Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar bugüb nemimde 7. günüm. ama olumsuz haberleri alınca açıkçası çok moralim bozuluyor, ümidim azalıyor. Zaten hiç belirtimde yok Rabbim hepimize hayırlısını versin inşaallah çok bekletmesin. aminnn

E="kimyager1508, post: 36621120, member: 584628"]kızlar bugüb nemimde 7. günüm. ama olumsuz haberleri alınca açıkçası çok moralim bozuluyor, ümidim azalıyor. Zaten hiç belirtimde yok Rabbim hepimize hayırlısını versin inşaallah çok bekletmesin. aminnn[/QUOTE]
Kizlar benim besinci gunum nasil bi belirti olmasi lazim hos benimde asilamadanyana pek umidim kalmadi artik nasip hayirlisi olsun hakkimizda insallah

arkadaşlar doktordan geldim bu ay olmuycak aşılama cuma günü de yazmştım buraya hiç yumurtam yok

hayırlısı olsun canım.

Kizlar yaaa bu ay hicmi gebe yokk...haber vermeyen varmi belki tutan olmusturrr

Kimyager sen nasilsinn??? Bu bekleyis cok fenaa...bu negatif haberleri benide bitirdi...benimde besinci gunumm...bikac video izledimm..eger spermle yumurta birlesip embriyo olustuysa 3. Gunu rahme dusuyormus..sonra orda o embriyo yine catlayip 6. Gunu rahime yerlesiyormus...yani benim 5. Gunum daha rahme yerlesmedi bile...tabi varsaa....ama senin varsa yerlesmistirr...

Belirti varmi hicc yaaa...bende hicbisi yokk..gogusler asiri hassas..ve gaz..bunlarda catlama ignesinin sonuclari heralde..baskada hicbisi yok...oyle sancilarrmiss..batmalarmisss...hicbiri yokk..bendede negatif sanirimm..

Slm kizlar benimde 6. Günüm sabah hafif bi klasik agrim oldu ama ben hic ihtimal vermiorum çünkü bizim sperm sayisi çok düşüktü bununla ilgili teorik araştırmalarda asilama genelde sebepsiz infertilitelerde daha etkili oluyomus yani ben ce bu teoriye gore bize tüp bebek yolu gorunu tabiki kadin - erkek infertilitelerde kizlar Rabbim hakkimizda hayirlisini nasip etsin sabir ihsan eylesin cumlemize melekler :)

Hayirlisi olsun canimm..yakinmis gunlerimizzz...bende ne agri var ne sizi..bide herkezi negatif duyunca uzuldumm...insallah guzel haberler veririzz...ne zaman twst yapacaksin..ben haftaya bugun yani pazartesi veririm diyorum..ogune kadar zor sabredicem..

Selam canim iyiyim sen nasilsin? Canim benimde bugun 8. Günüm. Hic ama hiccc belirtim yok. Sadece gaz ve midede şişkinlik var. Bende iyice olumsuz düşünmeye basladim. Rabbim hayirlisini versin ne diyelim.

Canim dr um beni cuma günü cagirdi 10. Günüm oluyor ama pazartesi ise baslamam lazim eğer kanda azdahi cikarsa tekrar rapor falan yazicak oyuzden erken cagirdi hayirlisi hakkimizda bebisim tek siginagimiz Rabbimiz inşallah guldurecek yuzumuzu nasipse ..

"WAW, post: 36628233, member: 237723"]Hayirlisi olsun canimm..yakinmis gunlerimizzz...bende ne agri var ne sizi..bide herkezi negatif duyunca uzuldumm...insallah guzel haberler veririzz...ne zaman twst yapacaksin..ben haftaya bugun yani pazartesi veririm diyorum..ogune kadar zor sabredicem..[/QUOTE]
Bebegim bende kasık agrisi var ama bu psikolojikte olabilir bilirsin şuan hepimizin de kafasi oraya takili böle hissediyorda olabilirim tatlm .

Selam canim iyiyim sen nasilsin? Canim benimde bugun 8. Günüm. Hic ama hiccc belirtim yok. Sadece gaz ve midede şişkinlik var. Bende iyice olumsuz düşünmeye basladim. Rabbim hayirlisini versin ne diyelim.

Aynen oyle canimm..hayirlisi..

Ayy az kalmis sukurr..guzel haberler ver insallahh...

canlar çarşamba aşılama oluyorum.pek umudum yok lekelenmem var hala geçmeyen.öylede olsa denemek zorundayız dedi doktorum.vardır bir bildiği.dua edin pek umudum yok ama yinede işte..kısmet işi

canlar çarşamba aşılama oluyorum.pek umudum yok lekelenmem var hala geçmeyen.öylede olsa denemek zorundayız dedi doktorum.vardır bir bildiği.dua edin pek umudum yok ama yinede işte..kısmet işi
Ayyy inşaallah hayirlisi olur canim. Rabbim emeklerimizi boşa cikarmasin. Hayirli haberlerini aliriz :))

[zxyz, post: 36629318, member: 218001"]inşallah canım..bende bi atlatsam şu olayı...seninde hayırllı haberini bekliyoummmm[/QUOTE]

İnsaallah canimm

Sağol cancazim inşallah iyi haberler aliriz cumlemiz .

Ayy az kalmis sukurr..guzel haberler ver insallahh...[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…