Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Kızlar benimde adetim gecikeli 7.gün bugün dün idrar testi negatif idi. İster istemez umitleniyorum inşallah başka birşey olmaz kist vs. Gibi yarın doktora gideceğim ilk defa bu kadar gecikme oldu inşallah bebis tir sebebi. Daha önce bu tarz durum yaşayan var mı?

Insallah bebektir tatlim. Benim 3 gun gecikti gittim iltihap varmis fitil verdi doktor smear hpv testi yaptı

Y
ykk ama inş olur yaaa ben hasta oldum bugün üzgünüm

iliski sonrasi agri iltihap olabilir tatlim dikkat et. Ama iliskiden 4 5 gun sonra agri olduysa gebelik olma ihtimali de var

bugun konumuz göğüs değişimleri gebelik belirtisi midir ?
Gebelik belirtileri içinde ilk görülendir. bazen daha adet günü geçmeden şikayete sebep olabilmektedir. Şişkinlik, gerginlik ve ağrı görülebilir.bu bulgular adet öncesi gerginlik sendromunda da ortaya çıkabilecek belirtilerdir. Erken gebelik belirtilerinin en çok rastlanan belirtisi göğüslerde oluşan hassasiyettir. Göğüslerde şişlik, büyüme, karıncalanma ve hassasiyet görülebilir. Spor yaparken, oturup kalkarken, giyinip soyunurken hassasiyetin farkına varılır. Ancak göğüslerdeki hassasiyet adet olmaya yakın günlerde de adet belirtisi olarak karşımıza çıkabileceği için gebelik söz konusu olmayabilir.

Kesinlikle katılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…