Aglıyorum

esengul_01

laborant adayı
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
132
0
37
sabah uyandım içimde bir hüzün.bugün diğer günlerden farklı annemler bugünde bizde yatmayacaklar.çünkü bugün gidiyorlar.saat 8.30 babam yanıma gelerek hadi kızım allahaısmarladık artık gitme vakti.eşim aradı annemle konuştu annemın gözleri doldu konusamadı bana verdi......annemle sarıldık ağladık......aşşa indiler köşeden dönerken annem babam ağlayarak baktılarrrrrrrrrrrrrrrrr.gittiler

evet.1 hafta kaldılar yanımda.ben gurbete gelin gttim.onlardan uzaktayım baya:çok üzgünüm:
napican be canım
hayat kime istedigini veriyo ki?
evlenip kopuyosun cevrenden ailenden dostlarından
ne yardan geçiliyor ne ana-babadan ama secimlerimizle yön veriyoruz hayatımıza
gurbetlik çok zordur bilirim
iyi ve anlayişli bi eşin varsa ona şükret
herkes bulundugu yerde sağlıklı olsun yeter ki
yokluklarını göstermesin Rabbim anne - babacıgının...

ah canım benim.. evin içi bomboş kalıyor bu tür vedaları hiç sevmiyorum Allah kavuştursun güle güle gitsinler..Rabbim başka ayrılıklar vermesin yeterki,

yine gelirler..:teselli:

napican be canım
hayat kime istedigini veriyo ki?
evlenip kopuyosun cevrenden ailenden dostlarından
ne yardan geçiliyor ne ana-babadan ama secimlerimizle yön veriyoruz hayatımıza
gurbetlik çok zordur bilirim
iyi ve anlayişli bi eşin varsa ona şükret
herkes bulundugu yerde sağlıklı olsun yeter ki
yokluklarını göstermesin Rabbim anne - babacıgının...

amin hepimizin anamızın babamızın allahım yoklugunu göstermesn.kendilerine alıştırıyorlar sonra gıdıyorlar.ev bomboş kaldıııı.ıpıssız hiç tadıda kalmadı.inan şuan ağlıyorum.bogazımda inanılmaz bir ağrı.gelırlerken ne kadarda çok seviniyordum.şimdi ise tam tersi

annemi şimdi daha iyi anlıyorum.biz izne gidipte dönüşte ağladıgını.....ne kadarda haklıymış ağlamakla.ev bomboş

annemi şimdi daha iyi anlıyorum.biz izne gidipte dönüşte ağladıgını.....ne kadarda haklıymış ağlamakla.ev bomboş

aynen insan yaşadıkça daha iyi anlıyor..
benim ailem yurt dışında sürekli ben onları yolcu ediyorum.. gidenemi zor kalanamı zor dersen bence kalana daha zor.. evin içinde sen kala kalıyorsun.. yinede canları sağolsun..

canım canım benim ya seninle kaderimiz aynı bende gurbetteyim anam babamdan ayrıyım çok zor gerçekten seni anlıyorum ama hayatın acı yönü işte herşey kader kısmet bizimde kaderimiz buymuş diyip hayata devam etmek önemli olan ana babalarımız sağlıklı olduklarını bilmek değilmi varsın uzak olsunlar ama sağlıklı sıhhatli olsunlar.

ALLAH böle tatli ayriliklar versin canim ya.. canlari sag olsun.. yine gelirler sen gidersin insallah..

X