Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
E="kimyager1508, post: 36600953, member: 584628"]hayırlısı olsun canım.
sağol canim yabisey sorucam asilamadan 48saat sora bthcg de belli oluyormuş acaba dogrumu ya yaptirsammi tereddutte kaldim
canım çatlatma iğnesinin vücuttan atılması lazım.10 gün sonunda atılıyor ancaa..en erken bi fikir sahibi 8.gün olabilrisn ancak.12.gün tam belli oluyor..beklemek çok zor biliyorum ama mecburuz..

canım çatlatma iğnesinin vücuttan atılması lazım.10 gün sonunda atılıyor ancaa..en erken bi fikir sahibi 8.gün olabilrisn ancak.12.gün tam belli oluyor..beklemek çok zor biliyorum ama mecburuz..
Ya bak ben onu bilmiodum canm sagol ozaman beklicez mecbur yavrum Allahim cumlemize sabir versin inşallah :)

Ya bak ben onu bilmiodum canm sagol ozaman beklicez mecbur yavrum Allahim cumlemize sabir versin inşallah :)
amin canım.çünkü çatlatma iğnesinin vücuda verdiği hormon,hamilelik hormonu.mesela iğneyi yaptıktan sonra test yaparsan çift çizgi çıkar 7-8.güne kadar..

E="kimyager1508, post: 36600953, member: 584628"]hayırlısı olsun canım.
sağol canim yabisey sorucam asilamadan 48saat sora bthcg de belli oluyormuş acaba dogrumu ya yaptirsammi tereddutte kaldim

Yok canim bbelli olmaz. Çünkü döllenmiş yumurta rahme 10 günde yerleşiyor ve kanda belli oluyor. 2 gün çok az bir sure. Birde zaten catlatma iğnesi olduysanda yanlis sonuç olur. İgnede de bhcg var ver vücuttan atilmasi 10 günü buluyor. En kesin sonuç 13-14. GGünler test yapmak

Sagolun kizlar bu benim ikinci asilamam ama öncekinden 14gune kalmadan adet olmustm oyuzden bundanhaberim yoktu iyiki bbugün siteye girmisim yoksa belki de boşuna sevincektim çok teşekkürler :)

Ya kizlar çok özel olmazsa sizin spermlerde değerler nedir bizim 18 mlydu yikandiktan sora yüzde 70 artti ama Dr çok umitlenme iyisinede kotusunede kendini haziran dedi hersey Rabbimin izniyle tabikide ol deyiverir olur gerçi nasip:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…