Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

inşallah öyledir canımm.. benim 28 günde bir oluyor normalde ama dediğin gibi olursa geç yumurtlamış oluyorum demek ki

Kimseye bela okumam oda olsn demem.Aksine onlar olmaisn cunku ben üzülürüm. Biz muslumaniz birimizin derdi hepimizin.Muslumanlar bir vucudun organi gibidir bir organ hastalanirsa tum vucud hisseder.Ama nerdeee

buraya etiketleyip tesekkur etmek isterdim ama iyi insanlar şaşalı tesekkurleri sevmezler.Su yolda yanimda olan herkese cok cok coook tesekkur ederim.Rabbim bin kez razi olsun.Doktor bugun ilaca basladi haziran ortasi kontrol var eger degere cevap veriyorsa vucut ilac dozu dusecek su gunden itibarwn 6 ay tedaviyi deneyecegiz ve olmazsa radyosyonlu bi seyler o da olmazsa ameliyat olacakmisim.27 nisan bugun 27 ekimde bu surec bittiginde iyilesmis olurum umarim ve radyasyona ameliyata gerek kalmaz.Ben cok buyuk hevesle actim konulari bi gun hamile iken okuyacagim umudu ile açtım ama baska bi durumla karsilastim.Bu yil icinde hamile kalirsam diye adak adamistim ama tedavim eylul de bitecek ve iyi olacak mi bilmiyorum bu yil icinde hamile kalma ihtimalim sıfıra cok yakin.Listeyi kontrol edemeyeceğim ama siz kopyalayin kendiniz idame ettirin takibi birakmayin Allah yardimciniz olsun ben biraz kafami dinlemek buradan uzaklasmak istiyorum.Hakkinizi helal edin tekrar girdigimde gebelik takviminiz ekli olur insallah.Sizi kocamannn öpüyorum .Ve sizi emanetleri zayi etmeyen Allaha emanet ediyorum :)

Canim Allah yardimcin olsun. 10 mayıs gecesi berat kandili. O gece 1yil boyunca doğacak ve ölecek kimselerin listesi olusturulurmus. Kim ölür kim doğar bilemeyiz ama bebeklerimizin gelmesi için edecegimiz dualar icin bu geceden daha guzel bir gece olamaz heralde.
Rabbim.en kisa zamanda saglikli bir sekilde hayirli evlatlar nasip etsin insaallah
Sen yine tamamen kopma arada gel kafa dagitmaya bende uzaklasmak istedm ama insan kopamiyor. En kisa zamanda guzel haberlerini bekliyoruz. Sadece cocuk icin degil burda birbirimize herturlu destek oluyoruz. Tedavinle ilgili gelişmeleri de bekleriz.

Cok tesekkur kuzum dua edecegim elbette orucumu da tutacağım allahin izniyle. Arada girmeye çalışacağım ama forumlar yoruyor insani biraz :) sizi ozledikce girerim

Whowiangirl canım çok geçmiş olsun. tioit hastalığı bendede var maalesef ve yıllardır ilaç kullanıyorum ölene kadarda kullanacakmışım. 10 yıldır tedavi görüyorum. ilk öğrendiğim zamanlar çok moralim bozuldu çünkü internette o kadar çok şeyler yazıyordu ki sonra bıraktım okumayı. bu zaman içerisinde çevremde tiroit hastası olup evlat sahibi olan ve bebekleri sağlıklı olan çok kişi gördüm. bu yüzden bunu sadece Rabbim bilir. sen tabiki tedavine başla. değerlerin belli bir seviyeye gelmesi gerekli. bana doktorum öyle demişti. gebelik sürecini birlikte planlıcaz dedi. tsh seviyen istenilen seviyeye gelince doktor bebek sahibi olabilirsin der. moral çok önemli bu hastalıkta biliyorsun. birde ibrahim saraçoğlunu dinlermisin bilmem onun bi kürü var. dereotu yemekten yarım saat önce yiyecekmişsin. nette videosunu izleyip bak istersen. kesin kurtulursunuz Allah ın izni ile dedi. bu kür zayıflatıyormuş birde. bu hastalıkta bilirsiniz bazı kişilerde kilo bazılarda zayıflık yapıyor. beni zayıflattı. doktor değerlerinde iyi dediği için ben düzenli yapamadım bu kürü.

Çok çok gecmis olsun arkadaşım dualarımız seninle en yakın ve hayırlı zamanda sen de biz de bebeklerimize kavuşuruz inşallah Rabbim buyuktür o her şeyi gören duyandır bizim dualarımız ı da inş kabul eder.

3 4 günlük gecikmeler oluyordu canım biraz daha zaman geçsin öyle yapayım diyorum :)
aynen tatlım inşallah olur gecikmeler yaşiyorsan en iyisi beklemek.bende bugun doktora gittim yumurtam 23 mm olmuş galiba çatladı öyle hissediyorum çunki şeffaf akıntı geldi. ama şansa bak ki eşim yarın veya bir sonraki gün gelecek umarım yarın gelirde belki bi ihtimal olur. yoksa bu ay yine boş geçecek

Hiç belli olmaz canım bazı aylar kadınlar iki kez yumurtlayabiliyorlarmış siz yinede fırsatları değerlendirin

Allah razı olsun kuzum rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin

Bu hepinizin aklında olsun kizlar bilen bilir geçen ay da potitifti adet oldum. Adete 8 gün kala gene aynı. Galiba bu hormonların bozulduğu için böyle çıkıyor. Sağlık olsun ama ders oluyor bana demek ki bi problem var diyorum. Geçen ay yumurtan catlamamis ti. Yumurta catlamayincada pozitif çıkabilirmis. Belkide gene çatlaması yada dediğim gibi hormonların bozuk ilaçlar yüzünden. Bunu sizlerle paylaşmak istedim . Eğer gelmişken listeyi güncellemesi isterseniz yaparım
D demirkbr
M meyremasin
1 1melegimolsun
P pinkglove

Son düzenleme:
canım acaba ikinci kez yumurtluyor olabilirmisin? bende dün kan tahlili verdim hormon testi için yarın doktora göstericem fsh 6,97 bilen var mı nasıl durum? lh da kit yok yazıyor ne o anlamadım

canım acaba ikinci kez yumurtluyor olabilirmisin? bende dün kan tahlili verdim hormon testi için yarın doktora göstericem fsh 6,97 bilen var mı nasıl durum? lh da kit yok yazıyor ne o anlamadım

Hiç bilgim yok ki kuzum dertlerimiz türlü türlü rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Gebelik testinde yumurtalama günü pozitif mi çıkıyor mu kuzum onu bilmiyordum

Eklentiler

• 14938221563011720319587.jpg
    668,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 1493822270607-1926486599.jpg
    678,7 KB · Görüntüleme: 28
Hiç bilgim yok ki kuzum dertlerimiz türlü türlü rabbim hepimizin yüzünü güldürsün. Gebelik testinde yumurtalama günü pozitif mi çıkıyor mu kuzum onu bilmiyordum
ovulasyon testi sandım canım gebelikte bilmiyorum. evet öyle herpimizin derdi farklı inşallah Rabbim tez zamanda hepimize şifa verirde hamile kalabiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…