Aşılama Ağustos 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhabalar
Bende bu ay asi yaptiranlardanim hatta bugun ilk ignemi oldum.uc yillik evliyim Laparoskopi oldum sol tupum tikaliydi acildi 8aygecti olali.pkosta var malesef ama adetlerim duzenli yumurta olusumu var ama istenilen buyukluge gelemiyo sorunumiz bu sanirim artik.insallah asiyla atlaticaz bu sorunumuzuda olumlu sonucu alicaz hepimiz.
Gecmisi okuyamadim yaptiranlar ve gun sayanlarvar sanirim benide araniza alin :)

Merhabalar
Bende bu ay asi yaptiranlardanim hatta bugun ilk ignemi oldum.uc yillik evliyim Laparoskopi oldum sol tupum tikaliydi acildi 8aygecti olali.pkosta var malesef ama adetlerim duzenli yumurta olusumu var ama istenilen buyukluge gelemiyo sorunumiz bu sanirim artik.insallah asiyla atlaticaz bu sorunumuzuda olumlu sonucu alicaz hepimiz.
Gecmisi okuyamadim yaptiranlar ve gun sayanlarvar sanirim benide araniza alin :KK66:
Merhaba canm hg aramıza umarım biranonce hepimiz bebislerimize kavuşuruz izmirde oturuyorsun sanırım hangi hastanede tedavi goruyrsun

Günaydın sevgili arkadaşlar.hepinize hayırlı cumalar...bugün birbirimize bol bol dua edelim.inşallah rabbim hayırlısı ile bizlere minik minik hediyeler yollasın göbeğimize...

Hayirli cumalar canlar... Rabbim cuma gununde dualarimzii kabul etsin inş. Ben hala beklemedeyim . regl olmadim. Bu sefer de bekliom olmuyor ya ;((((((

Bakalim hangimizin ki önce gelecek:KK66:
bakalım :) bu arada eylüle kalır gibi geliyor bizim aşılamalar.hadi öbür hafta hasta olsak,15 günde iğneler sürer.aşılama olur 15 gün daha test için bekle......senin aşamalar nasıl olur bilmiyorum ama benimki öyle olacak

bakalım :) bu arada eylüle kalır gibi geliyor bizim aşılamalar.hadi öbür hafta hasta olsak,15 günde iğneler sürer.aşılama olur 15 gün daha test için bekle......senin aşamalar nasıl olur bilmiyorum ama benimki öyle olacak
İnş. Kalmaz benim iznim bitio cunku. Hasta olunca direk ignelere baslicaz. Oda 5-6 gün sürer dedi doktorun.

İnş. Kalmaz benim iznim bitio cunku. Hasta olunca direk ignelere baslicaz. Oda 5-6 gün sürer dedi doktorun.
vaay 5-6 günde yumurtalar büyüyo senin demek maşallahhh..benim 15 günde büyüyor anca.kaç doz yapıyorsun? benimki gonal f 75 mg

Canim daha hic baslamadim ki. Doktorun öğle söyledi. 5-6 gün yeter dedi. İnş. Öğle olur.

Evet izmirdeyim ozele gidyorum profa muayenesinde yapacak.bugun ikinci gun ignelerin yanliz bisi sorucam aldigim ignelrde bir kartus var 75 vuruyorum herseferinde kacgun surecek on gun kadar kullanicaksin dedi ama ucgun zor yter bence o kartus sizinkiler nasildi

X