Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Tedavisi var ama değil mi? Dermansız değil en azından. Artık tıp çok gelişti. Şakın kendini üzme.

Varmis tabi ama duzelmezse alinacak tiroid bezlerim ve omur boyu ilaca mahkum olacagim.Allah büyük bu derdi verdiyse elbette ardinda bi güzellik de verir

Kizlar ben bu ay yumurtlama gününü degerlendirdim dalginligimiza geldi hemde sabahti eger gebelik olmussa ne yapacağım? Cocugum cüce mi olacak yumurtlama olali 2 gun oldu daha

Varmis tabi ama duzelmezse alinacak tiroid bezlerim ve omur boyu ilaca mahkum olacagim.Allah büyük bu derdi verdiyse elbette ardinda bi güzellik de verir
Canm buzamana kadar hic bir belirti vermedimi bu ya? Tesadufen oldu gibi bisey. Bebek icin gitmeseydin ogrenemeyeckmiydin yani? Bak bebegin daha dogmadan sana mesaj gönderiyor. annesini düşünüyor once o sagligina kavussun sonra ben gelirim diyor.

agzin bal yesin kuzum.Bizde iste daha yumurtlama olunca başlıyor analigimiz.Ben neden 4 5 aydir olmadi diyebi genel kontrol yaptirayim dedim ve bu cikti kuzum ordan oraya derken sonuc bu.Vesile oldu kısırlık bölümü

agzin bal yesin kuzum.Bizde iste daha yumurtlama olunca başlıyor analigimiz.Ben neden 4 5 aydir olmadi diyebi genel kontrol yaptirayim dedim ve bu cikti kuzum ordan oraya derken sonuc bu.Vesile oldu kısırlık bölümü
Her şerde bir hayır vardır diye boşuna dememiş büyüklerimiz. Herşeyden once senin sagligin önemli. Hayırlısıyla yoluna girsin bebisin de hemencik gelir ardindan Allahin izniyle.

Sonuçta bir tedavisi var çok şükür. Biraz daha sabredeceksin. Ödülünü de en güzelinden alacaksın

Allah bin kere razi olsun hepinizden.İnsanlar hep negatif konuşuyor yoruluyorum.Yok yemediginden olmuştur yok refluden olmuştur bebege uzulunce oldu bin cesit teşhis koydular.Doktor var miydi yeni mi bilemeyiz diyor ama millet bu sende hep vardi demek ki demeye basladi bile

meraba kızlarr benimde bat 5 mayıs ve artık oğluma kardeş yapmanın sırası geldı bu ay ılk defa deniycez ilk hamileliğim kadar heyecanlıyım insallah aratmadan rabbim hepimize nasip etsin

Kızlar benimde bat 29 Nisan heyecanla bekliyorum:) Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim umarım bu ay hamile kalmışımdır 6 aydır deniyoruz şimdiden ümidimi kaybetmeye başladım İnşallah Allah hepimize bu ay sağlıkla hamile kalmayı nasip eder

insanlar konuşur. Hem de acımasızca konuşurlar. Hatta bazı kısım insanlar sevinirler kıskançtırlar hasetlikten çatlarlar. Biz de ırk olarak maalesef millet ne der tasası ile büyüdük. İşte bu noktada millet ne derse desin. Onların demesi ile olmuyor bu işler. Hele hastalık veya biyolojik sebeplerle karşındakini hiç düşünmeden eleştiren insanlar var ya. Sen millete bakma canım. Evet hep var olabilir o hastalık. Üzüldün ondan olabilir. Başka sebeplerle olabilir. Bunun teşhisini koymak millete düşmez. Sen kafanı rahatlat tedavine odaklan.

Selam kizlar benim de bat yarın ama bugun dayanamayip sabah test yaptım negatif yumurtlama gunum ovulasyon testine gore 15-16 nisandi.. hamile olsam çıkardı degil mi testte

Selam kizlar benim de bat yarın ama bugun dayanamayip sabah test yaptım negatif yumurtlama gunum ovulasyon testine gore 15-16 nisandi.. hamile olsam çıkardı degil mi testte
Canım hemen moralini bozma değerin düşükse testte çıkmaz ayrıca geç döllenmede olabilir benim arkadaşım gecikmeden 1 hafta sonra test yaptığında bile negatif çıkmıştı. Benimde ovulasyon günüm 15-16 gibiydi adet dönemi ovulasyondan 14 gün sonra olur yani 29-30 gibi adet olmamız lazım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…