Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Bayadır birliktelik olmadı ztn cnm her gün değil ztn hem yumurtlama günümüde kaçırdım ama nasip yinede işin şakası adet gününe kadar. Ztn adetime 4 gün kaldı
ne güzel az kalmış senin benim daha 2 hafta var yani yumurtlama dönemindeyim su an.. belli olmaz canım dediğin gibi nasip inşallah hamilsindir

ne güzel az kalmış senin benim daha 2 hafta var yani yumurtlama dönemindeyim su an.. belli olmaz canım dediğin gibi nasip inşallah hamilsindir
İnşallah cnm herkes için hayırlısı olsun rabbim bizimde yüzümüzü güldürür inşallah mutlu haberi alıp sevinçten hüngür hüngür ağlamayı nasip etsin inşallah

Üç gün kadar kaldı
Bazen tam hissedersin yaa bu sefer olacak die olmaz
Bazen umut kesersin yine olmaz
Beklersin olmaz
Beklemezsin olmaz
Şuan İnan'ın bilmiorum ama tek bildiğim adet olunca işte kanı görünce üzülecek olmamız (yanı hep birlikte ) Allah eğer hayırlıysa nasip etsin

Naber kizlar . Ben gene yolculuktan bebegi kacirdim galiba dun yumurtlma gunuydu ama degerlendirilemedi . Bu sabah oldu ise yaramayabilir . Hayirlisi inşallah

Selam hanımlar
Benimde 3 gün var bata
Sabah test yaptım negatif Allah inşallah herkese nasip etsin bana da artık sıkıldım eşim de sıkıldı bana test almaktan 7 ay oldu

Naber kizlar . Ben gene yolculuktan bebegi kacirdim galiba dun yumurtlma gunuydu ama degerlendirilemedi . Bu sabah oldu ise yaramayabilir . Hayirlisi inşallah
Sabah olması daha iyi aslında spermler canlı oluyormuş gün içerisinde sper kalitesi düştüğü için sabah yapılan ilişkiler daha iyi diye okumuştum inşallah tutar

Selam hanımlar
Benimde 3 var bata
Sabah test yaptım negatif Allah inşallah herkese nasip etsin bana da artık sıkıldım eşim de sıkıldı bana test almaktan 7 ay oldu
Alma artık boşver ben bıraktım almayı ... adet günün geçince alırsın hiç geçmio zaten şak şak oluyo

Aynı gün regli tarihlerimiz bende aynen Şen'inle aynı psikolojideyim

Sabah olması daha iyi aslında spermler canlı oluyormuş gün içerisinde sper kalitesi düştüğü için sabah yapılan ilişkiler daha iyi diye okumuştum inşallah tutar

Insallah canim esim pek bi dua etti. Bu ay tutmazsa sebebi bu diyeceğim. Allah büyük rahmetinden sual olunmaz. Sende durum ne

bakdanıza üç haftada bir hasta oluyoruz yaa bitişinden itibaren mi başlangıçtan mı sayıyorduk

kuzum baslangictan bitise say. benim mesela 26 gunde bir 1 inde basladi diyelim 6sinda biter 26 sinda tekrar olur

kuzum baslangictan bitise say. benim mesela 26 gunde bir 1 inde basladi diyelim 6sinda biter 26 sinda tekrar olur
Anladım sağol ben de üç haftada bir olduğuma göre başladığımdan bitişine kadar 21 gün sayıyorum 5 i oluyo doğru hesaplamışım bitişi tam kestirilemio zaten ,,,,

Soğan kürü ilk kez yaptığım için amma taktım yaa zararlı olmasın die 5 gün yapıp bıraktım devamlı tetikteyim ama hiç bi fikrim Yok
Ne hamileyim gibi
Ne de değilmişim gibi hissetmiorum
İçime doğan hiçbişey yok

Kızlar benden haberler kötü dün adet kanamam başladı adetten önce kan tahlili yaptırdım beta hcg değeri düşmüş Dr döllenme olmuş fakat tutunamamış eğer gecikme olursa bir hafta sonra tekrar bakalım dedi ama sabahında adet oldum artık Mayıs'a dikdik gözü hakkımızda hayırlısı sizde durumlar nasıl gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…