Adım Adım Ege...

hahhahahahahahah muneeee sen nesin böyle ya çok komiksin şeker kadın

Karadenizede bekleriz...

Dilerim saglıklı bir şekilde bu muhabbetlerı torunlarınızla beraber yaparsınız...

Dostluğunuz daım olsun..

müne gözün aydın misafirleri göndermişsin,epey yoruldun bir haftada anca kendine gelirsin artık.

bu gün ben de hasta hasta yatarken misafir baskınına uğradım.eskilerden bir komşum buradan geçerken uğradılar.çok mutlu oldum ama ev berbat evde doğru dürüst bir şey yoktu.15 dk.kala haber verdiler.misafirin gücüyle hastalık kalmadı tabii.apar topar ortalık toplandı.habersiz geldikleri için acele bir etli pilav ve cacık koyabildim önlerine,arkadan çaylarını içip yola devam ettiler.ama seneler sonra kısa süre de olsa görüşmek güzeldi

kazen şu an cnn türk akyaka'yı gösteriyor.çok güzel bir yer bayıldım...

Bulmuş yine ahtapotu, ahtapot bacağı yiyor

Ohhhh ne güzel iyi pazarlar demiş, şimdi denizde keyif çatıyor, akşama kadar çıkmazlar denizden
Bakalım bugünün deniz mahsulü ne olacak

bu ahtapotu antalyada bir balık lokantasında müthiş yaparlardı. küçük keserler. güveçte sunarlardı. ama bir sosu vardı. onla pişirdikleri. of aman off. bak şimdi canım istedi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…