Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Ben de 29 ve 30 martta pozitifi gördüm testle. 31inde silinmisti. 1 nisana kadar degerlendirdik. Bundan sonra acaba adete kdr yine 2 gunde bir falan degerlendirsek mi yoksa ihtimal bitti gibi. Ara mi versek emin olamiyorum. Çok yorucu oldu hergün denedik :)))

3 gunde bir olsun bence :)

sinemadayim arada size yazıyorum :-D film acayip derece sıkıcı cikti guzelim migrostan aldigimiz indirimli bilet boşa gitti

Benim biraz daha fazla var.
18 nisan ama.
Çatlatma iğnesi oldum.
4. Günündeyim.
Değerlendirme günleri yanü
Hayırlısı hepimize

Benim biraz daha fazla var.
18 nisan ama.
Çatlatma iğnesi oldum.
4. Günündeyim.
Değerlendirme günleri yanü
Hayırlısı hepimize

insallah tatlim bende yumurtlama sonrasi 4. gundeyim. Kasik batmasi ve hafif gogus buyumesi var ama gecen aylarda vardi sende neler var

belirtisiz geliyordur belki ufaklik. Testte sana birden ceeee der :emir_bebek:
Hayırlısı diyelim ozaman :) daha test yapmama fırsat vermeden geliyor saolsun adetim. Bakalm buay birçok farklilik oldu prolaktinim düştü rahim filmi cektirdim hacamat yaptirdim takviye ilac kullaniyoruz... Vs.. Bu ay da tutmazsa saldim çayıra napalim..

Bende heray oldugu gibi bu ayda hic belirti yok :kızgın::mad:
Zten belirti fln olmuyo cnim. Belirtiler psikolojik oluyo. Tek belirti adet gununun sanki adet günün degilmis gibi normal gecip gitmesi. Hamileyim ama ne basim dondu ne kustum. 8. Haftada hafif mide bulantisi oldu o kadar. Bide siskinlik oluyo. 10. Haftama giriyorum sdce huzursuzluk siskinlik var. Bende hep belirti ariyodum kendimde. Hamileykende aradim hatta dr uma bi terslikmi var hic bi belirtim yok dedim bazilari sadece biraz abartiyo normal ve sanslisin dedi. Insallah en kisa zmanda bebislerinize kavusursunuz.

Benim de bat 8 nisandı bu ay erken oldum ve bugün regl oldum yine olmadı yine olmadı çokda umutluydum bu ay aslında :KK43:
Artık mayısda bat bekleme zamanı benim bat oldu 4 Mayıs. İnşallah sizler gibi bizde bebiş haberini alırız artık.

Zten belirti fln olmuyo cnim. Belirtiler psikolojik oluyo. Tek belirti adet gununun sanki adet günün degilmis gibi normal gecip gitmesi. Hamileyim ama ne basim dondu ne kustum. 8. Haftada hafif mide bulantisi oldu o kadar. Bide siskinlik oluyo. 10. Haftama giriyorum sdce huzursuzluk siskinlik var. Bende hep belirti ariyodum kendimde. Hamileykende aradim hatta dr uma bi terslikmi var hic bi belirtim yok dedim bazilari sadece biraz abartiyo normal ve sanslisin dedi. Insallah en kisa zmanda bebislerinize kavusursunuz.
Tesekkur ederim canim. Ne bileyim millet gunler oncesinden yok gaz yok kasik agrisi göğüs ucu acimasi şişmesi bisuru belirti sayıyor. Bende tik yok :)) gerçi çoğu da hasta oluyor psikolojik dedigin gibi. Şanslı mıyım şanssız mıyım anlamadım gitti.. Enazndan yanlış alarm alıp heveslenmiyorum diyorum ama bazende diyorum uc bes gun ole sevinsem bari ona bile fırsat kalmiyor gününden once geliyor kırmızılar:))

Benim de bat 8 nisandı bu ay erken oldum ve bugün regl oldum yine olmadı yine olmadı çokda umutluydum bu ay aslında :KK43:
Artık mayısda bat bekleme zamanı benim bat oldu 4 Mayıs. İnşallah sizler gibi bizde bebiş haberini alırız artık.
Bende sen gbi uzuluyodum hatta ofkelenip esimle bile tartismistim 1defasnda. Snra sanki biri kafama odunla vurdu kendime geldim. Hayirlisini istedim diger ay hamile kaldim. Meryem suresinin turkce mealini okuyun kizlar.

Sende bendensin canm ya.. Benmde heray 2 3 gun onceye atmaya basladi cok.sinir bir durummm:kızgın:

Tesekkur ederim canim. Ne bileyim millet gunler oncesinden yok gaz yok kasik agrisi göğüs ucu acimasi şişmesi bisuru belirti sayıyor. Bende tik yok :)) gerçi çoğu da hasta oluyor psikolojik dedigin gibi. Şanslı mıyım şanssız mıyım anlamadım gitti.. Enazndan yanlış alarm alıp heveslenmiyorum diyorum ama bazende diyorum uc bes gun ole sevinsem bari ona bile fırsat kalmiyor gününden once geliyor kırmızılar:))
Melegin cennette gelmek icin sirasini bekliyo canm oyle dusun :) gunu geldiginde gobusunde olcak

Bende sen gbi uzuluyodum hatta ofkelenip esimle bile tartismistim 1defasnda. Snra sanki biri kafama odunla vurdu kendime geldim. Hayirlisini istedim diger ay hamile kaldim. Meryem suresinin turkce mealini okuyun kizlar.
Onu da okuyayım dua da cok ediyorum veren Allah tabii zamanından önce çiçek acmazmıs ya o hesap bir zamanı var onu bekliyorum işte aslında o zaman da inşallah yakınlaşmıstır dısardan kolay insanlara cocuk yap demesi olsa bide yapacaz da sanki biz istemiyoruz.

X