Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

1 hafta önce yumurtlama günümde denemeler yaptım,Adetime yaklaşık 1 hafta kaldı, Su gibi akıntım başladı şarıl şarıl.Bazen hafifte pempe rengi bulaşıyor.Kasığım, belim heryerim bir tuhaf, Çok tırsıyorum

Sagol canim Allah razi olsun . Kan verdim adete 6 gun kaldi ama beta 55.13 cikti . Gercekten varmis gebelik . Sag salim dunyaya gelsin diye dua etmekten baska yapacak bisey yok cok sukur . Rabbim isteyen ve bekleyen herkeze en kisa zamanda nasip etsin imsaAllah.

amin canım 6 gün kala baya iyi bence değerin sağlıklı olacak inşallah annesi hep olumlu düşün tamam mı :)

Kızlar ben 1-2. aylarca çok ama çok kafama taktım. Ayda 2 sefer adet oldum. Hemde kötü bir şekilde.
Yerleşme gibi zannettim 7 gün boyunca sürdü adete dönüştü 7 de orda 14 gün. Sonra farklı farklı organlardan rahatsızlandım.
Belirti aramayın. Bu ay nasılsa hamile olmayacağım diye düşündüm çok şükür rahatsızlıkları atlattım. Adetım bu ay normale döndü. 15 martta başlamıştı henüz gelen giden yok. Olursam da üzülmücem çünkü artık olmuyor olmuyacak doktor tedavisi olunca olacak ya da Rabbim borçlarımızı kolaya çıkarınca nasip edecek diyorum. Gerçekten çok takınca vücudumuz bizi kandırıyor, ne istiyorsak bize o belirtileri veriyor. Sağlımız dan olmak yerine sabır ve dua edelim inşallah. Bir gün verecek Rabbim isteyen kullarına inşallah.

bi alengirli testte benden. 4 gun var sabah idrarinda cikti ilk 5 dk gozukmemisti sonra gozukur olmus ip gibi bir cizgi frografta cikmadi.Testi tekrar yaptim hic birsey yok

Eki Görüntüle 1981213
bi alengirli testte benden. 4 gun var sabah idrarinda cikti ilk 5 dk gozukmemisti sonra gozukur olmus ip gibi bir cizgi frografta cikmadi.Testi tekrar yaptim hic birsey yok
İp mip çizgi ciksin da yeter ki hadi insaallah vardir canim. Belki cok.yenidir ondan bi cikip bi.cikmamistir. benmde 3 saat once adetim geldi azck ama bidaha gelmedi sokulmesini bekliyorum...

İp mip çizgi ciksin da yeter ki hadi insaallah vardir canim. Belki cok.yenidir ondan bi cikip bi.cikmamistir. benmde 3 saat once adetim geldi azck ama bidaha gelmedi sokulmesini bekliyorum...

Hayirlisi olsun kuzum .Valla çıktı birseyelr ama insallah ardi arkasi gelir.Bugun yumurtlama olali 12.günum onceki gebeligime gore hesapladim bugun HCG 15 cikmasi lazim 15 de idrar testinde cikmaz tabi ciksada bu kadar olur ama yoksada uzulmeyecegim asilama isteyecegim doktorumdan olmazsa tup bebek

kızlar ben durduk yere test yaptım, adetime tahmini 11 gün var ama testimde hayali cizgi var yani görüyorum gercekten sizce olabilir mi yaa

Eklentiler

• 1.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 71
Canm sanirim idrar testi 20den itibaren gosteriyor cok silikde olsa diye biliyorum. Sen yarn bidaha dene bence. Her hamilelikte de bir olmuyormus kiyaslama boşver.

Canm sanirim idrar testi 20den itibaren gosteriyor cok silikde olsa diye biliyorum. Sen yarn bidaha dene bence. Her hamilelikte de bir olmuyormus kiyaslama boşver.

yarin bi daha yaparim hatta birde pazqr gunu yapacağım ve pazar buyuk bir yolculuğun baslaginci olacak .Cocugumuz olmuyor diye ciddi ciddi gideceğim bu sefer. pazartesi 11 e randevu aldim.Esime de saat 13 30 a.Biz baslayacagiz artik rabbim muhtac etmesin dedim hep ama nasipte var galiba Allah utandirmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…