Ağlıyorum iki gündür..

2014 Ocak ayı içerisinde sadece Bornova ilçesi başvuru almış. Niyetim sorgulamak/yalancı çıkarmak vs değil ama bilmiyorum hiç sempatik gelmiyor konularınız bana. Bir elin verdiğini diğer el duymamalıymış. e doktorunuzla da hafta sonu görüşecekmişsiniz zaten. dertlik bir kısım yok yani.

benim bir tanıdığım var.geçen sene ücretli öğretmenliğe başvurdu haftasında başladı.üstelik öğretmen de değildi.belki yaşanan yerdeki öğretmen açığına göre alıyorlardır

Haklısın küçük bir şehirde yaşıyorlar bunun etkisi büyüktür bence de. Biraz da kısmet tabi.

branşım canım, internet sitesinden başvurdum, ayrıyeten gittim milli eğitimle görüştüm.

Kuzenim öğretmenlik değil fen-edebiyat bölüm mezunu olduğu için eğitim fakültesi mezunlarına öncelik veriyorlardır tahminimce. Teşekkürler, konunu bölmüş oldum. Bu arada işin hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Durumu çok iyi olan insanlar genelde herkesin yaşamını kendileri gibi sanıyor.
olmadık şeylere paralar yatırıyor.
şimdi kazanan istediğini alır vs demeyin. bizler etrafımızdan da sorumluyuz.
büyük paralar harcarken az biraz düşünmek gerekiyor..

o çocukların durumunu anlıyorum ama o duruma şükredenler bile oldugundan emin olabilirsiniz..
umarım yeterince yardım edilir o çocuklara.

o konu halloldu bile hayatım bir hafta içinde çocukların maddi tüm ihtiyaçları halledilecek

evet boyle okullar cocuklar var. fakat cok dramatize etmissiniz. ve cocuklara iliskin soruları direkt kestirip atarken size ilgi gosterilmesini bekliyormussunuz gibi yazmıssınız. neyse herkes bildigi gibi davranır.

fakat merak ettigim şu cocukların evdeki beslenmelerini ailelerinin yıllık gelirlerini nasıl halletmeyi dusunuyorsunuz?

Son düzenleme:

Keşke arkadaşın sorularına cevap gelseydi bende merak ettim çünkü. Ayrıca bu yorumu okuduktan sonra konu sahibinin geçmiş konularına baktım. Sürekli bir maddi durumu ön plana çıkarma çabası. Bana samimiyetsiz geldi. Derin incelemeye gerek yok. Yüzeysel geçtiğim halde çok göze batıyo bu tavırlar. Kendin kurup, kendin yazma çabası. Bu insanlar da okuyo, kafa yoruyor diye düşünülmüyor. Konu için de hususi olarak bir şey yazmama gerek yok. Çünkü bütün okulun, öğrencilerin ailelerinin v.s.hepsinin maddi sorunları çözülmüş. Umarım doktoru konu sahibi arkadaşın baş ağrılarını da çözer de ortada hiç sorun kalmaz.

Ben anlamadım neden ikinci üyelik? :26: Diğer üyeliği nedir acaba? Onca zamandır kandırılıyor muyduk yani?

Bu arkadaşın konularına hiç yazmadım ama takip ediyordum, şaşırdım ikinci üyeliği olduğunu görünce.

Benim yazdığım yorumu, sorduğum soruları es geçip "hııı evet, hıı yalancıyım" moduna girmesi bile ele veriyor kendisini.
Sakince tek tek cevaplamak varken bu kaçış niye?

Hesabı pasif durumda görünüyor.
Nedenini anlamadım.

katılıyorum!
konuda cocuklar uzerinden kendini gosterme cabası oldugunu dusunmustum...
gercek miydi bilmiyorum ama baska okullar icin arkadaslarıyla konusur seferber olur insan. ben odedim demekle kalmaz.

neyse arkasından konusmus olmak istemiyorum.
ama vicdani sorumluluk olarak goren duyarlı birisi icin konuda cok fazla bosluk oldugunu dusunuyorum...

Son düzenleme:
yaa kızlar yemin ederim tam agliycaktim o moddaydim.
bir iki yorum okudum.bütün duygularım alt üst oldu.
saskinlik-kizginlik-ağlamak arzusu suan darmadaginim.

Siz çok iyi bir insansiniz kendi imkaninizla onca çocuğa yardım ediyorsunuz ...Allahrazaolsun ama üzülmeyin artik yardım ediyorsunuz sonuçta elinizden geldgnce.

kimin 2. üyeliği olduğunu bilmek en doğal hakkımız...
sevgili MUNE rica ediyorum yazınız,aksi halde ilk üyeliği ile kandırılmaya devam ediliyoruz.mesela ben bu kişiyi arkadaşlarıma eklemiştim.

kimin 2. üyeliği olduğunu bilmek en doğal hakkımız...
sevgili MUNE rica ediyorum yazınız,aksi halde ilk üyeliği ile kandırılmaya devam ediliyoruz.mesela ben bu kişiyi arkadaşlarıma eklemiştim.

Ben de bu şekilde düşünüyorum.
Her 2. üyelik yazısını gördüğümde diğer üyeliği kim diye merak ederdim.
Çünkü burada gayet samimi bir şekilde yorumlar yaparken birden bire kandırıldığımızı anlamak çok sinir bozucu oluyor.
Özellikle de bu arkadaşınkini merak ettim.
Kendisi ile anlattıkları belki de doğru değil.
Yanlış hatırlamıyosam bu arkadaş çok çok zengin olan ve öğretmenlik yapmak isteyen ama zenginliğini
buna engel gören arkadaştı.
Tuhaf fikirleri var bence.
Doğru olup olmadığını anlasak iyi olacak...

Benim ikinci üyeliğimdi. Çoook özür diliyorum herkesten, ve çook pişmanım. ,Sabah konuyu kapatmak ve kaydımı sildirmek için girecektim zaten... Tedavi aşamasındayım(mitomani rahatsızlığım).. Çoook özür dilerim tekrar. Üyeliklerimi iptal ettirip bir daha da girmiycem siteye. Özür diliyorum özür diliyorum özür diliyorum... tedavi olduğum bir rahatsızlığım var, böyle yapıp sonra pişman olduğum.. Çok özür dilerim çok özür dilerim. affedin çok özür dilerim.. hemen sildirmeye çalışıcam kaydımı bir dahada rahatsızlık vermiycem kimseye... Çook özür dilerim tekrar..

Son düzenleme:

Ondan farklı fikri olan arkadaşa hemen tepki verdin demek..

Bu üyenin daha önceki bütün konularına yorumlarım olumsuz olmuştu .

Anlattıklarında içime sinmeyen , yapay bir durum vardı hep tıpkı bu konusunda da olduğu gibi.

Bende artık lütfen ve lütfen 2. üyeliklerin asıl üyeliklerinin açıklanmasını istiyorum sevgili MUNE .

Zaten sahte bir konu açmak için sahte alınan isme ceza vermek yaptırım değil ki.

Arkadaş açıklamış zaten kim olduğunu.......................................

Son düzenleme:

yani.. ne diyelim ki şimdi? herşey o kadar ortada ve netken biz doğruları söyleyince kıskanç moduna sokulduk kaç konudur
söylenecek çok şey varda susalım en iyisi..

bu arada, 2. üyelikten banlanmış bu üyeliğin dolayısıyla 1. üyeliğinde banlı. buda banlı olmadığına göre 3. üyelik.
kaç tane daha üyeliğin var acaba?

Son düzenleme:

Allahım zengin değil misin yani:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…