Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Bizim listemiz oldu yehu :halay::halay:

Whowiangirl Whowiangirl 16 NİSAN
M meyremasin 11 MAYIS
@Annelikkutsaldir 15-16 NISAN
@Saaraa 10 MAYIS
@zehzeh2 18 NISAN
@Prmm 4 MAYIS
@KHENA 20 NISAN
nejfer nejfer 16 NISAN
@Hayalettim 7 NISAN
@melegiimmbenim 16 NISAN
Beysal Beysal 15 NISAN
marbling817 marbling817 9 NISAN
@fundiiiii 21 NISAN
@demirkbr 9 MAYIS
@Aysel3363 20 NISAN
@KHENA 20 NISAN
Beysal Beysal 8 MAYIS
@buyan87 19 NISAN
@sefossxx 13 NISAN[/USER]
Beni de ekleyin:) On güne ancak düştüm 23 Nisan bat... Bu ay çok umudum yok. Rahim filmi çekildim ama düzenli ilişki olmadı o yüzden. Ama Allahın işine karışılmaz bakalım..

testin bir saat sonraki hali
IMG-20170413-WA0000.jpeg

Benim beş günüm kaldı ama vücudum kafayı yedi resmen ne oluyor ne bitiyor ben bile takip edemez oldum. Her an regl olacak gibi hissediyorum bu sabah bide uçuk cikti dudagimdan off off

Salı günü regl olmam gerekiyordu hala olmadım test yapmaya korkuyorum 2buçuk yıldır bekliyorum hiçbir belirtim yok adet olacağım diye çok korkuyorum çok nadir bu kadar gecikmem olur korkuyorum:KK43:

Salı günü regl olmam gerekiyordu hala olmadım test yapmaya korkuyorum 2buçuk yıldır bekliyorum hiçbir belirtim yok adet olacağım diye çok korkuyorum çok nadir bu kadar gecikmem olur korkuyorum:KK43:
Canım benimde belirtim yoktu adetten 3 gün önce öğrendim Sende test yap kafan rahatlar en azından

Canım benimde belirtim yoktu adetten 3 gün önce öğrendim Sende test yap kafan rahatlar en azından
Iki buçuk yıldır testlerde kafayı yediğim için test almadım canım evde de yok eczane de uzak hep olurum nasılsa diye erteliyorum umudum da yok çünkü bir de psikolojik mi bilmiyorum arada ağrı hissediyorum sonra bakıyorum yok of çıldırmak üzere geliyorum galiba sağlıcakla kucağına alırsın inşallah canjm ne güzel:-)

nejfer nejfer Beysal Beysal M meyremasin ama problem su ki bu sonuclar bes dakiamda cikmadi :KK43: kan vermeye geldim yarin sabaha kaldı
Sen yüreğiini ferah tut bak bi başlık vardı geçde olsa çıkıyosa ufakda olsa bir ihtimal var bende sırf o başlığa istinaden sabahki testi sakladım eve gidince bakıcam umut bende bekliyorum olmayanşey nasıl çıkar bilmiyorum ama :)

Sen yüreğiini ferah tut bak bi başlık vardı geçde olsa çıkıyosa ufakda olsa bir ihtimal var bende sırf o başlığa istinaden sabahki testi sakladım eve gidince bakıcam umut bende bekliyorum olmayanşey nasıl çıkar bilmiyorum ama :)

oyle deme annesi geldiyse bebisko üzülür :)

X