Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

inş. cnm Allah hepimizin gönlüne göre wersin sağlıklı bebişlerimiz gelsin :) bende 8 eylül gibi heralde ama inş. olmam :)

herkese merhaba...ben de bu heyecanı paylaşmak istiyorum. Benim de cuma günü adet olmam lazım. ama 4 gün kala dayanamayıp test yaptım. negatif çıktı. bi yandan bitti bu iş önümüzdeki aya odaklanayım diyorum. bi yandan da heyecanla bekliyorum. bir umut belki işte...

aynı gün demekki ikimizin ki.. varmı herhangi bir belirti canımm

aynı gün demekki ikimizin ki.. varmı herhangi bir belirti canımm

özellikle geceleri göğüslerim çok acıyor. normalde de adet öncesi benim çok sancım olur ama bu seferki kadar hiç acımamıştı. sabahları değil ama öğleden sonra çok bulantım oluyor. özellikle kahve kokusuna midem bulanıyor ki normalde 3-4 fincan içerim günde. ama işte psikolojik de olabilir belki ayırtedemiyorum.peki sen de varmı belirti ya da hiç test yaptın mı canım?

kızlar benm kasıklarım karnım çok ağrıo neden bu ağrı çok kafama taktım yatıyorum hep canım sıkıldı gebelik değilde başka bişeymiki anlayamıyorum adet olcakmışım gibi ağrıo ( yrn test yapsam çıkarmı doğru sonuç adetim haftaya olcak 5-6gün war

merhaba
benim bat 2 eylül,
hamilelik takviminde bugün test yaparsam çıkma ihtimalinin fazla olduğu yazıyor, acaba yarın sabah test yapsam mı?
yoksa 2 eylülü mü beklemeli?

canım benimde gögüslerimde haafif bir acı var bide ağzımda bir acılık var. bide geçen hafta kasıklarım ve belim fena ağrıdı özellikle ilişkiden sonra bilemiyorum neden oldu şimdi hiçbir ağrı yada uyuşukluk yok... inşşş ikimiz içinde hayırlısı olur..

henüz test yapmadım hüsrana erkenden uğramamk için.. cuma yapmayı düşünüyorumm.. sen yaptın mı peki??

hamile olan birilerini duyduğum zaman çok seviniyorum. hele senin gibi çok istiyorsa. umarım hamilesindir. ben testi 4 gün kala yaptım negatif çıktı. pek umudum yok. ama biraz önce misafirlikte otururken bir bel ağrısı saplandı adet sancısı gibi ama çok şiddetliydi. misafirliğe gittiğim kız da 22 yaşında ve 6 aylık hamile bebeğine aldıklarını gösterirken tuttu tam sancı. hayırlısı ya. kendimi dinlemekten bıktım. her vücut değişimini yorumlamaktan da. ama şuan bel ağrısı çok yoğun devam ediyor. adet mi olacaksam ne olacaksa olsun da önümüze bakalım diyorum artık:)

Bence test için acele etme cnm. Insan çok büyük hayal kırıklığı yaşıyor. Adetinin üstünde bir kaç gün mutlaka geçsin ondan sonra kan testi yaptır daha kesin sonuç veriyormuş...

saol canım ama çok sabısızlandım ya bide çok denemedik ama arkadaşlar demiş ya ilk gecede hamile kalıyo filmdekiler diye olur belki

Benim de beklenmeyen adet tarihim 6 eylül... pek umudum yok ama yine de sabırsızlıkla bekliyor insan. geçen aylarda pek çok belirti bulmuştum kendimde :) bu ay sadece bir kaç gündür sol göğsüm ağrıyordu ama azaldı gibi sanki.. umutlar eylüle kalacak gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…