Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Bat 22 temmuz.. Ne bir şikayet ne bir belirti var bekliyoruz bakalım :) iyi dilekler için teşekkür ederim
Hadi hayirlisi. Benim 4 5 gun kala başlamıştı belirtilerim. En sinir olduğum dönem o zaten. Ne gebelik için verimli ne de adet zamanina yakın. Keşke yumurtlama donemi bitince hemen hasta olsak :) tuttuysa hemen ogreniriz tutmadiysa da 2 hafta boş boş beklemek zorunda kalmayiz :)))

Hadi hayirlisi. Benim 4 5 gun kala başlamıştı belirtilerim. En sinir olduğum dönem o zaten. Ne gebelik için verimli ne de adet zamanina yakın. Keşke yumurtlama donemi bitince hemen hasta olsak :) tuttuysa hemen ogreniriz tutmadiysa da 2 hafta boş boş beklemek zorunda kalmayiz :)))
Bir de kendimizi dinlerken bir sürü belirti yakalıyoruz.. Dediğin gibi bu belirti adet için de hamilelik için de olabiliyor ve tabii biz hamilelik istediğimiz için ona yoruyoruz sonra da üzülüyoruz. Senin için bu dönem bitti şimdi başka telaşlar olacak.. Keyifli bir hamilelik olur umarım..

canım benim ilk bebeğimde bir gün kala test yaptım çıkmadı aynı gün kan verdim dayanamadım kanda çıktı
daha erken bence idrar testi için
inşallah gönlünce olur

ınsallah canım, 3 tane dusugum var bu sefer ıdrarda gordgm gıbı ıgneye baslıcak doktorum, keseyı beklemıcek o yuzden erken davrandım ne zaman yapaym bıelemdım

canım benim ilk bebeğimde bir gün kala test yaptım çıkmadı aynı gün kan verdim dayanamadım kanda çıktı
daha erken bence idrar testi için
inşallah gönlünce olur
Yumurtlamadan en az 10 gün sonra yapmak gerekmiyor mu testi neredeyse bir hafa var. Erken döllenme hariç bu surede çıkar mı acaba

ınsallah canım, 3 tane dusugum var bu sefer ıdrarda gordgm gıbı ıgneye baslıcak doktorum, keseyı beklemıcek o yuzden erken davrandım ne zaman yapaym bıelemdım
Böyle bir durum varsa kan testi yaptırmak daha iyi olmaz mı? İdrarda daha önce çıkıyor olabilir mi kan testinde. Hem daha kesin sonuç değil mi?

Ne güzel ifade ettiniz gelişleri gerçek bir mucize.. Umarım güzel haberler alırız hep beraber
Gerçek bir mucize anne olmadan önce ilişki olur hop bebiş gelir sanirdim oysa kadinn vücudu ile erkek vücudu saati uyumu olacak rabbim ol diyecek ve mucize gerçekleşecek

Canım yumurtlama olduğunda hemen catlamiyorki birde dollenme var 12-13 gün geçmeli bence
Yumurtlama olduğunda derken belki yanlış ifade ettim. Ovulasyon testinde pik yapıyor ve silikleşiyor ya.. Silikleşmesi yumurtanın çatladığı anlamına gelmiyor mu? Ben aslında yumurtlama derken onu kastetmiştim.

X