Agulamaa

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
selam bayanlar ben 29 ocak annesiyim ve oğlum yaklaşık 2-3 haftaden berri günde 1 defa falan aguluyordu ama bugün ben sürekli söyledim söyledim şimdi kendisi sürekli aguluyor. onun birşeyler yatığını gömek beni inanılmaz mutlu ediyorr sizin bebeklerin agulamaları ne durumdaa

haklısın canım..benım kızımda 49 günlük oldu bugün o da artık cıkardıgımız seslerı taklit edıyor.babasıyla konusuyor resmen:) onların saglıklı bır sekılde buyudugunu görmek gercekten harika.bırde cıngıraklı oyuncak ayısı var onunla konusuyor kendı kendıne..hihoyyyt

slm canim ayni benim kizimda simdi kendi kendine konusuyor bende onun sesini taklit ettigim zaman dahada sevinip yine konusmaya devam ediyor bide artik seslide gülmeye basladi onun böyle mutlu olmasi gülümsemesi benide cok mutlu ediyor bütün yorgunlugumu aliyor

hepimiz çok mutlu oluoruz tabi öğrendikleri zaman:))ben de devamlı konuşuorum kızımla o da aguluo bazen ama genelde sohbet edio:))

Bizim kızımızda çok aguluyor.. Bazen resmen konuşuyormuş gibi geliyor.. Kendini nasıl kaptırıyorsa...

benim oğluşum 10 günlükken agu dedi,ve sesler çıkartmaya başladı,görenler şaşırıyordu.O gün bugündür çenesi fena..1 aylıkken şarkı söylüyordum eşlik ediyordu makamlı makamlı kuzucum.Çok tatlı bunlar..

benim kizim da 3 haftadir belirgin bir sekilde kendisiyle ilgilenince,konusunca mirildaniyor aguluyor.cok guzel ya insallah anneeee dedigi gunleri de görücez..

benim oğlanda agu gugu bir şeyler söyleyip konuşuyor resmen , sakız çiğner gibide yapıyor demek normal bir şey

ay kızlar birde ağlarken annn- neeee diyor resmen anne der gibi içimin yağları eriyor valla çok güzel

ay ekinsu benim oğlan ilk iki hafta hep öyleydi.gören herkes bu anne diye ağlıyo diyordu.sonra ayrıldık unuttu herhalde ama şimdi yine başladı çok hoşuma gidiyo ağlaması

kızlarr bugün oğluşum yine bişiler dedi ama sanki konuştu gibii ay şok oldum bide üst üste agu agu diyor yani bi seferde 4-5 kere aguluyoo annesi havucunu yesinnnnnn

benimki memede aguluyo bazen gülüyo kocaman dişsiz damaklarıyla bana, auuu akuuu aguğğğ demeyi biliyo şimdilik:) bazen de dudaklarını büküp kısa kısa ag ag ag dio bu gazım var demek çözdüm onu
bi tek bana yapıodu ama artık eşime de aguluyo çok kıskanıorum keşke bi tek benle konuşsa, ilk anneme gülmüştü zaten sinir olmuştum

benimkide çok aguluyor guguluyor gınnnlıyor :) ağzı çok kalabalık valla çok konuşuyor şimdi hoşumuza gidiyor ama sonra susss dicez herhalde :)) bizimki herkese aguluyor yeterki karşısında konuşan biri olsun..

alisha alemsin hee kıskandın demek :))

valla benimkinin de agzinda laf cok ama ah bir cikartabilse tamam ama ancak agu agu yapiyor simdilik....ama cok tatli onu da yapsin diye olmadik seyler yapiyorum :))

Dün bizimki çok sinirliydi kaşlarını çata çata bi söylendi bi söylendi.babasıyla beni fırçaladı baya:)Hemen kameraya aldık yarım saat susmadı çok dolmuş demekki:)

Benim kizim donencesiyle cok konusuyor. onlar donerken goz hizasina gelenlere kiziyor
soyleniyor bazen guluyor. Babasi geldi nihayet yurtdisindan ilk gun onunlada bayagi sohbet etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…