Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Canm gecen aylarda cok umitlendik ettik olmadi bu ay kacrdm galiba yumrtlama gununu ynede oldu ama iste sanmyrm gecen ay uc gun geckti heyecnlndm idrrda negtf snra adet oldum yani:KK43: sanmm ama ins sen hamilesndr cnm ya
Yok bende artık o kadar karamsar oldum ki hiç öyle bir his yok içimde ama çok dua ediyorum allah isteyen herkese nasip etsin isteyip de Kürtaj yaptıranlara kendi isteğiyle hiçbir saglık sebebi yokken onları da görüyordur Rabbim

Yok bende artık o kadar karamsar oldum ki hiç öyle bir his yok içimde ama çok dua ediyorum allah isteyen herkese nasip etsin isteyip de Kürtaj yaptıranlara kendi isteğiyle hiçbir saglık sebebi yokken onları da görüyordur Rabbim
Aynn cnm bende herkes icin edyrm dua gercektn cok zor bir surec rabbik bize guc versin ins

evet öyle ama bazen geç yumurtlama filan olabiliyor ya o yüzden insan tereddüt ediyor adetlerim düzenli ama işte yine de
Zaten yumurtlama gününü hissedersin kasık ağrım olur benim genelde hissediliyor heleki adetleri n düzenliyse sıkıntı yok

kız öyle sey mi olur o zaman bir ay boyunca her iki güne bir hatta bazen her gün çooook yorucu
Bayadır birliktelik olmadı ztn cnm her gün değil ztn hem yumurtlama günümüde kaçırdım ama nasip yinede işin şakası adet gününe kadar. Ztn adetime 4 gün kaldı

Zaten yumurtlama gününü hissedersin kasık ağrım olur benim genelde hissediliyor heleki adetleri n düzenliyse sıkıntı yok
evet canım insan hissediyor ama ben bu ay çok iyi hissedemedim sanki tereddüte düştüm o yüzden sorayım dedim kısmet artık

X