel cumartesi de inşallah yaparız dedi bakalm nasıl olucak aslnda bu ay geçsin dye düşünmştüm ama son anda karar verdim... sakın vazgeçme...

Canim hiç korkulacak bişey yok aynı vajinal muayene gibi stres falan hiç yapma rabbim hayrlisiyla evlatlarımza kavuşturcak hepimizi
amin canım desterğiniz için teşekkürler biraz bilgi veririmsinz ben bu konuda pek bişiy bilmiyorum..
All

canım inşallah güzel olur sonuç sende sakın vazgeçme

amin canım desterğiniz için teşekkürler biraz bilgi veririmsinz ben bu konuda pek bişiy bilmiyorum..

canım inşallah güzel olur sonuç sende sakın vazgeçme
Canim yumoşları büyüttükten snra çatlatma iğnesi yaptım ve 36 saat snra normal muayene olduğum yerde vajinal muayene gibi aşılama oldum sen sor merak ettiklerini cevapliyayim

Canim yumoşları büyüttükten snra çatlatma iğnesi yaptım ve 36 saat snra normal muayene olduğum yerde vajinal muayene gibi aşılama oldum sen sor merak ettiklerini cevapliyayim
anladım canım peiki acı falan oluyormu hiç daha önce rahm flmi çektrmştm canım çok yanmıştı... sen nekadara yaptırdın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…