Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam kızlar,
Benimde bu ay hatlar karıştı ayın 10 gibi adet olmam gerekiyordu ne gelen var ne giden
Hoş gelse de aşılama yapamayacağım sanırım bu ay yine... Doktorum tam trasfer zamanı yurtdışına çıkacakmış...
Bir daha ki ay yaparız dedi... Yaaaa birgün bile geçmezken ben nasıl beklerim koskoca 30günü
Şimdi başka bir doktor arayışına geçsem nasıl bulurum, inanın sıkıntı bastı

Üzülme canım herseyde bi hayir vardır ne demişler geç olsun güç olmasın

Amin canim inşallah senin durum ne

selam canım. ben gonal f'ye başladım. pazartesi kontrolüm vardı. doktor büyümeye başlamış dedi. dozunu arttırdı iğnenin. 2 gün sonra gel dedi. yarın yine kontrolüm var. yumoşların büyümesine göre iğneye devam ettirecek. yumoşlar istenilen büyüklüğe gelince çatlatma iğnesi ardından da aşılama yapılacak. tahminime göre haftaya pazartesi yada çarşamba olur. benim ilk aşılamam olacak. umarım bi daha da gerek kalmazz

olsun canım dert etme. elbet vardır bunda da bi hayır. bu saatten sonra doktorundan memnun değilsen başka doktor arama. bu sefer daha çok stres olursun. başka doktoru tanıyana inanana kadar da bir süre geçer. onun için hiiiççç gerek yok. bence bekle. hem bu arada vücudunda biraz dinlenmiş olur.

İnşallah buyumuslerdir ve iğne ye gerek kalmaz canım benimde ilk aşılamam inşallah ikimizde bebislerimize kavuşuruz ve tüm isteyenler

bende yarin iyinelerimi vuracaktim cunku adetimin ucuncu gunuydu, yanliz bugun bir kan alindi ve progesteronum olmasi gereken seviyede degilmis, olmasi gerekenden yuksek duruyormus yani bu yuzden iyinelerimi persembe gunune ertelediler.
eyer seviyesi ve progesteron denen bu sey duserse 6 gun evde kendim iyinelerimi vurup, sonra asilama olcak iste

yanliz asilama daha olmadan ne kadar sitres oldum anlatamam

İnşallah hersey istediğin gibi olur hiç canını skma stresede girme stres bize yasak

Ben de adet olmaya bekliom... Doğum kontrol hapini biraktim ne gelen var ne giden eskiden gelmesin diye bakiodum günü günü gelipdu. Simdi gelsinde ignelere basliyim asilamam olsun diyorum yok gelmio. Pisikoloji alt üst yani;(

zaman geçmiyooooooo aşılama yaptıralı 9 gün oldu.. test için bekliyorum daha 5 günüm var...

pozitif hissediyorum sol kasığımda ağrı var sanki ben burdayım diyor bebişim bana ordan ama negatifi duymaktan da çok korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…