Adetine bir haftadan az kalanlar buyrun günleri beraber geçirelim

merhaba kızlar bende pazartesi günü adet olmam gerekiyor ben bugün test yaptım ve naegatif çok üzgünüm şuan sizce erken mi yaptım ne dersiniz

canım regl gününün geçmesini bekle ondan sonra testi yenile yine negatif olursa kan testi yaptır bazen idrar testinde çıkmayabiliyor umudunu yitirme bende bekliyorum bebişimin bana tutunacağı o özel günü

beklenen oldu ve yine kırmızıları gördüm. çalışmalara yine devam stres yapmadan kafaya takmadan etrafımda 2 tane doğan bebek ve bir tane de hamile var psikolojim iyice bozuldu niye benim olmuyo diye....

Son düzenleme:
merhaba adetıme 5 yada 6 gun varr belirtşlerim sol yumurtalığım sancıyo çok fazlalaşmaya başladıı ... çok idrarara çıkıyırummmm acaba idrar yolumumu üşüyttüm diorumm olabilirmi olabilir?? sabahh çoçç bi şekilde yatak tan kalkar kalmaz yemek istiyorummmm acıkcası başkada bi belirti yok tabı bunlarada belirti denirse?????????????

yüzünü görmesem de acını anlayabiliyorum senin. nolursun üzülme. ben de üzüldüm bak inan ki. umudunu diğer aya sakla ve moralini bozma. çünkü stres hormonları çok fazla etkiliyor. ve inan ki günün birinde mutlaka bir evladın olacaktır. geçenlerde bi bayanla tanıştım. gebe olma şansı yüzde beşmiş tedavi oluyordu tüpleri patlamış çünkü. ama o bile 2. gördüğümde hamileydi. ve en az 150 kilo falandı. allah isteyince oluyor. ki sen gayet sağlıklı bir bayansın anladığım kadarıyla. sen yazlıkta moral depola. bol bol kafanı dinle,kitap oku, yürüyüşlere çık ve hiç çocuk olayını düşünme. unutma sen mutlu ve sağlıklı olacaksın ki ileride evlatların da öyle olsun. öncelik sensin şuanda. kendine çok dikkat et. öptüm..

canım ilgin için çok teşekkürler,bunları kimseyle paylaşamıyorum eşimle bile çünkü ben taktığım zaman o daha fazla takıyor bende içime atıyorum burda paylaşmak rahatlatıyor biraz.iyiyim bugün,eşim dün gece yüzümü güldürebilmek için espiriler yapıp durdu:KK43:seninde dediğin gibi öncelik bizde olmalı ki sağlıklı we bizlerin istediği gibi günlerimiz olsun.desteğin için tekrar teşekkürler,yürekten diliyorum inş. sen güzel haberler alırsın :)

canım regl gününün geçmesini bekle ondan sonra testi yenile yine negatif olursa kan testi yaptır bazen idrar testinde çıkmayabiliyor umudunu yitirme bende bekliyorum bebişimin bana tutunacağı o özel günü

saol canım benimde içimde birazcık umut var ama bi yanımda olmadı diyo adetimi bekliyorum bi daha ki aya inşallah olur
sende görmüşsün kırmızıları olsun sende üzülme bnde görücem biliyorum ekime hamile kalırız inşallah

Kızlar benimde 8 eylül tek belirti göğüs ağrısı yine kamile deilimm sanırım.. Bi arkadaş yazmış 4 yıllık evliyim mayıstan beri deniyoruz diye bende 3 yıllık evliyim aynen mayıstan beri bu 3. Deneme bakalım nolcak. Ben sonuna kadar beklicem test filan yapmam 2ay çok erken davrandım test konusunda ve insan çok üzülüyoo.. Sabırsızlıkla 8 eylülü beklyrm. Ama arttık daha rahat davranmaya ve düşünmeye karar verdim. Diğer türlü insanın psikolojisi bozuluyoo. Kib

canım ilgin için çok teşekkürler,bunları kimseyle paylaşamıyorum eşimle bile çünkü ben taktığım zaman o daha fazla takıyor bende içime atıyorum burda paylaşmak rahatlatıyor biraz.iyiyim bugün,eşim dün gece yüzümü güldürebilmek için espiriler yapıp durdu:KK43:seninde dediğin gibi öncelik bizde olmalı ki sağlıklı we bizlerin istediği gibi günlerimiz olsun.desteğin için tekrar teşekkürler,yürekten diliyorum inş. sen güzel haberler alırsın :)

ne demek hiç önemli değil. zaten bu sitenin en güzel yanı bu. senin gibi düşünen senin yaşadıklarını yaşayan insanları bulmak çok zor günlük hayatta. benim çok samimi bir sürü arkadaşım var dışarıda ama hepsi çoluk çocuğa karıştı. hepsinin beni anlaması çok zor. e aileye de anlatılmıyor herşey. hemen panikleyiveriyor annem benim. bu arada daha adet olmadım bel ağrıları tam gaz devam ediyor. inatla ne test yapıyorum ne doktora gidiyorum. o kadar eminim ki hamile olmadığıma bekliyorum bakalım ne olacak sonu. bu arada iyi olmana da sevindim:)

kızlar bende bebek istiyorum hiç bir sorunumuz yok....2 yıllık evliyim 1 yıldır ugrasıyoruz... Doktor klomen verdi 4 yumurtam olusmuş.. doktor çok güzel dedi ilişki günlerini verdi... yaptık bakalım...adetim 9 eylül, inşallah bu ay hamile kalırım..

kızlar banada cevap veriin testi ne zaman yapmalıyım çok sabırsızım

Ben adetimden bes gün geçince yaptım, bencede hemen yapma , hayal kırıklığı kötü oluyo ve biraz geç yapınca ikinci çizgi cok daha belirgin oluyo canım, hayırlı olsun bakalim

saol canım benimde içimde birazcık umut var ama bi yanımda olmadı diyo adetimi bekliyorum bi daha ki aya inşallah olur
sende görmüşsün kırmızıları olsun sende üzülme bnde görücem biliyorum ekime hamile kalırız inşallah

iyi dileklerin için sağol canım allah hepimizin gönlüne göre bebişcikler versin

Günaydın kızlar son 1 gün bacaklarımda ve göğüslerinde damarlar çok belirginleşti ilk defa bacaklarımda bu kadar damar gördüm

kızlar adetime 5 gün falan war dün bacağıma kramp girdi karnım ağrıodu uyudum bgn uyandm hala karnım ağrıo adet olcakmışım gibi çok kötüyüm :KK43: bu arada benmde bacaklarımda üst tarafında dmaarlar gözüküo hamilelikte böylemi ağrıodu karnınız yoksa adet mi olucamm ne zormş beklemek ama ağrıdan ölüyorum

kızlar adetime 5 gün falan war dün bacağıma kramp girdi karnım ağrıodu uyudum bgn uyandm hala karnım ağrıo adet olcakmışım gibi çok kötüyüm :KK43: bu arada benmde bacaklarımda üst tarafında dmaarlar gözüküo hamilelikte böylemi ağrıodu karnınız yoksa adet mi olucamm ne zormş beklemek ama ağrıdan ölüyorum

ikisinin de belirtileri aynı diyolar canım umarım bebişi sana tutunmaya çalışıyordur seninledir,içini rahat tut

merhabalar!

aylardır takip ediyorum, hiç yazmadım.çünkü aynen benim yaşadıklarımı başkalarının da yaşadığını,hissettiğini gördüm... Ben de Nisan ayından bu yana gebe kalmaya çalışıyorum :KK43: bu ay ilk defa adetime 10 gün kadar kala göğüslerim şişti ve ağrımaya başladı. acaba daha önceki aylarda ben mi dikkat etmedim diyorum ama bu sefer bazı günler uçları resmen sızlıyordu ve halkanın içindeki benekler kocaman olmuştu. forumdan okudum bir sürü belirti. ben koyu esmer tene sahip olduğum için, göğüs uçlarının koyulaşmasını ve göbek deliğinden aşağıya doğru bir çizgi var mı yok mu pek ayırd edemiyorum açıkçası :)) kasıklarımda hafif batmalar var,belimde de var ama çok ağrıyor,sancım var diyemiyorum. sürekli kendimi dinlediğim için psikolojik de olabilir çünkü. artık test de yapmıyorum, ilk aylarda negatif çıktıkça hırs yapıp bidaha yapıyordum :KK43: 1 tane test aldım 2 ay oldu. kaliteli bişey. gecikme olursa en az 4 gün, onu yapıcam. inşallah bu ay olumlu haberler alırım diyorum. herkesin dilekleri gerçekleşsin inşallah.... sevgiler.

of of dün adet olmam gerekiyordu olmadım. bel ağrılarım yaklaşık 5 gündür çok fazla. hiç böyle bel ağrım olmazdı benim bi yandan adet olacakmışım gibi de geliyor. karmakarışık bir durum. eğer bu ay hamile değilsem önümüzdeki ay hiç bir belirtiyi yorumlamıcam ve hiç düşünmicem. daha 2 aydır deniyoruz. böyle giderse kalp hastası falan olucam. bu arada bel ağrısı belirti midir? yoksa başka bir şey mi vardır?

slm kızlar son bir günüm kaldı dün test yaptım negatifti ama normalde adetime bir gün öncesi kahverengi lekelenmem başlar ama hiç bişey yok şuan fakat kasıklarımda ve belimde çok agrı var inşallah hamileleiktendir ya da hastalanıcam malesef:KK43:( sizler ne diyosunuz 2 gün kala testte çıkmasa da hamile olabilirim değil mi ?
içimde çok umut var ama bi yanımda hastalancan diyo kasıklarımdaki agrıdan dolayı bilemiyorum yardımınıza ihtiyacım var bu bir gün geçmiyo sanki

ben de çarşamba günü hastalanmalıyım..iki gün önce kahverengi akıntı olur..olacaksa yarın olması lazım..bugün de belim ağrıyor..

umudum yok gerçi kendimi hamile hissetmiyorum ama merak işte...

X