Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

bak canım ben test yaptım daha 10-11 gün var tahmini regle. ama test kurudu. sonra gördüm. gerçi önce var galiba dedim ama yediremedim ama ümitlenmeyeyim de mi

aynısı benimde başıma geldi nette araştırdım. Ama çoğu kişi olumsuz sonuçlanmış. Bende de dün negatif ti bekleyen test pozitif oldu. umutlandım ama umutlarım kayboldu.

benimde 7 günüm var geçmek bilmez şimdi o 7 gün :110:

benimdeeee geçmiyor

aynısı benimde başıma geldi nette araştırdım. Ama çoğu kişi olumsuz sonuçlanmış. Bende de dün negatif ti bekleyen test pozitif oldu. umutlandım ama umutlarım kayboldu.

benimdeeee geçmiyor
ben bir daha yaptım ben görüyorum ama foto da cıkmıyo beklemekten baska care yok

Iki buçuk yıldır testlerde kafayı yediğim için test almadım canım evde de yok eczane de uzak hep olurum nasılsa diye erteliyorum umudum da yok çünkü bir de psikolojik mi bilmiyorum arada ağrı hissediyorum sonra bakıyorum yok of çıldırmak üzere geliyorum galiba sağlıcakla kucağına alırsın inşallah canjm ne güzel:-)
Test olayı çok zor ya.. Yapsan bir dert yapmasan ayrı bir dert. Dayanabilene ne mutlu... Ben beş gün kala başlıyorum test yapmayı düşünmeye:) Bekleyebiliyorsan bekle tabi ama ben yapamıyorum. Var mı yok mu diye çıldırıyorum :kızgın:Reglime yakın bir test yapıyorum mutlaka geçmesini bekleyemiyorum bile. İnşallah bebeğin seninledir ne diyelim bunu öğrenmenin tek yolu test.

Test olayı çok zor ya.. Yapsan bir dert yapmasan ayrı bir dert. Dayanabilene ne mutlu... Ben beş gün kala başlıyorum test yapmayı düşünmeye:) Bekleyebiliyorsan bekle tabi ama ben yapamıyorum. Var mı yok mu diye çıldırıyorum :kızgın:Reglime yakın bir test yapıyorum mutlaka geçmesini bekleyemiyorum bile. İnşallah bebeğin seninledir ne diyelim bunu öğrenmenin tek yolu test.
Negatif görmekten çok korkuyorum test yapmadan görürsem en azından teste kadar umutlanmadim diyorum :KK43: sağol canım duan için Amin diyelim isteyen herkese nasip etsin Allahım çok zor bir süreç beklemek

İnşallah canım ama bugün karnım çok ağrıyo hayır olsun eşimde farketti söylememiştim test yapptığımı bu ayda mı olmamış diyor bakalım kırmızı kart yemessem pazartesi tekrarlayacam testi

hayirlisi kuzum umudu kesmek yok bak benim akinti kesildi olacagim dedim hatta yazdım sabah negatif diye ama ne oldu bi anda hersey değişebiliyor Allah in neye gucu yetmez ki nasip olsun yeter ki

Negatif görmekten çok korkuyorum test yapmadan görürsem en azından teste kadar umutlanmadim diyorum :KK43: sağol canım duan için Amin diyelim isteyen herkese nasip etsin Allahım çok zor bir süreç beklemek
Maalesef öyle.. Beklemek belirsizlik ümit hayal kırıklığı... Bir çok duyguyu bir arada yaşıyoruz..

evet ya ben duran testte pozitif i görünce sabah yine yaptım hiç bişi yok. hayal kırıklığı gerçi daha dolu dolu 7 gün var :)
20170410_155508.jpg
20170410_155508.jpg
Screenshot_20170413-125852.png

birinci dun olan dunki bekleyince cikti ama foto da gozukmedi ama bugunki de bekelyince çıktı fotoda gözüktü

Kizlar bende vu ay klomen tedavisi gordum bat tarihim yarin bende hic belirti yok diye gebelik testi yaptim kocaman negatif bole gunune 1 gun kalipta negatifi gorup sonra pozitifi bulan varmi olmuycak birseyde hala igne bulma derdindeyim uzuldum azcik ama allah isterse olur bildigim icin olece kalakaldim

Kizlar bende vu ay klomen tedavisi gordum bat tarihim yarin bende hic belirti yok diye gebelik testi yaptim kocaman negatif bole gunune 1 gun kalipta negatifi gorup sonra pozitifi bulan varmi olmuycak birseyde hala igne bulma derdindeyim uzuldum azcik ama allah isterse olur bildigim icin olece kalakaldim

Olur mu olur sıkma canini

X