Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Benimde 6 gun once predictor negatifti ama hamileydim umudu kesme
Umudu kesmek değil de sanırım sıkıldım artık. O negatif çıkıyor umut. Adet gelmedi umut. Hepsi boşa çıkınca insan üzülüyor yoruluyor. Gelirken yine gebelik testi aldım. Doymuyorum negatiflere... Yapsam mı yapmasam mı? düşünüyorum. Karnım ağrıyor sanki ha oldum ha olacağım gibi.. Bilmiyorum Hayırlısı artık.

Ben napayim ? 0.008 lik bir tsh ile hastane hastane geziyorum hala ilac veren yok her gittigim bi test yapiyor

Kızlar adetim yedi gün gecikti kahverengi akıntım var böyle uzayan anlamadım vallahi ne oluyor böyle olan var mı hiç ?

Merhaba kızlar çok girmemeye çalışıyorum. Çünkü çok girince kafam daha çok takılıyor. Daha çok okudukça umutsuzluğa düşüyorum. Bu yüzden çok sık girmemeye karar verdim.

Geçen hafta 17/04/2017 de regl oldum. Hayallerim bir sonraki aya ertelendi. Doktoru aradım 3. günü klomen e başladım. Dün yani adetin 8. günü dr a gittim. sağ yumurtalıkta hiç bişi yok. Solda 10 a yakın yumurta var. Zaten pkolularda normal bir durum. Önemli olan içlerinde işe yarar bir şey varmı o çıkacak ortaya. Dün doktorum bir iğne yazdı adı menagon 5 gün vurulacağım sanırım yumurta geliştirecek. Cumartesi yeniden dr a gideceğim. Umarım olumlu haberler alırım. Sonrada çatlatma iğnesi vereceğini düşünüyorum. Bakalım ve görelim.

Özellikle herşeyi ayrıntılı yazdım çünkü yıllar sonra yeniden lazım olabilir. Mesala 4 yıl önceki yazdıklarımı açıp açıp okuyorum. yine aynı telaşlar farklı tedaviler ile hamile kalmışım. İnşallah yıllar sonra da bu yazdıklarımı okur birilerine umut olurum.

ben doktordan geldim canlar şükür bir sıkıntı yok dedi kimyasal geçirdiğim için 1 yıldır olmuyo demiyeceksin dedi kimyasal olalı 4 ay oldu 4 aydır olmuyor diyeceksin dedi yani daha 6 ayın var olmassa 6 ay sonra adetin 3.günü gel hormon tahlillerini yapalım dedi içime su serpti umut ışığı oldu bin şükür

İnşallah olumlu sonuç alırsın canım. Bu tedaviye başlamadan önce ne gibi tetkikler yapıldı sana? Benim adetin 3. günü testlerim yapıldı bir de rahim filmi çekildi. Yumurta takibi yapıldı mı? Ben bu yumurta takibi konusunu kafama taktım. Doktor bu ay adet olursan gel dedi. O kadar gittim geldim hiç yumurtalara bakmadı.

5 senelik doktorum kendisi tüm rahatsızlıklarımı troid, pko, insülin direnci gibi rahatsızlıklarımı biliyor. gittiğimde sadece ilaçların dozunda değişiklik var mı diye soruyor. çünki diğer ilaçlarımı endokrinci düznliyor. Hiç bir tahlil tetkik yaptırmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…