Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

bendede verilecek herhangi bir haber yok canlar yaa. oysa nasil istoyorum güzel şeyler yazmayi.
burada kimsecikler kalmadi. cok sessizleşti grubumuz. sen nasilsin M meyremasin
Ayni.canm.bende de. Yine bata bir haftadan az kaldi ve yine bende tık yok... Her ay ayni seyi yaşamak ne zor bunaltici yaz geçsin artik tekrar gidip aşılama mı olacak ne olacaksa baştan basliycaz artik.. Hoş aşılama da da çok bir şans artmiyormus ama deniycez mecbur...
Whowiangirl hala pasif gorunuyor neden yok acaba...

aynen canim bende Whowiangirl ü merak ediyorum.
benim esim yine isi dolayisi ile yok bu ayi bos gectik. obur aylara kismet artik. bende sezon sonu bi doktora gidip asılama teklif edecegim esimin degerleri yukseldi biraz proxéed falanda kullaniyor belki dahada iyilesir o zamana. belli mi olur belki asilama vesile olur. Allahım bizede tum isteyenlerede hayirlisiyla bi evlat nasip et.. amin...

İnsaallah faydasi olur canm. Benim esimde onun benzeri bir ilac kullandi 3 kutuyu bitirdik ama benimkide yine seyahate cikti yeni ölçüm yaptiramadik ne durumda bilmiyoruz insaallah biraz ise yaramistir. ramazanda evdeydi yumurtlama denk geldi ama yine olmadi benden mi eşimden mi anlamiyorum

ah canim zaten biz birbirimize cok benziyoruz seninle eşlerimiz surekli yok yumurtlama denk gelse tutmuyor yada evde olmuyorlar. benim esimde 20 gune yakin zamandir yok. nasil olacak boyle hic bilmiyorum. be uapalim ekmek paramiz icin fedakarliklar yapiyoruz.bide mukafatini aliversek hersey cok guzel olacak

Aynen canim dertlerimiz cok benziyor. Bir de ben sey düşünüyorum saçma belki ama. Bir ay denk geliyor bir ay denk gelmiyor ya. Vucut da kendini ona gore hazirliyordur belki diyorum. Insanlar atiyorum 4~5 ay ustuste deniyor vucut da kendini ona gore hazirliyor atiyorum 6.ayda tutuyor. Ama bizimki ara verince sanki şansımız sifirlaniyo başa donuyomusuuz gibi geliyor :) aman ne bileyim iste buluttan nem kapar olduk hersey acaba dedirtiyor insana.. Tevekkül edip Allaha teslim olmayi bir basarabilsek belki hersey daha kolay olacak....

canim bnm cok haklisin bencede olabilir biz ustuste hic deneyemiyoruz ne yapalim veren de Allah alan da ... hakkimizda hayirlisi olsun insallah

Arkadaslar merhaba
Hamilelik yasayanlara acik bir sorum olacak
Benim sat 14.07.17 fakat 2,3 gun gecikebilir
Yumurtlama gunun ovulasyon testi ile takip ettim ve 6.07.17 idi degerlendirdik ogunleri
Soruma gelince bugun alt karnima agri giriyor dha 3 gun oldu bu sekilde olmasi hamilelk belirtisi olablirmi
Ve
Gec yumurtladigim icin 14 unde 9 gun olmus olacak bole hamilelk ogrenilrmi yani erken deilmi bu sekilde gec yumrtlayip hamile kalan varmi ?

canim bnm cok haklisin bencede olabilir biz ustuste hic deneyemiyoruz ne yapalim veren de Allah alan da ... hakkimizda hayirlisi olsun insallah
canim merak ettim seni kan tahlilinin sonucu çikti mi? umarim hamilesindir canım. beni muhakkak haberdar et.

canim merak ettim seni kan tahlilinin sonucu çikti mi? umarim hamilesindir canım. beni muhakkak haberdar et.
Canim azonce ogrendim.168 cikmis sonucum ya hala inanamiyorum. İnsaallah sağlıkla devam eder. Inan bu şartlarda hic olamayacak gibi geliyordu çok şükür bin şükür. Rabbim tez zamanda hayirlisiyla sana da nasip etsin insaallah

ayyy muyluluktan ağzım kulaklarima vardi arkadasım coooookkkk sevindim inan..
Rabbimm sana hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallahh.
dua et benim içinde ne olur bakarsin mevlam cevap verir bu sefer. :)

ayyy muyluluktan ağzım kulaklarima vardi arkadasım coooookkkk sevindim inan..
Rabbimm sana hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallahh.
dua et benim içinde ne olur bakarsin mevlam cevap verir bu sefer. :)
Cok cok sağol canim. Ben evime gidemedim daha. Soz gidince senin icin bir meryem suresi okuycam insaallah. Senle durumlarimiz cok benziyordu insaallah hemen ardimdan sende guzel haberleri verirsin

Cok cok sağol canim. Ben evime gidemedim daha. Soz gidince senin icin bir meryem suresi okuycam insaallah. Senle durumlarimiz cok benziyordu insaallah hemen ardimdan sende guzel haberleri verirsin
amin kuzum amin. Allah binlerce kez razı olsun senden bunu niyet edip icinden gecirmen bile yeter. hakkini helal et. :)
sende sag salim al jucagina insallah. söz veriyorum bende birgun ögrenirsem hemen sana haber verecegim.

amin kuzum amin. Allah binlerce kez razı olsun senden bunu niyet edip icinden gecirmen bile yeter. hakkini helal et. :)
sende sag salim al jucagina insallah. söz veriyorum bende birgun ögrenirsem hemen sana haber verecegim.
Helal olsun tabiki nedemek. Cekenin halinden ceken anlar demisler :) yeterki faydasi olsun

M meyremasin canım tebrik ederim bebeğini sağ Salim kucağına al inşallah. Rabbim bize de nasip etsin arkandan güzel haberler verelim inşallah
Cok tesekkur ederim canim amin insaallah insaallah.. En kisa surede guzel haberlerinizi bekliyorum. nejfer benim eşim hala seyahatten dönmedi daha haberi yok!!! çatlıyorum şu anda ama gelene kadar soyleyemem 3 gun daha sabretmem lazim. 1 haftadir içimde tutuyorum

Bat 22 temmuz.. Ne bir şikayet ne bir belirti var bekliyoruz bakalım :) iyi dilekler için teşekkür ederim
Hadi hayirlisi. Benim 4 5 gun kala başlamıştı belirtilerim. En sinir olduğum dönem o zaten. Ne gebelik için verimli ne de adet zamanina yakın. Keşke yumurtlama donemi bitince hemen hasta olsak :) tuttuysa hemen ogreniriz tutmadiysa da 2 hafta boş boş beklemek zorunda kalmayiz :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…