Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

arkadadlar bu limon veya karbonatin bi güvenirliliği yok bu iki teste baglı kalmayin hayal kırıklığına ugramamak icin. bu forumda okumustum arkadas esine yaptirmiş karbonati denemek icin onda bile kabarmis.

arkadadlar bu limon veya karbonatin bi güvenirliliği yok bu iki teste baglı kalmayin hayal kırıklığına ugramamak icin. bu forumda okumustum arkadas esine yaptirmiş karbonati denemek icin onda bile kabarmis.
Evet güvenilir deil karbonat ve limon testi ikiside gecen ay onlara göre ben hamile değildim ancak sonra bir baktım hamileymişim gerçi düşük yaşadım ama olsun. inanmayın en garanti kan testi

Bayanlar sizden acil yardım almak istiyorum adetim 3 gün geçti evde limon ile uygulanan test denedim ve tortular dibine çökmeye başladı hemen ümitlendirmek istemiyorum eşimi halsizlik var sürekli uyumak istiyorum belim agrıyor sizce hamile miyim ve ne zaman gebelik testi yapmalıyım
Onu bende yapmıştım hamileyim herhalde dedim ama adet oldum canım inanma ona sen eczaneden test al ama en garantisi kan tahlili

Evet son 10 güne girmiş bulunmaktayım. daha önce yaşadığım göğüs ucu acılarım gitti. :KK43: Umutlarımda gitti sanki. Hiç bir şey hissetmiyorum.

Kizlar ya son 3 aydir 27 gunde hasta oluyorum. Ondan once hep 29 30 du. Siz batinizi neye gore belirliyorsunuz? Genel normalde olana gore mi yoksa son ay kac gunde olduysaniz ona goremi? Genele bakarsak 2 günüm var ama.son aylara gore bugün...

X