Ağlıyorum iki gündür..

Aynen öyle..
Yardım ediyorum diyordu ama, hizmetçileri spor arabaları bilmemneleri sayıyordu..

evet yani bu kadar göze sokulmazdı. belliydi bir anormallik olduğu ama bir sürü insan da vardı kollayan. buna da ayrı şaşırıyorum.
hatta bana yazmış ki samyeli: bak elmayra ne güzel yorum yapıyor. sen neden kıskanıp reklam yapıyor diyorsun:KK1:

evet yani bu kadar göze sokulmazdı. belliydi bir anormallik olduğu ama bir sürü insan da vardı kollayan. buna da ayrı şaşırıyorum.
hatta bana yazmış ki samyeli: bak elmayra ne güzel yorum yapıyor. sen neden kıskanıp reklam yapıyor diyorsun:KK1:
:KK1:

Burda da misscoffe arkadaşa yazdı aynen o bağlamda bişey.. :KK1:
Savunma mekanizması denilen şey, tamamen bu oluyor sanırım.. :KK1:

psikolojik sorunlarından olmuyordur hep,ne bileyim samyelipoyraz bugünlerde dikkatimi çekmişti

ama yazıları öyle saçma sapan değildi ki yanı düzgün düşünebiliyor...

böyle ikinci kişilik yaratmakla ne oluyor hanı çok zengin,kusursuz bir aile böyle bir yaşantı isteyebilir hayal edebilir keşke hayalim diye konu açsa hiçbir başlığa uymayan topığe istediği kadar yazsa bu şekilde bilinçli kandırma gibi oluyor...

ama gerçekte dediği gibi hastada olabilir o zaman Allah sifa versin..

Alakasız olacak ama yazmadan geçemeyeceğim; Kullanıcı adınız sımsıcak çocukluğuma götürüyor beni. 5 yaşlarında okumayı ilk söktüğüm dönemlerde, anneme sürekli okuttuğum ve okumaya çalıştığım bir masal vardı. ''Karlar Kraliçesi''... Kay ve Gerda... Finlandiya'ya gitme planları yapıyorum şimdilerde. Nickiniz beni çok çekiyor bilesiniz :KK31:

Benim ikinci üyeliğimdi. Çoook özür diliyorum herkesten, ve çook pişmanım. ,Sabah konuyu kapatmak ve kaydımı sildirmek için girecektim zaten... Tedavi aşamasındayım(mitomani rahatsızlığım).. Çoook özür dilerim tekrar. Üyeliklerimi iptal ettirip bir daha da girmiycem siteye. Özür diliyorum özür diliyorum özür diliyorum... tedavi olduğum bir rahatsızlığım var, böyle yapıp sonra pişman olduğum.. Çok özür dilerim çok özür dilerim. affedin çok özür dilerim.. hemen sildirmeye çalışıcam kaydımı bir dahada rahatsızlık vermiycem kimseye... Çook özür dilerim tekrar..

tahminimde yanılmamışım. ama bunada inanmıyorum.
bencede girmeyin. :KK14:

Cok utaniyorum. Cok ozur dilerim tekrar. Bikac aydir yasadigim bir rahatsizligim. Tedaviye basladim. Doktorum yalan soylediginde heerseyi goz al ve acikla demisti. Dun de tutamadim kendimi. Ama gece uyuyamadim agladim niye boyle yapiyorum diye... sabaha kapattiracaktim herseyimi. Cooook ozur diliyorum heerkeesten teker teker.. affedin nolur. Son yazimdir.

İki ayrı profil, bambaşka kişilikler.
Biri diğerine cevap veriyor birde, destek çıkıyor.
Sanırım doğru olan tek bilgi , bir çocuğunuz olduğu.
Merak ediyorum daha kaç tane kişilik yarattınız burada.
Ben sizin mitoman olduğunuzu da düşünmüyorum, bastırdığınız birşeyleri dışarı çıkardınız ve biriyle sempati toplamaya çalışırken,
Diğeriyle kibirlendiniz. Bir de insanlara özelden , hakaret ettiniz.
Garip, acınası bir durum , yazık çok yazık.

İkinci üyeliklerin kokusunu alanlardan olmadım hic, bu konuda da ikinci üyelik olması kadının yalan söylediği anlamına gelmez belki baska bişi icin almıştır (ayrıntı bilmiyorum)

E burda cok gördük 2014te üyelik iptali yaptırıp 2011 yılında aldığı nickle geri gelen. Bunlar ne oluyor?

Alakasız olacak ama yazmadan geçemeyeceğim; Kullanıcı adınız sımsıcak çocukluğuma götürüyor beni. 5 yaşlarında okumayı ilk söktüğüm dönemlerde, anneme sürekli okuttuğum ve okumaya çalıştığım bir masal vardı. ''Karlar Kraliçesi''... Kay ve Gerda... Finlandiya'ya gitme planları yapıyorum şimdilerde. Nickiniz beni çok çekiyor bilesiniz :KK31:

ne güzel sevindim...insan bazen bir kokuyla bazen bir isimle geçmişe gidermiş..

İkinci üyeliklerin kokusunu alanlardan olmadım hic, bu konuda da ikinci üyelik olması kadının yalan söylediği anlamına gelmez belki baska bişi icin almıştır (ayrıntı bilmiyorum)

E burda cok gördük 2014te üyelik iptali yaptırıp 2011 yılında aldığı nickle geri gelen. Bunlar ne oluyor?

ben de günlerdir bunu sorguluyorum kendimce.kaç kişide bunu gördüm.niklerini iptal ettirip daha eski niklerle geliniyor.demek ki çok kişinin 2. üyeliği var ve çok anlamsız geliyor.:KK50:

Cok utaniyorum. Cok ozur dilerim tekrar. Bikac aydir yasadigim bir rahatsizligim. Tedaviye basladim. Doktorum yalan soylediginde heerseyi goz al ve acikla demisti. Dun de tutamadim kendimi. Ama gece uyuyamadim agladim niye boyle yapiyorum diye... sabaha kapattiracaktim herseyimi. Cooook ozur diliyorum heerkeesten teker teker.. affedin nolur. Son yazimdir.
diğer üyeliklerinide kaparttırmayı unutma ama..:KK6:

En azından daha fazla kandırmadın bizi. Allah sifa versin

Nedense inanmıyorum sana. Bu dediklerine yani.
Bir sürü insanın hakkına girdin.. belki konu açmış ama yeterli yorum alamamış bir sürü insan..
O an “hayır işlerine kendini adamış gönüllü öğretmene yazmak” daha makbul oldu bir sürü insan için. Ama neden görülmedi bilmiyorum öğretmen maaşı çizmelerin milletin gözünün içine sokulduğu, hizmetçiler vs vs..
İşte biz gündem olarak da bunu yapıyoruz. Siyasiler sallıyor böyle bol keseden biz afiyetle yiyoruz.

Bazen düşünüyorum , önceden papaz olduğum bir üye , sevimli bir nickle geri gelip benimle dost olduysa diye :KK52:

Demek vintage modası nicklerde uygulanmaya başladı , bunu bilmiyordum

Son düzenleme:
Nedense inanmıyorum sana. Bu dediklerine yani.
Bir sürü insanın hakkına girdin.. belki konu açmış ama yeterli yorum alamamış bir sürü insan..
O an “hayır işlerine kendini adamış gönüllü öğretmene yazmak” daha makbul oldu bir sürü insan için. Ama neden görülmedi bilmiyorum öğretmen maaşı çizmelerin milletin gözünün içine sokulduğu, hizmetçiler vs vs..
İşte biz gündem olarak da bunu yapıyoruz. Siyasiler sallıyor böyle bol keseden biz afiyetle yiyoruz.
sen gördün,bende. ama biz görenlerde feci saldırıya uğradık. keşke biraz daha temkinli olsak ve bu görenlerde birşeyler var ki görmüşler deyip acaba diyebilsek. çoğu konuda görüyorum ve olacak tepkilerden dolayı yazmıyorum

Son düzenleme:
sen gördün,bende. ama biz görenlerde feci saldırıya uğradık. keşke biraz daha temkinli olsak ve bu görenlerde birşeyler var ki görmüşler deyip acaba diyebilsek. çoğu konuda görüyorum ve olacak tepkilerden dolayı yazmıyorum

İşte ben de bunu anlamıyorum. Ama o kadar belliydi ki. Dedim ya görgüsüz, ya hasta. Başka açıklaması yok.
Daha kim bilir kaç kişi var böyle iki karakterli karşımıza çıkan.

hatırlıyorum konunuzu sizin durumunuz çok iyiydi, aile şirketi vardı galiba, sizde hayalinizi gerçekleştirmek için ücretli öğretmenliğe başlayacaktınız. Ne güzel olmuş oradaki çocukların ailelerin ihtiyaçlarını giderirsiniz, ki haftaya halolacak demişsiniz. bir süre sonra durumlarına alışırsınız bence. ilk günler gibi etkilemez sizi...

Yazdıklarınız asıl bize ibret olmalı, dediğiniz gibi yakındaki okulların önüne gidip çocukların çıkış saatinde bile önüne gidip bi üste başa bakılsa, yada müdüre gidip okulda ihtiyacı olan bir çocuğa ayakkabı hediye etmek istiyorum falan desek nolur sanki. yada kış günü mont hediye etsek. yada ailesine ulaşıp hiç deilse 50- 60 bikaç şey versek. ihtiyaçlarını alırlar. Yarın ilk işim yakınımdaki okulun müdüryle görüşmek olacak ihtiyaç sahibi bir ile varsa yardımda bulunmak istiyorum diycem yettiğince para brakıcam o versin.

Bu arada bir şey merak ettim. ilk konunuzla ilgili okula giderken arabanızla mı gittiniz, birde öğretmenler sizin durumunuzun iyi olduğunu biliyorlar mı?

bir insan kendi kendine nasıl bunları yazar.

Bazen düşünüyorum , önceden papaz olduğum bir üye , sevimli bir nickle geri gelip benimle dost olduysa diye :KK52:

Demek vintage modası nicklerde uygulanmaya başladı , bunu bilmiyordum

Ben de senin gibi düşünüyorum :KK1: Bazen cok sevimli geliyo gözüme sucu kendimde arar oldum :KK1:

X