Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

ınsallah canım, 3 tane dusugum var bu sefer ıdrarda gordgm gıbı ıgneye baslıcak doktorum, keseyı beklemıcek o yuzden erken davrandım ne zaman yapaym bıelemdım

seni çok iyi anlıyorum
insan dayanamıyor sürekli test yapmak istiyor içi içine sığmıyor
ne duyarsan duy hergün yapacaksın testi :)
inşallah gönlünce olur canım

Tamam aynı seyden bahsediyoruz beni 6 temmuzda pil yaptı 7 de yine kırmızita yakındı 8 temmuz da siliklesti ben 8 temmuzu baz alıyorum adet için 22 temmuzda adet olmazsan test yapacağım

Gerçek bir mucize anne olmadan önce ilişki olur hop bebiş gelir sanirdim oysa kadinn vücudu ile erkek vücudu saati uyumu olacak rabbim ol diyecek ve mucize gerçekleşecek
Ben de öyle sanırdım. Yaşarken öyle olmadığını gördük ama hiç bir sorun olmasa bile doğru günü tuttursan bile olmaması bana çok ilginç geliyor

Ben de öyle sanırdım. Yaşarken öyle olmadığını gördük ama hiç bir sorun olmasa bile doğru günü tuttursan bile olmaması bana çok ilginç geliyor
Aynen ilk yumurtlama testi kullandığım Ocak ayında gebe kaldım nasip olmadı mayısta korunma bitti Mayıs haziran ayında kullandim özel günleri değerlendirdik olmadı temmuzda kullandım bilemiyorum yine olmadı sanırım
Geçen ay göğüs hassasiyeti ve beyaz akıntının oldu 3 gün gününden geçti hergun test yaptım yok olmadı gerçekten rabbim ol derse nasibimiz oluyor

Tamam aynı seyden bahsediyoruz beni 6 temmuzda pil yaptı 7 de yine kırmızita yakındı 8 temmuz da siliklesti ben 8 temmuzu baz alıyorum adet için 22 temmuzda adet olmazsan test yapacağım
Bende 7 Temmuz sabah koyulaşmaya başladı 8 temmuzda sabah pik yaptı akşama doğru silikleşti. Ben nedense 2 gün aynı koyulukta görmüyorum. Bir çok kişinin iki gün koyu görüyorum çoğu zaman. Ben hiç görmedim. hatta bir ara bende sorun mu var diyordum. Testi yapamadığımı düşünüyordum

Canım senin yumurta çabuk çatlıyor o zaman

Şimdi insan kendi kendine nasıl şikayet yapar diyebilirsin ama ben de daha önceki aylarda bir çok belirti yaşardım geçen ay tatildeydim ve eşim yanımda değildi. Adet döneminde özellikle takip ettim hiç bir şikayetim yoktu. Sonuçta hamile olmadığım kesin ya kendimi dinlemedim. Buradan yola çıkarak şimdi de dinlememeye başka şeylere odaklanmayA çalışıyorum

canimm yemin ediyorum okurken heyecandan dudagimi ısırdim. nasil dayanabildin kiz helal olsun canim. aklimdasin hep biliyor musun. çunku yasadiklarimizi benzettim birbirimizin. bakalim sen yolu actin Rabbim izin verirse bende arkandan gelecegim. :) nasil haber vereceksin. ay insanin gözleri dolar yaa

Böyle bir durum varsa kan testi yaptırmak daha iyi olmaz mı? İdrarda daha önce çıkıyor olabilir mi kan testinde. Hem daha kesin sonuç değil mi?

evet canım ama sureklı kan testı yaptıramadıgım ıcın ıdrar elımın altında en azından dıye dusundm

Ahh insaallah canim.hemencecik guzel haberlerini bekliyorum hayirlisiyla. Inanki nasil sabrediyorum bende bilmiyorum ama yüzünü gormem lazim cunku iyice umudumuz azalmaya baslamisti galiba aşılama vs olmadan olmicak diyorduk. Biliyorsun ona bile tedirginiz ya aşılama zamani yine sehir dışında olursa diye ona bile yanasamiyorduk. Nasil soyleyecegmi kafamda kurmaya calisiyorum ama hemen duygulaniyorum. Kesin ağlamaktan soyleyenem gbi geliyo cok sulugoz biriyimdir zaten :) carsamba o gelmeden bir kez daha gidicem. Eğer herşey yolunda gorunuyorsa patik falan mi alip hediye etsem diyorum enazndan konusamazsan onu gorunce anlar ay inan bilmiyorum insaallah düzgün devam ediyordur suan onun endişesi icindeyim sadece. Allah hepimizin yardimcisi olsun.insaallah

Canım bugün test yaptın mı? Var mı bir gelişme ?

nrmal test yaptım ama oglen yaptım yok gıbı sankı golge goruyorum fotoda cıkmıyo, yarın ılk ıdrarla nrmal yapcam, cıkmazsa ertesı gun ılk ıdrarla erken yapcam yoksa yoktr artk zaten reglıme 4 gun kaldı

nrmal test yaptım ama oglen yaptım yok gıbı sankı golge goruyorum fotoda cıkmıyo, yarın ılk ıdrarla nrmal yapcam, cıkmazsa ertesı gun ılk ıdrarla erken yapcam yoksa yoktr artk zaten reglıme 4 gun kaldı
İlk idrarla yaptığında daha net göreceksin muhtemelen. Olmadı erken gebelik testi ile baktığında çıksın.. Umarım sonuç pozitif olur canım ve hemen iğneye de başlarsın..

İlk idrarla yaptığında daha net göreceksin muhtemelen. Olmadı erken gebelik testi ile baktığında çıksın.. Umarım sonuç pozitif olur canım ve hemen iğneye de başlarsın..

ınsallah cnm yoruldum artık..bır sure ara vermek ıstedım esım kabul etmedı. psıkoljk olarak baya yıprandm

canim bencede bi patik falan alip ver hem senin icinde cumle kurmak zor olacaktir. bende bugun doktora gittim beklemekten sıkildim cunki. bana iliski plani yapip verdi. koca yok ki yanimda nasil uygulayacagiz plani. durum cok karisik anlayacagin. bi plan yapamiyoruz ki işten dolayi. su sezon bi bitse kasim aralik gibi asilama mi yapacaklar tup mu artik ne yapacaklarsa. cok zor coookkk. hem sperm sorunumuz var hem eş yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…