adınızı yazın evinizi görün ,sonrada ekleyin biz görelim

im003.jpg

im012.jpg

buda şimdiki soy adımla olan evim, ayy hangisinde otursam acaba ??????

Son düzenleme:
ayy ben hiçbişey anlamadımm, anlatın bende yapayımm napıyosanızzzzzzbenneyaptımki

hayatım birinci sayfadaki vermiş olduğum linki tıkla, adını soyadını yaz çıkan resmi buraya kopyala bu kadar........

im009.jpg

Evimee ev de denmez buna çadırıma beklerim ama fazla kalabalık gelmeyin sığmayızzsırnaşık şeysırnaşık şey

güneş ablam nerden buldun bunu böyle öldüm gülmekten kaydirigubbakcemile3 eline sağlık

şimdiki adımla buymuş evim fazla kişi almaz iki kişilik napalım sadece yatak odasından ibaret sanırım :eek:

bu da kızlık soyadımla baktım :1shok: korkulu rüyam soğuktan nefret ederim ünv teyken kar yağdı diye okula gitmeyip devamsızlıktan kalmışlığım var benim yaa :1shok:

güneş ablam nerden buldun bunu böyle öldüm gülmekten kaydirigubbakcemile3 eline sağlık

şimdiki adımla buymuş evim fazla kişi almaz iki kişilik napalım sadece yatak odasından ibaret sanırım :eek:

bu da kızlık soyadımla baktım :1shok: korkulu rüyam soğuktan nefret ederim ünv teyken kar yağdı diye okula gitmeyip devamsızlıktan kalmışlığım var benim yaa :1shok:

mavişim sen soğuğu çok seversin ya ,:roflol::roflol:sen benim orman evime sıcak orası sana göre

X