Ağlıyorum iki gündür..

Sabah sabah hiç bişey anlamadım
Geçen durumumuz çok iyi ama ben öğretmen olmak istiyorum diyen kişi mi bu şimdi
Öğretmen olmuş şıp diye öyle mi
Formül istiyorum
Hem belki bende yarın polis olurum

Kendi itiraf edip özür dileyecek kadar kibar biri
Niye bunları yapsın ki
Yeni üyeliğe hazır olun
Kusura bakmasın da ben o özrün samimiyetine inanmadığımdan kabul etmiyorum
Bende hergün bişey sallar konu açarım istesem ama hem parmaklarıma hem okuyanlara yazık, ne geçiyo ellerine anlamıyorum ama ben vaktimi çaldıkları için vah vah diyemeyecem
Hasta insan farkına bile varmaz ve devam eder, farkında olduğuna göre ben üzülmüyorum kendisine. Bize yazık hatta

Şimdi benim anlamadığım. hayallerdeki aruz veznini neden öldürdü? idolünü yaşıyormuş ya onda.. gece birden bire karar verecek ne oldu? bu konusunun ilk mesajlarını okudum da ban yemek uğruna yazacaktım. 2.mesajda hemen demiş.."çocuklar çok madur( onun deyimiyle) hepsinin ihtiyaçları tarafımdan karşılandı. "

ben de günlerdir bunu sorguluyorum kendimce.kaç kişide bunu gördüm.niklerini iptal ettirip daha eski niklerle geliniyor.demek ki çok kişinin 2. üyeliği var ve çok anlamsız geliyor.:KK50:

Egem abla ben de gecen gün bi nick aldım bir hafta mı ne oldu bunu iptal ettirirp onu kullanıcaktım :KK70: Sonra vazgectim banlanırsam haberin olsun :KK1:

kendine eğlencelik bişeyler ararken aslında içindeki sakladığı şizofreniyi ortaya çıkarmış saçma kişilik :KK31:

Sizin hemen hemen tüm konularınıza denk geldim ve hatırlıyorum.
Merak ettiğim birkaç şey var;

1. Bundan 1 ay önce konu açmıştınız öğrenmenlik yapmak istediğinizle ilgili. Merak ettiğim 1 ay içinde nasıl gerçekleşti hayaliniz? çünkü ücretli öğretmenlik için belli başvuru tarihleri var. Mesela en son ağutos-eylül/2013 tarihlerinde yapıldı. Genelde her yılda o tarihlerde yapılır. Yani siz konuyu ocakta açtığınıza göre 1 sene sonra başvuru yapabilirsiniz ancak. O kısmı anlamadım. Şunu da belirteyim; eğer doğum izni, ölüm vs. gibi durumlar olduğunda daha önce başvurup kabul edilmeyen öğretmenler alınır ücretli olarak. Siz nasıl hemen yer edinebildiniz şaşırdım.

2. Okulda kaç öğrenci var merak ettim?
Hepsinin "tüm" maddi ihtiyaçlarını ben karşılıcam demişsiniz. Kendi branşınızı icra ettiğinize göre ilkokul değil, ortaokulda görev yapıyorsunuz ve başka öğretmenlerde var. Yani dizilerde gördüğümüz tek sınıflık bir okul olmasa gerek?
Çoookkkkk zengin bir aileden geldiğinizi biliyorum Allah daha çok versin ama neden ısrarla yardım talebinde bulunmak isteyen diğer hanımlara okulla ilgili ayrıntı vermekten kaçınıp "hepsini ben hallediyorum" diyorsunuz? Sonuçta yardım yardımdır ne kadar çok olursa o kadar iyi değilmi? İlginç ve çelişkili doğrusu.
(Bu arada belirtmek istedim benimde ailem oldukça varlıklı ama hiçbir zaman ne arkadaş ortamımda ne de başka biryerde bunu belirtip "aşırı zengin bir aileden geliyorum, eğitimim şu, ayakkabım şu kadar, spor arabam var vs demedim, demem. Durumum iyi derim ama bu ayrıntıları vermek bende "sahte" izlenimini yaratıyor:) Şaşırmıştım da zaten o konunuzu okurken ama yinede yorum yapmadım.

Benim bir arkadaşım vardı. 3 yılımı geçirdim onunla. Sürekli olmayan şeyler üretirdi. Biri onu takip ederdi, biri kaçırırdı, biri tehdit ederdi, şunu yapardı bunu yapardı, birine yardım ederdi sonra onunla kavga ederdi neler neler :) Gerçek değil ama kendi uydururdu. Sevgilisi vardı kavga ederlerdi üzülüp ağlardı ben destek olurdum. Sonra öğrendimki kendi numarasını telefonuna kaydedip, hayali sevgilisi atıyormuş gibi kendi kendine msj atıyormuş. Sonrada ağlıyormuş :) Ben tam 3 yıl sonra kendi gözlerimle görerek farkettim bunları. Umarım şimdi düzelmiştir. Ailesiyle de görüştüm, umarım yardım almıştır. Çünkü "yalan" değildi söyledikleri, kafasında kurup inanıyordu bunlara. Yüzüne vurduğumda garip tepkiler veriyordu. Hastalıktı kısacası.

Bunu anlatmamın sebebi ben sizi ona benzetiyorum. Lütfen yanlış anlamayın sadece gözlem. Gerek yazış tarzınızdan, gerek söylediklerinizde bende o izlenim oluştu ilk konunuzdan beri. Umarım yanılıyorumdur.

Sevgiler.
feci köşeye sıkıştırmışsınız. ortaya çıkmasına sebep olan mesajlardan en önemlisi bu. sayenizde olmuş bazı şeyler.

Son düzenleme:
işte ben de bunu anlamıyorum. Ama o kadar belliydi ki. Dedim ya görgüsüz, ya hasta. Başka açıklaması yok.
Daha kim bilir kaç kişi var böyle iki karakterli karşımıza çıkan.
okudukça şoka girdim sabah sabh ya
bu nasıl bir kişiliktir
kendi yazıp kendi oynamış
allah ıslah etsin
burdaki insanları kandırmak
çok mutlu ettimi acaba
yazık gerçekten

Bir önceki konuyada üşenmeden nasılda yorumlar yazmıştım.
Kandırıldım resmen.Ne safım:44:
Kendimden bile şüphe edıyorum bazen hee burdaki bu varyasyonları görünce.

okudukça şoka girdim sabah sabh ya
bu nasıl bir kişiliktir
kendi yazıp kendi oynamış
allah ıslah etsin
burdaki insanları kandırmak
çok mutlu ettimi acaba
yazık gerçekten

Sen eski konularını bilsen. Yani aruz vezni doğmadan önce, sadece samyeli olduğu zamanlar hanım hanımcık bir kişilikti. Ha tabi bir de şu var; aruz vezni olmadan önce kaç karakter doğdu kaç tanesi çeşitli sebeplerden dolayı öldü bu bilgiden yoksunuz.

Bir önceki konuyada üşenmeden nasılda yorumlar yazmıştım.
Kandırıldım resmen.Ne safım:44:
Kendimden bile şüphe edıyorum bazen hee burdaki bu varyasyonları görünce.

ben de her konusuna yorum yapmışım,ama baktımda genel de yuvarlak yorumlarım olmuş:KK1:

bacım kadın ne dertte sen ne derttesin, bi önceki konusunda doğum iznine ayrılacak birinin yerine başlayacağını yazmıştı zaten. ayrıca okulla ilgili niye ayrıntı verip kendini deşifre etsin. sen yazıyon mu buraya çalıştığın yeri. ne zaman para mevzusu açılsa sarıyo kadına birileri.
hemende diğer üyelikle savunmaya geçilir:KK1::KK1:

sen eski konularını bilsen. Yani aruz vezni doğmadan önce, sadece samyeli olduğu zamanlar hanım hanımcık bir kişilikti. Ha tabi bir de şu var; aruz vezni olmadan önce kaç karakter doğdu kaç tanesi çeşitli sebeplerden dolayı öldü bu bilgiden yoksunuz.
şimdi gerçek karakter samyeli aruz vesni kendi yarattığı karakter dimi,aynı zamandada kenine yorumlar yapıp başkalarına atarlanıyordu dimi AKLIM KARIŞTI Bİ AN O NASIL KARIŞTIRMIYORDU ACABA KARAKTERLERİ PESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
ben en son çizme muhabbetini okumuştum sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de her konusuna yorum yapmışım,ama baktımda genel de yuvarlak yorumlarım olmuş:KK1:

Konusu gereği yorum yapmışım bende hani öğretmenliktir eğitimtır falan.Bayada yönlendirmiştim şöyle yap böyle yap diye.
Herşey yalanmış.Dedim ya kendimden şüphe ediyorum artık.Acaba ben öğretmen değilmiyim yada ben kimim? Bu chelzy kaçıncı üyeliğim.İşte bunların hepsi bir tiyatro:KK1:

şimdi gerçek karakter samyeli aruz vesni kendi yarattığı karakter dimi,aynı zamandada kenine yorumlar yapıp başkalarına atarlanıyordu dimi AKLIM KARIŞTI Bİ AN O NASIL KARIŞTIRMIYORDU ACABA KARAKTERLERİ PESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
ben en son çizme muhabbetini okumuştum sanırım.

Evet doğru. Birkaç yıldır samyeli aktif. Ama o varken kaç karakteri aynı anda oldu aruz vezni dışında bilmiyoruz şu an..

Canlarim,masum kuzularim..cok haklisiniz cogu zaman gozumuzu kapiyoruz bu durumlara..insan elinden geldigince yardim etmeli..bi cocugu sevindirmek kadar guzel ne olabilir ki hayatta..

ben de diyordum bu bir kişilik olamaz. yani olması mümkün değil böyle bir insanın. ilk konusunda cinnet geçirecektim neredeyse..
bu arada ben ilk konusuna yorum yazdığım zaman samyelipoyraz olan aynı kişi de beni özelden taciz etmişti. kadını neden kıskanıyorsun. madem kıskanıyorsun belli etme diye..
ben de çok şaşırmıştım. demek olayın iç yüzü buymuş..:KK51:

evet yani bu kadar göze sokulmazdı. belliydi bir anormallik olduğu ama bir sürü insan da vardı kollayan. buna da ayrı şaşırıyorum.
hatta bana yazmış ki samyeli: bak elmayra ne güzel yorum yapıyor. sen neden kıskanıp reklam yapıyor diyorsun:KK1:

ahahahah iş yerinde uyukluyordum uykum açıldı valla:KK52:
ay ne komik ne ironik durumlar yaşanıyormuş arka taraflarda. Ben araştırma amaçlı takip ederdim siteyi, bişey alacağım zaman bi konu hakkında fikir almam gerektiğinde vs, hamile olunca üye olup aktif kalayım dedim kendi topiğimiz dışında pek takılmadım, öyle bi okuyup geçiyordum. bu durumla ilk kez karşılaştım töbeeestafirullahh. Dağlara taşlara ayol, karnımda bebem var allah korusun valla hiç kınamaya gelmez:KK37::KK1:

X