Ağlıyorum iki gündür..

vallahi siz anlatırken içimden birşeylerin aktığını "koptuğunu" hissettim çünkü ben iyi bir ortamda okudum,yetiştim,büyüdüm...

yazdıklarınız gözümde canlanınca onların yerine koydum kendimi:

üşümedim ki ben hiç dedim sobam vardı ayakkabım vardı en iyisinden montum vardı...

aç kalmadım dolapta ne aradıysam buldum...

kira ödemedim çünkü ev vardı zaten o işlere büyükler bakardı...

meğer ne boş hayat geçmiş!!!!

size helal olsun ki en azından etkilenmişsiniz...

işiniz hayırlı olsun inşallah...

Allah şifa versin .KK çok gördü bu hastalıkları , kendi konusunda kendi ile konuşanları ...

Yönetimin açıklaması gerekirken siz yapmışsınız , teşekkürler . Çünkü kendi konularınızda kendinize yorum yapıp yazacak kadar aktif bir üyesiniz , bilmemiz haktı .

Bizde bu saçları değirmende ağartmadık , okuduğumuz şey iğreti ise yazıyoruz genelde , durduk yere kimseye sarmıyoruz , kıskanmıyoruz .Bu konuda yaptığım yorumlarda aldığım eleştirileredir bu cevap , konu sahibine değil .

Son düzenleme:
off off off,nedense 2.üyelikler ortaya çıkınca hep hasta olunuyor
evet bu açıklama neden yapılmıyor anlamıyorum.2. üyelikkler deşifre edilse bu kadar kandırılmayız belki

yok canım,2.üyelik ortaya çıkınca diğer üyeliği banlanmıyor.kaç kişide gördüm bunu.aslında yapılmalı

Bu da dün erken teşhis olmuş .

Özellikle böyle büyümüş , olay içinde olay olmuş , üyeleri , yorum yazanları birbirine düşürmüş konularda ; asıl üyenin açıklanmamasına hiç anlam veremiyorum .

Lisede benimde bir arkadaşım vardı.. Annesinin öğretmen babasınında çoookk zengin bir kuyumcu olduğunu söylerdi.Sürekli hava atardı...Üniversite sınavında önce Astronomi ve Uzay bilimlerini kazandığını ,ertesi yıl Hukuk Fakültesini kazandığını iddia etti. :Bir sonraki yıl hukuğun (!)kendisine göre olmadğı için sınava tekrar girip Edebiyat fakültesini kazandığını söylemişti(bu seferki doğru idi çünkü kimliğini gösterdi en sonunda ) hiç bir söylediğine inanmadğımı belirtmedim.Hep inanmış gibi yaptım Yalan olduğunu bildiğim halde. Şimdi görüşmüyoruz ..Ama düşünüyorum bazen acaba yüzüne vurmalımıydım yalanlar söylediğninin farkında olduğumuzu..

Özellikle böyle büyümüş , olay içinde olay olmuş , üyeleri , yorum yazanları birbirine düşürmüş konularda ; asıl üyenin açıklanmamasına hiç anlam veremiyorum .

aynen,daha kim bilir kimler tarafından kandırılıyoruz

Ben sana katılıyorum bade , eğer 1 üyeliği samyeli olsaydı , bu konuda kendi kendine yorum yazdığı için o da ceza alırdı , ayrıca konu kapanırdı :44:

Sanırım başka üyeliklerde var .

Ben sana katılıyorum bade , eğer 1 üyeliği samyeli olsaydı , bu konuda kendi kendine yorum yazdığı için o da ceza alırdı , ayrıca konu kapanırdı :44:

Sanırım başka üyeliklerde var .

dogaa nikli bir üye vardı.2. üyeliği ortaya çıkmıştı ve dogaa niki ceza almamıştı.ilk o zaman bu durum dikkati,mi çekmişti.neden ceza vermiyorlar bilmiyorum.hiç açıklama da yapılmıyor.

ben de diyordum bu bir kişilik olamaz. yani olması mümkün değil böyle bir insanın. ilk konusunda cinnet geçirecektim neredeyse..
bu arada ben ilk konusuna yorum yazdığım zaman samyelipoyraz olan aynı kişi de beni özelden taciz etmişti. kadını neden kıskanıyorsun. madem kıskanıyorsun belli etme diye..
ben de çok şaşırmıştım. demek olayın iç yüzü buymuş..

Allah şifa versin diyelim .

Düşün ki kendi yakalanma hissi ile açıklamasaydı biz hiç bilmeyecektik , işte o yüzden yönetim bu durumu yeniden ele almalı ve açıklamalı.

çok ilgnç gerçekten.. ilk konusunda da öğretmen maaşı ayakkabılardan, ona buna yardım ettiğinden ve bir sürü saçmalığı vardı gözümü tırmalayan.
benim fıtratıma göre yardım eden sağ eli sol el bilmez. ama arkadaş o kadar aleniydi ki..
ben de bunu söyleyince bana bir sürü insan aruzvezni iyi niyetli sen yanlış anlıyorsun demişti.

Aynen öyle..
Yardım ediyorum diyordu ama, hizmetçileri spor arabaları bilmemneleri sayıyordu..

İyi halden ; şizofreni .

Kötü senaryo ; sadece dalga geçmek !
Belki de tek üyelik temiz kalsın, diğer üyelikle istediğim gibi eser savurur cezaları yerim mantığı :97:
Bireysel başarısızlıklar internette-forumlarda devleşme isteği yaratıyor belkide
bunu ben de sürekli soruyorum.
Egem abla, insanları anlamak çok zor ama dediğim gibi klavyeyi kapan he-man oluyor forumda

Allah şifa versin diyelim .

Düşün ki kendi yakalanma hissi ile açıklamasaydı biz hiç bilmeyecektik , işte o yüzden yönetim bu durumu yeniden ele almalı ve açıklamalı.

kesinlikle. ve işin ilginç yanı forumda iki nick aynı anda kullanılıyordu. ilk konusundan aruzveznini ben mimlediğim için dikkatimi çekiyordu. bir konuya hem aruzvezni hem de samyeli olarak yorum yapabiliyordu. samyeli de eskiden hatırladığım bir üye. yeri gelip konu açmış ve yardım etmişizdir. insanların hakkına giriyorlar bu şekilde. yazk

psikolojik sorunlarından olmuyordur hep,ne bileyim samyelipoyraz bugünlerde dikkatimi çekmişti

ama yazıları öyle saçma sapan değildi ki yanı düzgün düşünebiliyor...

böyle ikinci kişilik yaratmakla ne oluyor hanı çok zengin,kusursuz bir aile böyle bir yaşantı isteyebilir hayal edebilir keşke hayalim diye konu açsa hiçbir başlığa uymayan topığe istediği kadar yazsa bu şekilde bilinçli kandırma gibi oluyor...

ama gerçekte dediği gibi hastada olabilir o zaman Allah sifa versin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…