Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Whowiangirl Whowiangirl 11 MAYIS
M meyremasin 11 MAYIS
Annelikkutsaldir Annelikkutsaldir ???
S Saaraa 10 MAYIS
zehzeh2 zehzeh2 18 MAYIS
Prmm Prmm 4 MAYIS

nejfer nejfer 18 MAYIS

[USER=826149]@melegiimmbenim
???
@Beysal 11 MAYIS
marbling817 marbling817 ???
@fundiiiii ???
@demirkbr 9 MAYIS
@Aysel3363 ???
KHENA KHENA 17 MAYIS

[USER=792770]@kafamdasorular_
8 MAYIS
@buyan87 ???
@sefossxx 12 MAYIS[/USER]
P pinkglove ???
sevememsendenbaska sevememsendenbaska 27 NISAN[/USER]
p a t u l i p a t u l i 14 MAYIS
G Gizemalan2910 ???
Chester15 Chester15 29 NISAN

Soru isaretliler batlari yazabilir kizlar bu tabloda gördükleriniz aon bat olsun insallah diger ay bebeginize geri sayima baslayin

Uzun uzun yazan zeki ve ileri goruslu arkadasimi kocaman opuyor ve tebrik ediyorum.Erdemli bir davranis bilgilerini nesillere aktarmak
Bende yazayim ki bilin gencler degerim ilk ogrendigimde TSH 0.01 ikinci test 0.008 üçüncü test 0.003 zehirli guatr teshisi kondu .Tedavi olmadan cocugum olsa dahi sakat olur deniyor. KAN tahlilinin sonucunu bekliyorum

Uzun uzun yazan zeki ve ileri goruslu arkadasimi kocaman opuyor ve tebrik ediyorum.Erdemli bir davranis bilgilerini nesillere aktarmak
Bende yazayim ki bilin gencler degerim ilk ogrendigimde TSH 0.01 ikinci test 0.008 üçüncü test 0.003 zehirli guatr teshisi kondu .Tedavi olmadan cocugum olsa dahi sakat olur deniyor. KAN tahlilinin sonucunu bekliyorum
Canim cok geçmiş olsun ya :KK43: Rabbim en.kisa zamanda sifasini versin insaallah derdini veren dermanini da verirmis. Hepimizin bir imtihani oluyor istediklerimize kavuşmak için. Sen de sabrinla duanla bunu cabucak atlatir bebegini sağlıkla kucağına alirsin insaallah :dua::dua::dua:
Tedavi icin ne dediler peki uzun surermiymis?

Canim cok geçmiş olsun ya :KK43: Rabbim en.kisa zamanda sifasini versin insaallah derdini veren dermanini da verirmis. Hepimizin bir imtihani oluyor istediklerimize kavuşmak için. Sen de sabrinla duanla bunu cabucak atlatir bebegini sağlıkla kucağına alirsin insaallah :dua::dua::dua:
Tedavi icin ne dediler peki uzun surermiymis?

Sagolasin kuzum amin insallah.Hayatimda boyle dert görmedim 5 soktora gittim hepsi bi test daha yapacagiz deyip baska test istedi su an da yapilan bi testtte de gene sonuc pozitif cikmis .DunKI doktor o test pozitif çıkarsa birşeyler daha yapilacak demisti.Bende usandim artik evim pazar yeri gibi bugun evi toparlarim utu yaparım filan yarin giderim artik.Ilacim bile yok hala anlamadan yazmazyiz diyorlar

M meyremasin 11 MAYIS
S Saaraa 10 MAYIS
zehzeh2 zehzeh2 18 MAYIS
Prmm Prmm 4 MAYIS

nejfer nejfer 18 MAYIS

???
@Beysal 11 MAYIS
@fundiiiii ???
@demirkbr 9 MAYIS
@Aysel3363 ???
KHENA KHENA 17 MAYIS

8 MAYIS
@buyan87 ???
P pinkglove ???
G Gizemalan2910

Soru isaretliler batlari yazabilir kizlar bu tabloda gördükleriniz aon bat olsun insallah diger ay bebeginize geri sayima baslayin
benim 14 mayis ama bakalim dun catlatma ignesi yaptirdim insallahh hayirlisi olur

Canım çok geçmiş olsun. İşte az da çalışsa çokta çalışsa troid önemli ben yıllardır 17 yaşımdan beri uğraşıyorum bu troid le hayatımı alt üst etti. şu an 32 yaşımdayım. Yıllardır ilaç ilaç ilaç, sürekli farklı etkiler, sürekli yeni bir rahatsızlık, inşallah genlerimizle çocuklarımıza devir olmaz. Benimki az çalışıyor, seninki hızlı. gebeliklerde ikiside malesef kabul edilmiyor. Sakat çocuklar veya cüce ihtimaller olabiliyormuş. Kontrol altına alınca ilaçla inşallah kavuşursun bebeğine

M meyremasin 11 MAYIS
S Saaraa 10 MAYIS
zehzeh2 zehzeh2 18 MAYIS
Prmm Prmm 4 MAYIS

nejfer nejfer 18 MAYIS

???
@Beysal 11 MAYIS
@fundiiiii ???
@demirkbr 9 MAYIS
@Aysel3363 ???
KHENA KHENA 17 MAYIS

8 MAYIS
@buyan87 ???
P pinkglove ???
G Gizemalan2910 ???
Chester15 Chester15 29 NISAN

28 Mayıs ekleyiniz efenim:)

Geçmiş olsun canım. İnşallah sonuçların ve tedavin iyi sonuçlanır.

Canım çok geçmiş olsun. İşte az da çalışsa çokta çalışsa troid önemli ben yıllardır 17 yaşımdan beri uğraşıyorum bu troid le hayatımı alt üst etti. şu an 32 yaşımdayım. Yıllardır ilaç ilaç ilaç, sürekli farklı etkiler, sürekli yeni bir rahatsızlık, inşallah genlerimizle çocuklarımıza devir olmaz. Benimki az çalışıyor, seninki hızlı. gebeliklerde ikiside malesef kabul edilmiyor. Sakat çocuklar veya cüce ihtimaller olabiliyormuş. Kontrol altına alınca ilaçla inşallah kavuşursun bebeğine

Amin kuzum buyuk gecmis olsun. RABBIM birde bununla sinamak istedi beni amenna Allahtan geldi sabredecegim

X