Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Sanirim oyle canm.. Biz evlilik asamasinda da cok sabretmek zorunda.kaldik. 5 sene nişanlı bekledik. Cok sıkıntı yasadik ama cok şükür sonunda kavuştuk. Sanirim bebek olayi da boyle olacak. :KK43: napalim gec olsun ama saglikla hayirla olsun diyelim..
amin kuşuumm.Allah kimseyi isteyenleri çocuk hasreti ile sınamasın. tez zamnda nasip etsin inşallah. bende adetim bitince başlayayım meryem suresine.

Listye benıde eklermisiniz 4mayıs. Hepimiz inşAllah güzel haberler alırız

Tsh cok dusuk oldugu icin gebelik imkansizmis olursada sorunlu olurmus once tedavi dedi doktor pazartesi neler olacak bakalim

Tsh cok dusuk oldugu icin gebelik imkansizmis olursada sorunlu olurmus once tedavi dedi doktor pazartesi neler olacak bakalim
çok gecmiş olsun canim. inşallah biran önce düzelir. bende gittim dün doktora. hormon testlerim yapildı. multikistik over gorunumu varmıs yumurtalarimda. salı günü tekrar randevum var

çok gecmiş olsun canim. inşallah biran önce düzelir. bende gittim dün doktora. hormon testlerim yapildı. multikistik over gorunumu varmıs yumurtalarimda. salı günü tekrar randevum var

Sagol kuzum sanada geçmiş olsun benim yumurtaliklar cok iyi de iste tiroid

Bak iyi ki gitmissin doktora. Degilse aylarca umutla olcak diye vakit kaybedecektin. Simdi hemen tedaviye baslarsin insaallah en kisa zamanda da guzel haberlerini verirsin bize insaallah :dua:

Insallah tatlim Allahin izniyle.Yarin arastirma hastaneisnde iyi bi inceleniyim bakalim :)

Kizlar bende cumartesi kirmizi kart gordum bu ay zaten hic umutlanmicam demistim umursamadim bugun hormonlara bakiliyor uc gun sonra hsg cekilicekmis korkuyorum kizlar cektirdiniz mi bide üni hastanesi insallah asistanlarin eline kalmam

Kizlar bende cumartesi kirmizi kart gordum bu ay zaten hic umutlanmicam demistim umursamadim bugun hormonlara bakiliyor uc gun sonra hsg cekilicekmis korkuyorum kizlar cektirdiniz mi bide üni hastanesi insallah asistanlarin eline kalmam
Canım ben de bu ay çektirdim. Kullanılan makina ile ilgili sanırım. Ben çok rahat çektirdim hiç zorluk çekmedim Allah'a şükür. İnşallah senin de iyi geçer

X