Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hakkında hayirlisi olsun canim sıkıtı yapma kendine belki senin için boyle olması daha hayirlidir nedemisler her serçe varbi hayir her hayirdada vardır bi şer nasip gülüm
canlar çarşamba aşılama oluyorum.pek umudum yok lekelenmem var hala geçmeyen.öylede olsa denemek zorundayız dedi doktorum.vardır bir bildiği.dua edin pek umudum yok ama yinede işte..kısmet işi

Kizlar nasipse Allahtan ümit kesilmez hepimiz bugün anneligin o nesif duygusunu tadacagiz ben inanıyorumki hepimiz ayri ayri mutlu olacagiz yeterki Rabbim hayirlisini nasip etsin karamsarliga girip psikolojimizi bozmamaliyiz
Kizlar dusununki anne olduk deli annesimi olsun bebislerin hoppp kendinize gelin artik silkelenin kizlarrrrr

Öyle düşünme canım herkesin nasibi farklı. Hayırlısıysa olsun de. Ben bu sürecin bile hayırlı geldiğine inanıyorum kendi adıma. Eşimle birbirimize daha çok bağlandık maşallah deyim.. çocuğum olsaydı ve eşimle böyle olmasaydikk daha mutsuz olurdum eminim.. belki de Allah birşeylerin yerine oturmasını bekliyor ve hazır hissettiğimiz halde hazır değiliz aslında. Oyuzden hiç kafaya takmadan hayatıntadını çıkarmalı

arkadaşlar doktordan geldim bu ay olmuycak aşılama cuma günü de yazmştım buraya hiç yumurtam yok
Olsun canım sıkma canını stres yaparsan daha kötü etkilenir yumurtalar. Demek ki bir sonraki ay olacak senin nasibin. Bu arada bol ceviz fındık ye, incir ye, adaçayı iç, takviye iyi olur yumurtalara

Hakkında hayirlisi olsun canim sıkıtı yapma kendine belki senin için boyle olması daha hayirlidir nedemisler her serçe varbi hayir her hayirdada vardır bi şer nasip gülüm
tüp bebeğe giden yolda basamak olarak kullanıyorum aşılamayı..o yüzden tutacağına pek umudum yok ama yinede hayılısı

arkadaşlar doktordan geldim bu ay olmuycak aşılama cuma günü de yazmştım buraya hiç yumurtam yok
canım yumurtlama tembelliğim var benim.bol bol incir ye..benim bu ay incir sayesinde 15 günde büyüyen yumurtalarım 8 günde büyüdü.tavsiye olunur...daha olmadı bal tarçın çörek otu karıştır hergün bi kaşık ye..bunlar yumurtlamaya yardımcı.

kızlar bn 3 aydır klomen kullanıyorm ve sonuç olumsuz bu ay henüz beklemedeym eşimin sperm değerleri 25mlyn iken gecen ay ateşli hasta oldu 2.5 milyona düşmüş dr da tutmazsa eylülde asılama yaparz dedi spermde problemi olanlar sayılarınız nasıl bide bn vajinal muayene bile olurkkn zorlanıyorm uyusturup yada anestesiyle filn yapılır mı ki dr a sormadm henüz

"xyzxyz, post: 36630666, member: 218001"]tüp bebeğe giden yolda basamak olarak kullanıyorum aşılamayı..o yüzden tutacağına pek umudum yok ama yinede hayılısı[/QUOTE]
Bellimi olur canim bakarsin tutar hani aklindan cikarinca olur diyolarya nasip gülüm hayirlisi olsun canm

Üzülme bebeğim bak benim Vardı da noldu demekki daha zamanımız var
öyle tabi canım ama hayırlısı artık napalım...

canm ben o dedklerini daha önce uyguladım malesef ondan da sonuç alamamıştım incirde süt hormonunu yükseltiyo dikkat edin ona...

kızlar bende son 1 aydrı ara ara ateş basması oluyor neden acaba doktor yumurtaların büyümemesi bundan olablr dedi yani ateşten... yarın dahiliyeye gidicem.. bakalım bi kan vereyim

Abcd Canim hakkinda hayirlisi olsun asilamada uyusturmayi kendi Dr sormadm ama int okumustm anestezi yada başka şekilde uyusturmalarda yumurtada uyuştuğu için döllenme gerceklesmeyebiliomus oyuzden uyuşturma yapmiolar ama o kadar sikma canina Allah yardim edip gözündebbüyütme tatlm hayirlisi olsun tekrardan

canlar çarşamba aşılama oluyorum.pek umudum yok lekelenmem var hala geçmeyen.öylede olsa denemek zorundayız dedi doktorum.vardır bir bildiği.dua edin pek umudum yok ama yinede işte..kısmet işi
Ayyy canim inş. Hayirlisi olur... Ne güzel bak asilaman olcakkkk... Herseyde hayir vardır öğle dusun

yumurtlayamayan arkadaslar belden hacamat deneyebilirler faydasi oluyormus. ben de denemek istiyorum bir turlu nasip olmadi. xyzxyz canim drun vardir bi bildigi. kanamadan lekeye donmesi de guzel. sonuc bekleyen arkadaslar dua ediyorum sizin icin. rabbim hayirlisiyla versin insaallah hepimizeee.

TE="ayneyn, post: 36632748, member: 580403"]yumurtlayamayan arkadaslar belden hacamat deneyebilirler faydasi oluyormus. ben de denemek istiyorum bir turlu nasip olmadi. xyzxyz canim drun vardir bi bildigi. kanamadan lekeye donmesi de guzel. sonuc bekleyen arkadaslar dua ediyorum sizin icin. rabbim hayirlisiyla versin insaallah hepimizeee.[/QUOTE]
Amin canim Rabbim cumlemize tattirsin oguzel duyguyu nasipse .

aynen canım. bizde bu süreçte eşimle daha da yakınlaştık. birbirimize karşı daha anlayışlı davranıyor, tartışmaları uzatmıyoruz. onun için herşeyde bir hayır vardır diye boşuna dememişler

canım öyle deme. doktorun yapalım dediyse vardır bir bildiği. boşuna demez herhalde. daha iki gün var kesilir inşaallahhh. sonrada aşılamanı olur ve bebişşine kavuşursun inşaallaahhh

aminnn canım arkadaşlarım.şimdi sadece 1-2 damla leke geliyor bugün.çatlatma iğnemi yaptım dün gece saat 12 de..yarın aşılamamız vvar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…