Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Bende bu gün test yaptım çok belirgin bi şekilde negatif akşamıda adet oldum zaten insan ne umutlarla başlıyo saymaya batı ama sonunda büyük hayal kırıklığı bende bütün belirtileri yaşamıştım bundan sonra hiçbir belirtiye kanmam insan geriye bakınca koca bi ay boşa ugraşmışım diyo her ay aynı duygu bundada vardır bi hayır diyorum Rabbim vericegi zamanı bilir Allaha sıgınıyorum.

can sıkmak yok ben geçen gün kafayı yiyecektim şükür çabuk geçti. Sabır edelim tatlim bi gün bizde bugünleri karnımızı ovarak anacagiz

Yaptım dayanamayıp ve negatif malesef. Hayalet çizgi bile yok.

Kizlar bende bu hataya dustum testin kutusunda en erken beklenen adet gununde yapilabilir yazdigi halde yaptim yine negatif benim ovulosyon gunlerim ayin 3le 10 arasindaydi belki belli olur diye kandirdim kendimi sonuc ayni

Slm kızlar ben yeni katılıyorum benim adetime 1 hafta var dün test yaptım 2. Çizgi silik çıktı anlamadım yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• 20170416_163446.jpg
    20170416_163446.jpg
    10,4 KB · Görüntüleme: 57
Kizlar bende bu hataya dustum testin kutusunda en erken beklenen adet gununde yapilabilir yazdigi halde yaptim yine negatif benim ovulosyon gunlerim ayin 3le 10 arasindaydi belki belli olur diye kandirdim kendimi sonuc ayni
Beklemekten başka çare yok artık. gerçi hiç bir belirtimde yok :KK43:

Selam gençlik doktora gittim .Benim gerim gerim gerinerek herkeslere anlattigim 3 cm lik dominant folikul icerde yatip duruyor catlamamis.Yumurta rezervimde cok iyiymis kan sonucu bakalim ne zaman ciakr belrisiz

günaydın kızlaarr. güzel ve tüm isteklerimizin gerçwkleştiği bir gün olsunn :)

Günaydın canlar malesef benimde kırmızılar cuma akşamı erkenden geldi hayırlısı nasip bu aya inşallah

Oncelikle kirmizilari goren kizlar insallah mayis ayi icinde hamile kalirsiniz benimde az kaldi kasik bel agrisi erkenden basladi bacaklarim kopuyo bende gorucem kirmizilari hatta tutmadiysa olsamda agrilar gecse diyorum bide mantar oldum yine idrar yolu enfeksiyonuda basladi sirf bebek vardir diye ilac icmiyorum adetten onceki gunleri degerlendirim belki gec dollenme falan olur tutar diyodum mantar yuzunden oda yalan oldu

X