Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hiç bişi demiyorum sana inşallah bu üzerindeki hamilelik stresidir

bu arada istersen eylül topiğinde listeye alalım seni olur mu canım?
Olabilerrr...eylul 3..4 gibi belli olur heraldee..insallah sonuc guzel olur..
hayırlısı olsun canım. Tutar inşaallah ve bebişine kavuşursun. aramıza hoş geldin. aramızda 3 gün var seninle. bende pazar günü oldum

Ayy nasil gececek bu gunler bilmiyorumm...yaa ben hic bisi hissetmiyorumm..tutacak gibide gelmiyorr tutsunda istiyorumm...ben cok uzuntuler yasadim bu sefer umitlenmicem diyorumm..uzmucem kendimi...ama rabbimin kudretinden umidimi kesmekde haddime degil..bi anda ucsuz bucaksiz umitleniyorumm garip duygular vesselamm...

Nasil gecti asilamann...

Bir de öyle Allah herkesin gönlüne göre versin demekle asıl sen neyi kastettin merak ediyorum. Ve aminnn diyorum senin için..

canım bende bişey hisetmiyorum, yada hissetmek için çok mu erken onu da bilmiyorum

Tevekkül edip doğru vaktin gelmesinden başka yapacak bişeyimiz yok canım, tek çaremiz Rabbime sığınıp, ondan istemek

aşılamam da iyi geçti canım. sadece hafif ağrım oldu. onun dışında iyidi çok şükür. senin nasıldı? ilk aşılaman mı?

Canim bak yazdıklarına rağmen sana ters bi cevap vermiyorum ama sen hala devam ediyorsun lutfen
Ben sana ne yazdım Allah aşkına?? Allah herkesin gönlüne göre versin dedin ben de senin için de amin dedim. Ne oldu beddua mı algıladın sen de aynısını bana dedin. Canım flan deme insanın sinirlerini bozup da.

Kızlar yapmayın. Aaa neler oluyor böyle?? İnanın ortada hiçbişey yok. Daha da gerilmenize gerek yok. Çünkü siz burada tartışırken topik açıldı, liste bile oluşturulmaya başlandı.

Boşuna Gerilmeyin arakadaşlar. hadi öpüşünde barışın

Canim valla tartışmyaym dedikçe üstüme geliyo neyse cevap vermiyorum zaten boşver sen nasılsın

Ewett ilk asilamamm..dr un dedigine gore iyiydi hersey ama rabbimin takdiri bakalim neler olacak..ben 5 yildir her ay bekledimm..

Asilama oncesi drum cok su icirdii..ondan biraz zorluk cektim..40 dk yatirdilar sonra hemen wc gittim dr gidebilirsin dedi..

Bide fitil verdimi sana..progestan vajinal fitil kullanicam her gece

Canim valla tartışmyaym dedikçe üstüme geliyo neyse cevap vermiyorum zaten boşver sen nasılsın

iyiyim canım. gribi atlatmaya calışıyorum. ama onun dışında bel ağrım devam ediyor. namaz kılarken falanda karnım sıkışınca kasıklarım ağrıyor. ama inşaallaahhh tuttsunda ben ağrıya razıyım canım

merhaba arkadaşlar benim ilk aşılamamdı. Ama maalesef olmadı. Şimdi seropheneye devam ediyorum yani bir şekilde hayat devam ettikçe umudunuz da devam ediyor. Yanız bu ay tüp bebeğe geçme isteğim var. Eşimin gittiği üroloji uzmanı aşılamayla zaman kaybetmeyin tüp bebeğe geçin diye önermişti zaten. Bir de bu ay hiç hayırlı haber alamadık inşallah eylül başlığında görüşürüz kızlar.

ayyy canım inşaallaahh tez vakitte kavuşursun bebişine. bana su içirmedi canım ama benide 1 saat yatırdı. bende progestoron jel kullanıyorum. günde bir tane canım. benimde ilk aşılamam canım.

Reactions: WAW
hayırlısı olsu canım.eylül topiğine bekliyoruz..

Bebeğim bugünleri atlatana kadar sandalyede kıl inşallah rabbim bizi sevindircek sen uzulme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…