Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

nrmal test yaptım ama oglen yaptım yok gıbı sankı golge goruyorum fotoda cıkmıyo, yarın ılk ıdrarla nrmal yapcam, cıkmazsa ertesı gun ılk ıdrarla erken yapcam yoksa yoktr artk zaten reglıme 4 gun kaldı

canım yaptınmı sabahtan testini inşallah meleğin gelmiştir canım

Merhabalar hanımlar
benim gebeliğe ilişkin belirtilerim vardı ama bu sabah uyandığımdan beri hiçbirinin olmadığını gördüm artık adeti bekliyorum hem bedenen ve hem ruhen

Merhaba kızlar
Adede dört gün kaldı.bu sabah test yaktım sonuç negatif. İki gün sonra tekrar yaparım. Sonra zaten adet olmazsa ben de önümdeki aylara bakarım artık

Merhaba kızlar
Adede dört gün kaldı.bu sabah test yaktım sonuç negatif. İki gün sonra tekrar yaparım. Sonra zaten adet olmazsa ben de önümdeki aylara bakarım artık
Mrb benim de bat 22 temmuz sanırım seninle aynıyız. Bende bu sabah dayanamayıp test yaptım Benimde negatif her ay adet geçene kadar test yapmayım diyorum ama dayanamadım yaptım. İnşallah hepimiz hamileyizdir

Yapmadım cnm cunku regl oldum. 4 gun erken geldi anlamadim bende bisey
aaa demek geldi senin hayırlısı olsun canım bende yapmayacağım diyordum ya test merak yeni ağır bastı ve yaptım negatifi gördüm benimde hemen gelir inşallah aşılamaya başlamak istiyorum cünkü

ağustosa devrettik umudları

duzensızlıkten , 33 gunde olurken bu ay 29. gunde geldı smdı obur ay ovulason ne zmn olcak kmblr

Mrb benim de bat 22 temmuz sanırım seninle aynıyız. Bende bu sabah dayanamayıp test yaptım Benimde negatif her ay adet geçene kadar test yapmayım diyorum ama dayanamadım yaptım. İnşallah hepimiz hamileyizdir
Canım ben de her gün yapmak isterdim artık başka şeylerle meşgul olup kendimi oyalamayı deniyorum. Tabii belli olmaz sabah kalkar yine test yaparsam da huylu huyundan vazgeçmiyor demektir :)
Bugün yaptığım testi atmamıştım. günün ilerleyen saatlerinde ikinci çizgi çıkmış.tabii 10 dakika sonraki sonuçlar geçerli olmadığı için sadece iç geçirdim.ne vardı sanki 10 dakika içinde o çizgi belirseydi

Bende bu ay kendimi siteden uzak tutup kafama takmamaya çalıştım. Yoksa hergün sitede forum sayfalarını okuyup kafamı karıştırıyordum. Bugün dayanamadım test yaptım sonra size yazmak istedim. Benim de test akşama kadar durdu ama ikinci çizgi silikte olsa hiç çıkmadı. Galiba bi doktora görünmeliyiz. Eşimde yada bende sorun varsa tedavi olalım. İnşallah birimizden güzel haberler gelir.

Bugün test yapman normal ama çünkü artık dört gün kalmış. Ben daha önceki aylarda çok takıyordum sürekli oku,sürekli kendini dinle,belirti ara..bu kez öyle yapmadım ve İnan çok daha rahat geçti. Bugün de negatif görmek beni eskisi kadar yıpratmadı.
Geç de olsa ikinci çizginin çıkması bir anlam ifade etmiyor ama. şu an ikimizin sonucu da negatif.. umarım üç gün içinde ikimiz de ikinci çizgiyi görürüz. Göremezsek de dediğin gibi yapmalı doktora gitmeliyiz bence de :)

Amin canım inşallah hepimiz hamile kalalım güzel haberleri verelim

Bugün test yaptım sabah negatif çıktı artık cumartesi regl olmayı bekliyorum. Önümüzdeki aylara bakacağız
Bende sana soracaktım test yaptın mı diye :) benimde elimde 1 tane test var ama yapmak istemiyorum. Zaten regl ağrılarımda var o yüzden boş yere yapmayım dedim. Hayırlısı artık

Ve benim beklenen aslında beklenmeyen ama her ay yüzsüz yüzsüz gelen misafirim geldi kızlar hemde 2 gün önce.kahverengi lekelenmem başladı akşama yada yarına kırmızıya döner artık nasip önümüzdeki aya. dennisgo inşallah seninki gelmez. Cumartesi günüm diye salı gününe doktora randevu almıştım tekrar hormon testi yaptıracaktım şimdi cumartesi 3. Gün oluyor özel hastaneye gitsem hormon testleri çok pahalı deniyor fikir olan var mı ücret konusunda?

Canım cumartesi gelmemesini ben de çok istiyorum. Ama bu testler doğru oluyor genelde ve bende ikinci çizgiden eser yok. Özel hastanede tahliller ne kadar bilmiyorum ama arayıp sorsan olmaz mı? Ben Kalamış tüp bebek merkezinde Teksen Çamlıbel e ameliyat olmuştum geçen sene.onların sgk anlaşmaları da olabilir. Karşıda Beşiktaş'ta otajinemed hastanesi, Anadolu yakasında da Kalamış tüp bebek merkezinde hizmet veriyor.cumartesi kalmamışta oluyor genelde.Tabii sen hangi şehirdesin bilmiyorum, istanbulsa onu değerlendirebilirsin sgk anlaşmaları varsa. Yine de en mantıklısı aramak sanırım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…