Ağuatos Ayında aşılama olacaklar toplaşalım :)

Tamam çok teşekkür ederim herşey için
Üzülme canım.Hakkinda hayırlısı olsun
Dedikleri gibi farklı cikabilir.Kendini strese sokma
İnsan ister istemez stres yapiyo dusunmeden edemiyosun ama farklı şeylerle ilgilen ne bilim telefonda oyun oyna
Mesela ben hayday oynuyorum kafamı dağıtmak için
Insana iyi geliyo gercekden

Aşılamadan bu yana hep oyun oynayarak vakit geçirdim zaten

Reactions: As6
Valla kuzu göğüs hassasiyetim var kasıklarım ara ara vuruyor ateşim var biraz gibi
Ay ben seni bi an sarı papatyaya karıştırdım diyorum bu kızla konuşuyoruz kaç gündür niye sordu bi an valla kuzum belirti aramamaya çalışıyorum çok o yüzden farkedip edemediklerimi anlık söylüyorum şimdilik net hissettiklerim bunlar sen nasılsın neler yapıyorsun

Kızlar birde bende akıllı bileklik var onunla nabız ölçümü yapıyorum bugün ortalamanın üstünde çıkmaya başladı acaba doğru mu belirti olarak

Kızlar birde bende akıllı bileklik var onunla nabız ölçümü yapıyorum bugün ortalamanın üstünde çıkmaya başladı acaba doğru mu belirti olarak
Kuzum nabız yüksekliği oluyormuş gebelikte. Bende dün tansiyonumu ölçüm nabzima bakayım diye ama 75 79 cikti aman kalbim atmasın bende panik atak var atak geldiğinde kalp krizi geciricem korkusu basliyo. Bu yıl kalple ilgili sorun yaşadım. Cok rahatsız etmez inşallah nabız konusub

Sen o zaman hiç düşünme onu olursa o belirti eksik kalsın diyelim yolumuza devam edelim

Hadi inşallah hayırlı pozitif sonuçlar alırsınız Aman ben bütün belirtileri yaşadım artık inanmıyorum onlara Ben bişey yapmıyorum ya kuzuöle kürlere bakıyorum belki yaparım diye akışına bıraktım

Mfk denesene kuzum bende tüp bebek muhabbetine geçmeden alırım diyordum kürler farketmeden hormonları bozuyor sakın yapma sonra triod prolaktm vs uğraşır durursun

Mfk ne demek oluyo bi kaç sefer duydum
Mfk canım bir peritonolog. Mehmet Fatih karslı doktorun adı. Adam doğal gebeliği savunuyor. Bir sürü yöntemi var ilişki günleri vs olsun. Sonra kendi doğal ürünlerini çıkarmaya başladı patentini alarak. Ciddi bi başarısı var bu arada Mfk gebeleri diye. Neye ararsan ürünü var pco için pcoda kilo problemi için neler neler. Denemeye değer kesinlikld

Hiiim. Peki hiiic sorun olmayanlara da varmi ürünleri acaba bi araştırayım tüp bebeğe başlayana kadar belki onu deneriz bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…