Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Insallah Allah razı olsun darısı diğerlerine ben başlattım devam ettirin artik

Sıfır belirti kuzum . Sadece bugün gözüm karardı ve bayıldım. Göğüs ucu rengi açık herşey normal idrar bile normal renk

Sıfır belirti kuzum . Sadece bugün gözüm karardı ve bayıldım. Göğüs ucu rengi açık herşey normal idrar bile normal renk
Göğüs ucu rengi hemen koyulaşmıyor. Anneannem kız ise koyu olur derdi. İdrar da zaten içtiğin su ile rengi değişiyor bunlarla bir yere varamazsın. Hamilesin şaşkın kabul et

Göğüs ucu rengi hemen koyulaşmıyor. Anneannem kız ise koyu olur derdi. İdrar da zaten içtiğin su ile rengi değişiyor bunlarla bir yere varamazsın. Hamilesin şaşkın kabul et

Ay ben sabahki halimi düşünüyorum da bi daha yapayım da doktora götürüp sıkıntı var diyeyim diye yaptım. İlk 1 dakika da çıkınca hah dedim bu sefer sıkıntı daha büyük. Çünkü geçen ay da aynı oldu ama hiç ilk 3 dakikada çıkan olmamıştı. Ve sonuc 44.2 yavrucak oradaymis

2 gundur beyaz akintii basladi ama belirti degil sanirim baska bise hissetmiyorun hic caniim sen ??

canımmm hadi gözümüz aydınnn çokkk sevindimmmmmmm :) allah önce keseyi görmeyi kalp atısinı duymayı sonra kucağina almayi nasip etsinn.

Q
canımmm hadi gözümüz aydınnn çokkk sevindimmmmmmm :) allah önce keseyi görmeyi kalp atısinı duymayı sonra kucağina almayi nasip etsinn.

Aminn kuzum darısı tüm isyenelerin başına inşallah Allah razı olsun :) yumurtlama donemi tel ilişki oldu oda yumurtlama gunu sabah buraya yazmıştım hatta :)) demek ki o gün bi yolunu bulmuş

Yyoookkkk arttiiiikkkkkkkk.....

Canim yaa Allahin hikmeti boyle bisey demekki... Tam.umitleri baska baharlara ertelemk zorunda kaldigini hissettiginde... Allahim kun fe yekun ayetini tekrarladi demekki... Cok sevindim senin.adina inan. Allahim saglikla devam ettirsin insaallah. Darisi basimiza

Aminn kuzum sok oldum vallahi oluyormuş demekki olmayacak deyince çıki geldi ufaklık. darısı tuuum isteyenlere rabbim herkese nasip etsin . Gece rüyan gündüz hayalimdi. Sonra vazgeçtim olmaz dedim bugünde doktora göstermek için yaptım testi . İlacın etkisini görsün diye ama bebek varmış Allahin rahmetinden sual olunmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…