Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Hayırlısı ama üzüldüm bakalım ben nolucamm 1 ayı baz aldım 10 Nisa'nda olmam gerek

demek ki oluyor kuzum onunla moral bul. benim hcg 1770 e kadar cikti ama düştü nasip değilmiş. Allahim tekrar nasip etsin insallah herrkese de bize de

Benimde tam 11 gun var adet tarihime, bende 6 aydir bebek istiyorum. Însallah bu ay hepimiz hamile kaliriz kizlar. Yumurtlama doneminde cok agrim oldu bu ay afedersiniz tuvalete cok sık ciktim ve cok sizi cektim ama yine de umut iste Allah'tan umut kesilmez

Aynen hayırlısı canım inşallah senin iyi haberlerini alırız artık ☺

inşallah kuzum. cevreden tepkiler artti. E oteki duseli 5 ay oldu olmadi galiba bi daha ama uzulmeyin olur olur. Ne konusu acsan üzülme sizinde olur diyorlar. Allahim ellere dillere dusurmeden herkese nasip etsin

Merhaba hanımlar benimde ilk defa 6gun gecikti test yaptım sabah ama negatif herhangi adet belirtisi de yok hala. Allah herkese hayırlısıni nasip etsin. Acaba hamile miyim? 2.5 yılı geçti ama yok yok yok

kizlar her gun bir belirtinin aciklamasini yazacagim bundan sonra bugunki konumuz lekelenme ne zaman olur?

Tutunma kanaması; Gebeliğinizin ilk dönemlerinde çok az miktarda lekelenme veya kanama saptayabilirsiniz. Bu, döllenmeden yaklaşık 10-14 gün sonraya denk gelir. Yerleşme veya tutunma kanaması şeklinde de ifade edilir. Döllenen yumurtanın rahiminize tutunması sırasında oluşur. Normal adet kanamanıza göre daha erken, damla damla ve daha açık renkte görülür. Uzun da sürmez. Bazı kadınlar bu hafif kanamayı adet kanaması olarak düşünüp hamile olduklarının farkına bile varmazlar.

ornegin benim yumurtlamam 31 martta idi. Allahin izniyle dollenme olduysa 10 nisanda yada 14 nisanda hafif lekeler gorme ihtimalim var. Kadinlarin %80 i yerlesme (tutunma) kanaması görür. Hic kanama gormeden yani hafif bir lekelenme bile olmadan gebe kalan bayanlar da vardır elbette.

Ben de 29 ve 30 martta pozitifi gördüm testle. 31inde silinmisti. 1 nisana kadar degerlendirdik. Bundan sonra acaba adete kdr yine 2 gunde bir falan degerlendirsek mi yoksa ihtimal bitti gibi. Ara mi versek emin olamiyorum. Çok yorucu oldu hergün denedik :)))

Merhaba arkadaşlar bnde 5 Mart'ta adet oldum bekliyorum belim agrıyor sabahları dünde eşimle birlikte olduğumda çok fena sağ tarafımda agrı oldu ilk kez ve ınofolic kullanıyorum çok merak edıyorum neden acaba lütfen cvp yazın çokta heyecanlıyım ama ümitlenmek istemiyorum keşke olsa demektende vazgeçemiyorum evliliğimin üçüncü ayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…