Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Daha once hic gitmemismiydin canm hormon icin falan? Gitmediysen evet biran once git belki cok ufak bir problem.icin bunca zaman hayal kirikligi yasiyorsun. Biran once teyit ettirin. Bende prolaktin yuksek cikti mesela. 3 haftada düştü ilacla. Esimde de hiz düşüklüğü var enazndan bilerek devam edersiniz.

Kuzum 27 agustosta evlendik 17 eylülde adet oldum sonra bekledim gunu gelince olmadi ogrendim ki hamileyim ama 10 gun surdu ve 27 Ekimde düştü. Tam bir ay kanama sürdü az az.Sonraki ay da korunduk bir zarar olmasin diye.Simdi 4 adet donemi boyunca olmadi yani 4 defa yumurtlama oldu ve bos geçti. Ben gecen ay doktora gidip hpv ve smear yaptirdim iltihap cikti fitil kullandim gecti agrilarim şükür.Esim gitmemisti onun ilk olacak ama benim yumurtam bile goruntulendi ve 3 cm dominant folikul gördü doktor süper dedi gecen ay ama olmadi

Anladim canim. Birkez tecruben olduysa demekki hamile kalabiliyorsun ne güzel. Ben daha hic bisey yasayamadim. İnsaallah hersey normaldir. Bazen iste hersey yolunda olsa da tutmuyor benim de 1 sene olacak neredeyse.

Ayy bal damliyor agzindan ne incesin olumlu dusunelim olumlu olsun evet haklisin kuzum . Rabbim korusun insaAllahh
bak canım ben test yaptım daha 10-11 gün var tahmini regle. ama test kurudu. sonra gördüm. gerçi önce var galiba dedim ama yediremedim ama ümitlenmeyeyim de mi

Eklentiler

• 1.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 81
  • WhatsApp Image 2017-04-12 at 14.10.07.jpeg
    21,4 KB · Görüntüleme: 81
Valla ben 9 gun kala yaptim testi , resimleri sende gordun Umut her zaman var , kosa kosa gidip bi normal bi de erken gebelik alip tekrarla bakalim . Benim silik cikan test ilk yaptigimdi daha belirgin olan da hemen arkasindan yaptigimdi . Kiz benim bile gidip test alasim var tekrar hala idrak edemedigimden dolayi napsak acaba ikimiz de alip yapsak mi simdi

Anladim canim. Birkez tecruben olduysa demekki hamile kalabiliyorsun ne güzel. Ben daha hic bisey yasayamadim. İnsaallah hersey normaldir. Bazen iste hersey yolunda olsa da tutmuyor benim de 1 sene olacak neredeyse.

Kuzum kafani dagit ponpon paspas yap yumurtlama doneminden sonra birseyelr yap bitki yetistir mesela

Kızlar bi tane hamilelik haberi gördüm hayırlı olsun belma darısı başımıza inşallah Rabbim aratmasın hepimizin göbüşleri dolsun inş.bat bekleyen arkadaşlarım güzel sonuçlar alalım inşallah böyle birlikte beklemek daha güzel ve rahatlatıcı hamilelik haberleri duymak da cabası.moral oluyor insana

Herseyin hayirlisi hic canimi sikmadan birinci olmustu ne guzel haberim bile yoktu simdi bekloyorum oyle.Evlat nasiptir evlat imtihandir rabbim nasip etsin insallah hepimize

dun ince cizgi cikmisti bugün hic birsey yok.Bu ay olmadi ve bana doktor yolu gorundu.Pazartesi günü gidecegim 11e randevu almistim bile onceden .Nasip cocugum olmuyor diye gitmekmiş

dun ince cizgi cikmisti bugün hic birsey yok.Bu ay olmadi ve bana doktor yolu gorundu.Pazartesi günü gidecegim 11e randevu almistim bile onceden .Nasip cocugum olmuyor diye gitmekmiş
canim benimm. bak belkide umudunu kestigin zaman oğrenirsin. bak bikere silikte olsa çikmis cizgi. belki kan tahlilinde cıkar daha batımıza var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…