afyon sandıklı dan gelen iş teklifi

L

lakhesis

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lakhesis
arkadaşlar dün çok güzel bir haber aldım ama hayatide bir karar vermemizi gerektiriyor..
murat erkek arkadaşım.. onunla evlenmeye çalışıyoruz.. 2 senedir herşeyi yoluna koymak için çabalayıp durduk işi ve maaşı iiydi zaten ama dün afyon dan bi iş teklifi aldıını öörendim.. ayda 2000 ytl maaş artı prim sigorta ayda 1 ay izin hafta sonları tatili var.. teklif gelmemiş tam olarak yönetici şirketle konuşup muradıta haber verecek.. askerlik işinide halledemedik belki bedelli yapacak.. belkide 1 .5 yıl..
mesele şu ki internetten hiçte doyurucu bilgiler alamadım gördüğüm tek bi ev profili vardı.. ne şirket hakkında nede şehir hakkında en ufak bişeler oluşmadı kafamda.. afyon da yaşayan arkadaşlar lütfen bana bilgşi verirmisiniz.. ev fiyatları.. yaşam.. şehir nasıl.. insanlar .. çevre.. iş imkanları.. bende ücretli memurum burda çünkü ordada çalılşmak isterim..
elbette çok ereken daa ama benim için çok önemli.. afyonda yaşayan çevre hakkında bilgi sahibi arkadaşlar varsa şirket edi da verebilirim özelden belki bilşirsiniz duyarsınız falan.. bilgim olsun..
artı afyon sandıklı da şirket.. tarım malzemeleri ve iş makinaları satıo..muratta danışman olacak satış danışmanı.. artı büük projelerde yer alacak.
bekliorum fikirlerinizi.. offlane olabilirim siz yazın mutlaka okicam ben.. şimdiden teşekkürler..

• Konu Sahibi lakhesis
merhaba,
Ben de aslen Sandıklı'lıyım. Güzel bir ilçedir ve bence bazı illerimizden daha büyük ve moderndir. Yaşam zor değil.İstediğiniz herşeyi bulabilirsiniz.Ev kiraları da uygundur. İnsanları da iyidir. Bir zorluk çekeceğinizi sanmıyorum.Orada yaşamasam da senede en az bir kere ziyaret ederim. Tabi yine de size kalmış bir karar. Hayırlısı olsun.

• Konu Sahibi lakhesis
genellikle internetten evler bitişik nizam ..
artı sadece bi tane köşkümsü bi ev gördüm.. bide hiçbir fotoğrafta market canlı alışveriş merkezleri yada mağazalar zinciri görmedim:sm_confused: sonuç hafta içi belli olacak.. hala araştırıyorum.. tepelerde manzaralı evler var mı acaba?

• Konu Sahibi lakhesis
sandıklı afyonun en büyük ilçesidir.kaplıcasıyla tanınmıştır.istediğiniz her türde ev bulabilirsiniz.(kaloriferli sobalı)birkaç tane büyük marketi vardır ama öyle alışveriş mağazası falan aramayın.kıyafet konusunda afyona yakın olduğu için ordan alışveriş yapabilirsiniz ve bütün markaları bulabilirsiniz afyonda.sandıklı küçük ve sakin bir ilçedir halkıda yardımseverdir.ben 13 sene kaldım orada babamın mesleği dolasıyla yinede gider gelirim arkadaşlarımı ziyarete.yolunuz açık olsun...

• Konu Sahibi lakhesis
canım, şirket adını ozelden yazarsan yardımcı olmaya calisirim
cok buyuk firmalar var
bence değerlendirsin
orta olcekli bi firmada baslayacak olsa bile bi süre sonra cok daha iyi paralara cok daha buyuk firmalarda calismasi muhtemel
calisacagi sektor de cok onemli tabii...
yani fırsatı değerlendirirse gelecek için harika bir imkan bu
bizim sektorde oldukca iyi bir referanstır bir eleman icin afyonda çalişmiş olmak sositososito

• Konu Sahibi lakhesis
hayatım süpper özelden yazarım ben sana gurbik..

• Konu Sahibi lakhesis

gurbiş sizin sektör mermer sektörü olduğu için afyonda mermeriyle ünlü olduğu için çok iyi bir referans olabilir.
bu arada nymph_x ben de afyonluyum. Afyonun en büyük ilçelerinden birisi sandıklı, ama ben çok iyi bilmiyorum bize biraz uzak kaçıyor. Diğer arkadaşlarda zaten gerekli bilgileri vermişler hakkınızda hayırlısı olsun

• Konu Sahibi lakhesis

leydi sen benim calistigim sektoru nerden biliyon bacım fisfisfis

• Konu Sahibi lakhesis

leydi sen benim calistigim sektoru nerden biliyon bacım fisfisfis

daha evvel forumdaki bir konuda fuar için elbise filan baktığını yazmıştın hatırlarsan o konuda okumuştum her halde ama istersen mesajı yeniden düzenleyip silebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…