Adım Adım Ege...

Böyle güzel yerler böyle amatör hizmet !

- Siz günaydın demeden kimse günaydın demiyor,
- Personel iletişim konusunda oldukça zayıf, güleryüz sıfırın altında
- saat 09:30 kahvaltı için personelin uyanmasını bekliyoruz,
- odalar tertemiz, pansiyon olmasına rağmen mini buzdolabı koymuşlar bu oldukça işimizi gördü, çeşmeden akan su maalesef tuzlu
- konum olarak oldukça güzel bir noktada
- fiyat konusunda fena değil, sezon sonu haliyle,
- Ahçıları oldukça becerikli, elinin lezzeti süper ve neredeyse 24 saat kafasında bone var.
- esas problem pansiyon dün itibari ile boşalmışken bugün gelecek bir misafirleri için odayı boşaltıp başka odaya geçmemizi istediler. Tabi ben tepki verdim, biz 2 gün değil 1 haftalığına geldik diye. O odayı verme sebepleri gelecek çift ay ışığında evlenme teklifinde bulunacakmış illa o odayı istiyorlarmış oysa bu öğleden sonra hava kapanıyor. Yarında sağnak yağış var...
Tabi bu teklif geldiği anda buradan ayrılış kararı aldık, kahvaltımızı edip ayrılacağız.

Sonuç gelen misafirleri gelir 1 kez tatil yapar bir daha uğramaz.

İşte gelen misafirin kim olduğunu bilmeden böyle davranırsan binlere bu yazı okutulur.

Altas Restaurant&Pansiyon Akbuk

Buradan güneye doğru ineceğiz yer önerisi olan var mı ?
günaydın, kimseye öneri sormayın zira herkes size diş biliyor, zararlı çıkabilrisiniz. Bugün pazartesi, okullar açılmış, herkesde bir iş telaşı ve siz nispet yapar gibi güneyden bahsediyorsunuz:KK52: aman kimse duymasın:KK30:

bu ahtapotu antalyada bir balık lokantasında müthiş yaparlardı. küçük keserler. güveçte sunarlardı. ama bir sosu vardı. onla pişirdikleri. of aman off. bak şimdi canım istedi:KK56:

işte bölesini yerim sanırım:26: biz de bu zevkten mahrum kalmayız hem:KK76:

siz yazın pofur pofur gezerken ben ki senede 4 ay Assos'ta yaşayan adam ofisten çıkmadım....

hade şimdi hepiniz derse... Allah zihin açıklığı versin hepinize emi ...

siz yazın pofur pofur gezerken ben ki senede 4 ay Assos'ta yaşayan adam ofisten çıkmadım....

hade şimdi hepiniz derse... Allah zihin açıklığı versin hepinize emi ...

bişeymi dedik, iyi tatiller:KK55:
işte size bir öneri, kabak köyü varmış ,oraya gidebilrsiniz:KK31:

Böyle güzel yerler böyle amatör hizmet !

- Siz günaydın demeden kimse günaydın demiyor,
- Personel iletişim konusunda oldukça zayıf, güleryüz sıfırın altında
- saat 09:30 kahvaltı için personelin uyanmasını bekliyoruz,
- odalar tertemiz, pansiyon olmasına rağmen mini buzdolabı koymuşlar bu oldukça işimizi gördü, çeşmeden akan su maalesef tuzlu
- konum olarak oldukça güzel bir noktada
- fiyat konusunda fena değil, sezon sonu haliyle,
- Ahçıları oldukça becerikli, elinin lezzeti süper ve neredeyse 24 saat kafasında bone var.
- esas problem pansiyon dün itibari ile boşalmışken bugün gelecek bir misafirleri için odayı boşaltıp başka odaya geçmemizi istediler. Tabi ben tepki verdim, biz 2 gün değil 1 haftalığına geldik diye. O odayı verme sebepleri gelecek çift ay ışığında evlenme teklifinde bulunacakmış illa o odayı istiyorlarmış oysa bu öğleden sonra hava kapanıyor. Yarında sağnak yağış var...
Tabi bu teklif geldiği anda buradan ayrılış kararı aldık, kahvaltımızı edip ayrılacağız.

Sonuç gelen misafirleri gelir 1 kez tatil yapar bir daha uğramaz.

İşte gelen misafirin kim olduğunu bilmeden böyle davranırsan binlere bu yazı okutulur.

Altas Restaurant&Pansiyon Akbuk

Yaaaa siz mune resort oteli bırakır giderseniz, böyle suratsız bir personele kalırsınız:KK51:
Oysa bizim personel gayet güleryüzlüydü, gece oda iklimlendirme ve üst örtme gibi hizmetlerimiz bile vardı:KK51:

@sakartepe seyir tepesi mutlaka gorulmeli. Rakim 1100 metre.

1186259_621798757871196_954352445_n.jpg

X