Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Evet son 10 güne girmiş bulunmaktayım. daha önce yaşadığım göğüs ucu acılarım gitti. :KK43: Umutlarımda gitti sanki. Hiç bir şey hissetmiyorum.
Benim de son 11 gün beraber bekleyelim mi bat 21 nisan cok heycanliyim bu ay rahim ici film de cektirdim ister istemez cok umutlandim insaLALAH hamişizdir Allahimmmmm hayirlisi ve sagliklisi ileee

Benim de son 11 gün beraber bekleyelim mi bat 21 nisan cok heycanliyim bu ay rahim ici film de cektirdim ister istemez cok umutlandim insaLALAH hamişizdir Allahimmmmm hayirlisi ve sagliklisi ileee
Bekleyelim canım. Şu an hiç bir belirtim yok. arada bir bağırsaklarım bozulmuş gibi bir rahatsızlık hissediyorum o kadar :rolleyes:

Bizim listemiz oldu yehu :halay::halay:

Whowiangirl Whowiangirl 16 NİSAN
M meyremasin 12 NISAN
@Annelikkutsaldir 15-16 NISAN
@Saaraa 10 MAYIS
@zehzeh2 18 NISAN
@Prmm 4 MAYIS
KHENA KHENA 20 NISAN
nejfer nejfer 16 NISAN
@Hayalettim 7 NISAN
@melegiimmbenim 16 NISAN
@Beysal 15 NISAN
@marbling817 9 NISAN
fnd_50 fnd_50 21 NISAN
@demirkbr 9 MAYIS
@Aysel3363 20 NISAN
KHENA KHENA 20 NISAN
@Beysal 15 NISAN
@kafamdasorular_ 8 MAYIS
Benim olmadi bu ay da kizlar :KK43: testler de negatif. Karnimda agriyor heran gelecek offf:KK51:

Canm normalde 29 gunde fln oluyordum onu dusunursem yarın.ama son 3 aydir 27gune düştü nedense. O yuzden bugun de olabilir. Normal idrar testim negatif. Azonce yaptim. Kar gibi bembeyaz....
Anladım canım. Günün geldi ise iyice umudun gitti tabi. Ama allahın işi belli olmaz geç döllenme olur bişi olur süpriz yapar minnak. inşallah.

Anladım canım. Günün geldi ise iyice umudun gitti tabi. Ama allahın işi belli olmaz geç döllenme olur bişi olur süpriz yapar minnak. inşallah.
Aynen canim.. Umut falan kalmadi maalesef. Birazdan olurum zaten :) yataktan kalkasim bile yok. Hersey Allahtan. Yapacak bisey yok dua etmekten baska..

2 gün önce öğrendim canım yerleşme kanaması geldi öyle anladım, 2 test yaptım arka arkaya pozitifti ama biraz silikti. adet günü düştü. :KK43:
Benim adetime daha 7 gun var fakat testlerim pozitif bende korkuyorum acikcasi bu kadar erken ogrenmek korkuttu beni . Kan verdim bakalim ne cikacak

X