Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Nasip değilmiş. Her şeyde vardır bir hayır. Üzülme demeycm üzülmemek elde değil. Belirti filan var mıydı. Yani adet sancısı vs..

Sedacim sende yapmistin galiba senin sonuç ne vaktim sayfalarda göremedim tatlm merak ettim

CCanim hersey Allahtan ne diyelim nasipten öte koy yok canim hayirlisi die dua edelim Rabbim sabrini ve metanetini korumada yardimcin olsun bebisim bakalim biz nelerle karsilascaz canim
Amin canim demekki zamanı varmış ama çok yıkıldım daha doktora konuşurken ağlamaya başladım çok kötüyms bu cewabi almk

Amin canim demekki zamanı varmış ama çok yıkıldım daha doktora konuşurken ağlamaya başladım çok kötüyms bu cewabi almk
rabbim yar ve yardımcımız olsun canım..ağlayabildiğin kadar ağla ki çabuk toparlanırsın.yeni umutlar yeşerecek inşallah

Benim 14.günüm hiç belirtim yok. Bugün aynı zamanda adet günüm. Önceden adet öncesi mutlaka karnım ağrırdı şimdi o da yok iğnelerden belki. Pazartesi test yaptrcm inşallah sonuç yüzümü güldürür çok ihtiyacım var

inşallah canım buraya sonucunu yaz

[QUOTE="karya3554, post: 36608594, member: 617473"demekki zamanı varmış ama çok yıkıldım daha doktora konuşurken ağlamaya başladım çok kötüyms bu cewabi almk[/QUOTE]
Kiyamam sana ben ya anliyorum seni bende ilkinde ole olmustum sıkma kendini canim agla icini dök icine atma o daha kotu en guzelide Rabbime siginmak canim Allah sabirlik versin ...

sssedaaa, post: 36608640, member: 482110"]Benim 14.günüm hiç belirtim yok. Bugün aynı zamanda adet günüm. Önceden adet öncesi mutlaka karnım ağrırdı şimdi o da yok iğnelerden belki. Pazartesi test yaptrcm inşallah sonuç yüzümü güldürür çok ihtiyacım var[/QUOTE]
İnsallah aldigin her haber senin hayirli olsun canim

karya3st: 36608382 .!.:
Rabbim bana vermedi bari sizlere versin
Canimmm benim lutfen cok uzme kendini noolluurrr. Biliyorum hic ama hic kolay degil tahmin edebiliyorum. Bizler ne kadar acele etsekte vakti zamani var ve beklemeliyiz. Rabbim samimi edilen dualara mutlaka cevap verir. İnsaallaahhh sana da nasip edicek. Rabbim yar ve yardimcin olsun. İcine ferahlik nasip etsin. Pes etmek yok tamam mi tatlim?? Bizler manevi olarak yanindayiz.

ssedaaa, post: 36608640, member: 482110"]Benim 14.günüm hiç belirtim yok. Bugün aynı zamanda adet günüm. Önceden adet öncesi mutlaka karnım ağrırdı şimdi o da yok iğnelerden belki. Pazartesi test yaptrcm inşallah sonuç yüzümü güldürür çok ihtiyacım var[/QUOTE]
İnsaallah hayirlisi olur canimmm. Güzel haberlerini aliriz. Haber et olur mu? Rabbim gönlüne gore versinn

Hz. İbrahim bir oglunun olacagi mujdesini alinca esi sasiriyor. yasli ve kisir halimle mi deyince melekler ona rabbinden hukmun boyle geldigini soyluyor. zariyat suresi 28 29 30. ayetler.

Rabbim bana vermedi bari sizlere versin
Rabbim seninde yuregine serinlik versinn...nedesek bos biliyorumm..rabbime inancim sonsuzz..ama o anlarda bende yikiliyorumm..simdi ne desek bos biliyorum..2 gun sonra biraz daha hafifleyeceekk...insallah en kisa zamandada guzel haberler verirsin bize...

Kızlar test yaptrdım benimde negatif maalesef olmadı. Nedense duygusuzum. Hislerim kayboldu sanki

Kızlar test yaptrdım benimde negatif maalesef olmadı. Nedense duygusuzum. Hislerim kayboldu sanki
Ağustos herkese uğursuz geldi. Ben de bugün kırmızıları gördüm aynı sekildeyim ama yapacak birşey yok. Belki hayırlı olamayacaktı. Şer bildiğimizde hayır, hayır bildiğimizde şer vardı belki de..

[QUOTEm_bilmem, post: 36617769, member: 580408"]Ağustos herkese uğursuz geldi. Ben de bugün kırmızıları gördüm aynı sekildeyim ama yapacak birşey yok. Belki hayırlı olamayacaktı. Şer bildiğimizde hayır, hayır bildiğimizde şer vardı belki de..
Canim nediyelim herseyin hayirlisi olsun hakkimizda Rabbimin kesesinde bol gün gelir bizimde kucagimiz dolar inşallah hayirlisiyla ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…