adınızı yazın bakalım neler olacak

zaten haycan delisiyim ve kara bayılırım erittin benigamyoncuiremsu canım bayıldım bayıldım müthiş birşey :sm_cool::sm_cool:emeğine a.s.sağlıkkaydirigubbakcemile5

çok güzel.......... adımızı yazıyor ama ben kaydetmek istiyorum nasıl kaydederiz yazıyı???????:uhm: kaydirigubbakcemile5

çok güzel.......... adımızı yazıyor ama ben kaydetmek istiyorum nasıl kaydederiz yazıyı???????:uhm: kaydirigubbakcemile5

Cnm o sayfa açıkken Print Screen SysRq tuşuna bas.Başlattan painte git ve yapıştır de.Daha sonra düzenlemesini yaparsın çevresindekileri felan. Bu arada o tuş nerde yaa,göremiyorum,bulamıyorum diyorsan fonksiyon tuşlarının bittiği yere bak :1rolleyes: F12 ve ardından o tuş.Yeterince açık oldu sanırım a.s.

YAPTIM AMA OLMADI YA BEN BECERİLSİZİM :1no2:YA BİLGİSAYAR NAPTIĞIMI ANLAMADI :roflol: :roflol:

YAPTIM AMA OLMADI YA BEN BECERİLSİZİM :1no2:YA BİLGİSAYAR NAPTIĞIMI ANLAMADI :roflol: :roflol:

Nasıl beceremedin? kaydirigubbakcemile
sayfa açıkken o tuşa basıcaksın ve painte yapıştıracaksın.Dur tahmin edeyim painte yapıştıramadın değil mi?fisfisfis

zaten haycan delisiyim ve kara bayılırım erittin benigamyoncuiremsu canım bayıldım bayıldım müthiş birşey :sm_cool::sm_cool:emeğine a.s.sağlıkkaydirigubbakcemile5

cnm beğendiğğine sevindim arkadasım kara bende bayılırım hakketen cok keyif verici bisey kartopu oynamak kaydirigubbakcemileama benle kimse oynamak istemiyo artık senağlamakötükedihüsoherkesin icine kar dolduruyom çünkü

ewwet aynen öleeeeeeeee olduuuuu kafamçokkarıştı :roflol:

Allah'ın pilotu painte gelince yapıştır çıkmaz zaten kaydirigubbakcemile Şu yıldızlı vs işaretler varya en üstte olanlardan birini seç öyle yapıştır de.Kalem varken yapıştır çıkar mı hiç :tomato:

kendini yerden yere attı isimii yazıcam diee kıyamamm :)) tşkler çok güseldi paylasımın için tesekkurlerhihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…