Adım Adım Ege...

Saka bir tarafa bugune kadar yaptigimiz sakalara gik bile demeyen muneye, kuzenime ve tatli kizlarina cok tesekur ederiz.

Gider ayak arkamizdan su dokup uzun uzun arkamizdan bakip gittigimize emin oldular....

Akyaka mı ahh ahh ben gitmiştim:KK31: Oradan da marmaris e geçersiniz herhalde.

Genelde el degmemis yerler arayisindayiz....

Ama ama yazık bize de .burdaki sağanak yağışları size gönderiyorum o zaman .hiç kıskanmadık:KK19:

Size bolsans....

Akyaka daha uygun o zaman:) Çadır kurabileceğiniz güzel yerler var:) Balık da tutabilirsiniz.

Saka bir tarafa bugune kadar yaptigimiz sakalara gik bile demeyen muneye, kuzenime ve tatli kizlarina cok tesekur ederiz.

Gider ayak arkamizdan su dokup uzun uzun arkamizdan bakip gittigimize emin oldular....

Genelde el degmemis yerler arayisindayiz....

Size bolsans....

Ona arkanızdan ağlamak denir bizde:))
Gerçek duygularıyla işte kazennnn

Mune ortalarda yok sallama cayimizi yaptikiciyoruz evde allahin kulu yok. Bir duyuma gore mune didim cikisinda bekliyormus gittigimize emin olmak icin....

Didimden selamlar

Mune ortalıklarda olmadığı zaman genelde ya mutfakta ya da temizlik yapıyor oluyor. İnce belli bardaktan sallama çaya mı geçiş oldu hahahaaa .e bide plastik bardakta içiyorsunuzdur. Yuvaya dönme hazırlıkları başladı desene:)

Konuya açıklık getireyim, çayı demledim ve usulca evden çıkıp fırına gittim, ben giderken sadece Kazen uyanıktı, diğerleri uyuyordu, giderken ona da birşey demedim ki olur ya ben giderim,sen dur falan der, bizde misafire iş yaptırılmaz, kıyamayız, tazecik ekmek alayımda kahvaltı etsinler dedim ama ben gidip gelene kadar herkes uyanmış, birde dedikodumu yapmışlar, halbuki sıcacık ekmek getirdim ben onlara, ahhhh ahhhh:KK14:

Neyse giden misafirin arkasından konuşulmaz, arkalarından su döktük, yine bekleriz dedik, el salladık:KK14:

Dikkatli gidin, yol güzergahını planlarken ormanlık yolları tercih ettiniz aman kurda kuşa yem olmayın, bu arada arabayı kullanan kardeşe sor bakalım üstünde taşıdığı birşeyi bizde unutmuş mu:))))

Konuya açıklık getireyim, çayı demledim ve usulca evden çıkıp fırına gittim, ben giderken sadece Kazen uyanıktı, diğerleri uyuyordu, giderken ona da birşey demedim ki olur ya ben giderim,sen dur falan der, bizde misafire iş yaptırılmaz, kıyamayız, tazecik ekmek alayımda kahvaltı etsinler dedim ama ben gidip gelene kadar herkes uyanmış, birde dedikodumu yapmışlar, halbuki sıcacık ekmek getirdim ben onlara, ahhhh ahhhh:KK14:

Neyse giden misafirin arkasından konuşulmaz, arkalarından su döktük, yine bekleriz dedik, el salladık:KK14:

Dikkatli gidin, yol güzergahını planlarken ormanlık yolları tercih ettiniz aman kurda kuşa yem olmayın, bu arada arabayı kullanan kardeşe sor bakalım üstünde taşıdığı birşeyi bizde unutmuş mu:))))

Aha benimde kolyeyi unutmusuz ......

Kazenler giderken ne oldu bilin, tam bastılar gaza gidiyorlar, 100 metre sonra arabanın geri vites ışığı yandı, eyvah geri dönüyorlar galiba dedik, ben fenalaştım, eşimin kalbi tekledi muhahahahhahaa

El sallayip yine bekleriz mi dediniz bana gittigimize emin olmak icin bakiyorsunuz gibi geldi hele bir ara arbayi durdurup geri vitese taktigimizda yuzunuzun halini gormeliydiniz

El sallayip yine bekleriz mi dediniz bana gittigimize emin olmak icin bakiyorsunuz gibi geldi hele bir ara arbayi durdurup geri vitese taktigimizda yuzunuzun halini gormeliydiniz

Geri vites sonrası korkumuzu paylaştım zaten, nasıl fenalaştım nasıl fenalaştım, bizimkinin beti benzi attı, mune kalbim sıkıştı dedi, adamın hala eli ayağı titriyor, Akyaka'dayız diyene kadar kendime gelemem dedi:))))))

Hahahahhaha ayni anda ayni mesaj bu arada sabah curly uyandi kuru ekm3k peynir ve sallama cay ilekahvalti yapti.....

Ben mi sadececay.... resmen kemiklerim sayiliyor

Evet akbuk koyundayiz.....
Kimsede kalmayacagiz bu civarda olanlar panik yok

aşk olsun ne paniği...

İzmir'e uğrarsanız içli köftemizden, midyelerimizden seve seve ikram ederiz.

kordon boyu görülmeye değer bu havalarda.

yolunuz açık olsun :KK55:

Munem Kazen in kıymetini bil.Bak senden başka kimselerde kalmıyor.İkinizde değerlisiniz.
İnternette tanıdığım en güvenilir kişidir

$130914_193124.jpg
Kahretsin bu ne yahu...

X