Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Valla şok oldm bende smdi mesajini görünce inan.. Demekki hormon mormon hikaye.. Rabbim ol desin yeterki..

Öyle kuzum sonucu görünce ağzım açık kalakaldi. Olmaz diye 4 doktordan duydum en az. Bugunki bile bu halde gebe olunamaz dedi
canım çok güzel bir haber bu tebrik ederim. sana yazmıştım bende tiroit hastasıyım ve etrafımdada o kadar tiroit hastası biliyorum ki bebekleri olan Rabbim ol dedikten sonra önüne geçilmez. Rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah. bizede dua et lütfen bizde hamile kalalım

Doğru çıktımı canım limonla testin hamilemisin ?

Allah razı olsun tatlimm . Hepinize dua ediyorum rabbim gönlü evlat hasretiyle yanan her kuluna nasip etsin inşallah. Ben çok şaşirdim beklemiyordum tek ilişkiyle bebek. Ayağı dikmedim yatmadım kalktım hızlıca gittim hatta kalmasın içinde diye. Ama sabah olunca tedirgin etti beni. Olmus demek ki nasip :)

adet günüm iki gün evveldi
bu ay klomen ve progestan kullandım
eşim de promotil ilaç kullandı
tek bır gunu bıle atlamadan ılıskıye gırdık ( ıkı gunde bır)
bacaklarımı 1 saat boyunca yukarı kaldırdım ve sonrasında da uyudum hıc kalkmadan.

adet gunum bır gun gecınce acık pembe leke gördum camasırımda
bugun de hafif kahverengi lekeler var ama hala adet olmadım
sabak klasık testlerden yaptım sonuc negatif
çok acayip canım sıkkın

Ara ara yaşıyorum canım o yuzden umitlenmiyoRum pek gelen giden yok hala bakalım umitlenmek istemiyorum yine üzülmek istemiyorum bebeğim benimledir inşallah
amin kuşumm Allah bu hayırlı ve mübarek günde kabul etsin dualarımızı. inşallah senin de bebeğin senledir. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…