Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

inşallah güzel haberler alırız moral bozmak yok

adetm 8 eylül gibi belirtilerim hala kasık ağrısı solda ama göğüslerimde bişi yok sadece bu kasık ağrısı bakalım nolucak bebeğimmi yerleşio :) ama ilk ayımız hayırlısı bide göbeğimin altında koyu çizgi belli bellirsiz oluşuo gibi banamı öle gelio bilmiyorum ama delirces galiba belirti aramaktan :)

Kızlar Allah hepimize nasip etsin inşallah ya aşağı yukarı hepimizinki en geç 10 güne belli olur galiba
bakalım kimlerden fgelcek hayırlı haberler
inşallah verceklerden biride ben olurum

Merhaba hanımlar.

Bende sık sık geliyorum buraya ve hamile kalmak isteyen veya hamile olan arkadaşların yaşadığı süreçleri takip ediyorum.

Ben de 7 aydır bekliyorum ve çok istiyoruz bir bebeğimiz olsun.

Rabbim herkesin gönlündekini versin ve hayırlı kılsın inşaallah.

Her ay, neredeyse hamilelik belirtilerinin çoğunu yaşadım az veya çok, vücudumdaki her farklı gelişmeyi/değişikliği hamileliğime yordum. Acaba mı ? dedim hep, ama değilmiş tabi :)

hatta geçen ay çok umutluydum, çünkü hayatımda ilk defa adetimden 5-6 gün önce çok az lekelenme oldu ve gününde de adet oldum, buna rağmen içimde umut vardı, yerleşme kanaması olmuş olabilirdi, üstüne görme olabilirdi. Ve sayısını unuttum kaç test yaptığımın. Hatta burada öğrendim ki, ovulasyon testlerinde de anlayabiliyormuşuz hamile olup olmadığımızı, ondanda yaptım Yani devamlı kendimi dinliyorum ve sonuç negatif.

Bat 7 eylül, ve belirti yok, sanmıyorum hamile olduğumu. Ama içimden inşaallah hamileyimdir diyorum :18: kendimi kandırıyorum yani.
Eylülü bekleyen herkes güzel haberi hemen alır inşaallah.

Kızlar bana da fikir verebilir misiniz
Adetime 5 gün kaldı. Ancak ben daha bir hafta öncesinden inanılmaz bir kasık ağrısı ve bacak ağrısı yaşadım. 3 gün boyunca hiç geçmeden ağrıdı. Şimdi azaldı sadece çok yorulduğumda ağrıyor. Çok hafif bel ağrım da var. Bir hatfa öncesinden yani adetime 10 gün kala bu ağrılarım başladı. Normalde adet öncesi benim böyle ağrılarım olmazdı bir bu ay oldu. Ayrıca kasıklarım bira şiş ve sert. Göğüsümde dolgunluk ve şişlik var. dokununca da acıyor.
bu süreç içerisinde bazı günler çok gaz oldu, midemde genel olarak yanma var, normalime göre çok sık tuvalete gidiyorum, iştahım çok açıldı, herşeyi yiyorum. Geçen hafta her gün deli gibi zeytin yedim ki normalde siyah zeytini çok sevmem. Halsizlikte var. Çok çabuk yoruluyorum.
Bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? Ne zaman test yapmalıyı?

ben de sabaha adet olmayı bekliyordum daha bişey yok. gece bir de rüyamda tostoparlak bir erkek çocuğum olduğunu gördüm. o kadar tatlıydı ki. allahım isteyen herkese nasip etsin. senin ne zaman adet tarihin?

o çizgi geçen ayllarda oluşmuştu bende. sonrada acaba oldu da tutuanamadı mı diye tereddüt ettim. şimdi de ara ara ani hareketlerde sol kasığıma ağrı giriyo ve sol göğsüm dokununca ağrıyor ama ümitlenmek istemiyorum...

selam cici anne adayları....yazdığınız belirtilerin hepside bende var....umutlanıyorum git gide:)))düşünmeyim diyorum ama olmuyor her dakka aklımda ...
inaşşalah bu ay bu topikte hamile kaynar...fokur fokur

bide saçlarım dökülüoo baktım oda belirtimş hayırlısı diyelim umutlanmıyım diyorum sonrada testmi yapsam diyorum ama daha bi hafta war adete

merhaba kızlar bende pazartesi günü adet olmam gerekiyor ben bugün test yaptım ve naegatif çok üzgünüm şuan sizce erken mi yaptım ne dersiniz

ben de sabaha adet olmayı bekliyordum daha bişey yok. gece bir de rüyamda tostoparlak bir erkek çocuğum olduğunu gördüm. o kadar tatlıydı ki. allahım isteyen herkese nasip etsin. senin ne zaman adet tarihin?

bende gördüm o rüyayı hatta bi çok kez...hepsinde aynı bebekti. çok rahat taswir edebiliyorum her bi yanını:) benim tarih 2'si canım 2 gün war,bugün dışarı attım kendimi daha yeni geldim ewe ağrılarım çoğaldı leğen kemiklerim ağrıyor adet olacam diye okadar korkuyorum ki,şuan tuwalete bile gitmemek için sallanıyorum.bide bende kaşıntı war burnum göz kapaklarım we arada kasıklarım kaşınıyor sendede oluyormu bunlar..

inşallah hadi bakalım ayın 2sine bir şey kalmamış.ama sonuç ne olursa olsun moral bozmak yok yola devam:) benim bugün adet olmam gerekiyordu olmadım. 3 akşamdır bel ağrısından oturamıyorum. göğüslerim acıyor. kasıklarım da başladı dün gece. gündüzleri iyiyim ama akşamları oturamıyorum halsizlikten. eşim doktora gidelim diye yalvarıyor. biliyorum cahillik ama napayım istemiyorum hiç birşeyle yüzleşmek. belki başka bir rahatsızlığın belirtisidir bunlar. ya da psikolojik. yani önce kendim göreyim diyorum.daha önce 2 kere bekledim o kan tahlili sonuçlarını hastane bahçesinde sonuçta ağlamaktan gözlerim kurudu adetin gecikmesini bekleyeceğim inatla. adetten 3 gün önce baktığımda negatifti.aksi gibi pazartesi de yeni bir işe başlıcam.of of ne bu kadınların çektiği kardeşim. biz bunları dert edelim adamlar tvde maç yorumu izlesin:))

Son düzenleme:
merhaba kızlar bende pazartesi günü adet olmam gerekiyor ben bugün test yaptım ve naegatif çok üzgünüm şuan sizce erken mi yaptım ne dersiniz

gerçekten erken. aynı hataya ben de düştüm. sonuç negatif tabiki de. psikoloji bozmaktan başka bir işe yaramıyor. başka şeylerle oyalanmaya çalış adet günün gelene kadar ya da kan tahlili yaptırabilirsin pazartesi.

sana yazdıktan sonra banyoya girdim duş almaya we adet olmuşum çok az banyodan ağlamaktan çıkamadım başım ağrıyor,bilmiyorum şimdide ağrı falan yok normalde adet başladığı gün sancıdan ölürdüm,nekadar aptal hissediyorum ya hala kendimi kandırıyorum.bu defa kötü oldum we yorgun hissediyorum artık kendimi,inş. senin wardır bişeyler.haftasonu ewde olmayacağım yazlığa gidiyorum döndüğüm zaman senin güzel haberlerini alırım inş..

yüzünü görmesem de acını anlayabiliyorum senin. nolursun üzülme. ben de üzüldüm bak inan ki. umudunu diğer aya sakla ve moralini bozma. çünkü stres hormonları çok fazla etkiliyor. ve inan ki günün birinde mutlaka bir evladın olacaktır. geçenlerde bi bayanla tanıştım. gebe olma şansı yüzde beşmiş tedavi oluyordu tüpleri patlamış çünkü. ama o bile 2. gördüğümde hamileydi. ve en az 150 kilo falandı. allah isteyince oluyor. ki sen gayet sağlıklı bir bayansın anladığım kadarıyla. sen yazlıkta moral depola. bol bol kafanı dinle,kitap oku, yürüyüşlere çık ve hiç çocuk olayını düşünme. unutma sen mutlu ve sağlıklı olacaksın ki ileride evlatların da öyle olsun. öncelik sensin şuanda. kendine çok dikkat et. öptüm..

Son düzenleme:

saol canımm cvp verdiğin için kimse yazmıcak bişey sandım morelim çok bozuk beklicem artık napayım

arkadaşlar merhaba ben tam 7 seneyi bitirdim olmadı ama hala bekliyorum arada asılama tüp bebek tedaviler falan fistan cok denememiz oldu bakalım hayırlısı kısmet ne zaman belli değil ben bu gün adet olmam lazımdı ama bazen belli olmuyor 4 ağustosta olmuştum en gec 30 gün de bir olurum geneldede 27 günde bir olurum bekliyorum göğüslerim cok hassas adet belirtilerimi yasadım ve gecti mide ağrısı kasık hareketlşiliği falan sadece meme uçlarım cok hassas bu ay bakalım rabbimden umudumu hiç kesmedim sizde kesmeyin inşallah bebeklerimizi kucağımıza alacağız hayırlısıyla

mrb canım benim ablam da 8yıllık evli oda uzun zamandır bebek istiyordu normal de ablamda ve eniştemde herhangi bir sorun yok buna rağmen olmadı.Tedaviye başladılar gecen sene 3 kez aşılama yapıldı 3 de tutmadı en son tüp bebeğe gideceklerdi ve geçen hafta 6 haftalık hamile olduğunu öğrendi biraz biz kendimizi hamileymişiz gibi hissetmek istiyoruz bende 2 aydır hayal kırıklığı ile sonuçlanıyor. sende ki bu belirtileri bende yaşadım ve reglim geldi ne yazıkki . Allahdan umudunu kesme elbet bebeklerimizi kucağımıza alacağız zamanı gelince sadece sabır edeceğiz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…