Adetine 10 gün ve daha az kalan arkadaşlar hadi gelin bekleyelim

Benim adetime daha 7 gun var fakat testlerim pozitif bende korkuyorum acikcasi bu kadar erken ogrenmek korkuttu beni . Kan verdim bakalim ne cikacak
inşallah sağlıklı olur canım düşmez inşallah, sen baya erken öğrenmişşin pozitifse ve çizgin baya belliyse o kadar korkma bence yüksektir ozaman. eğer değer düşükse adet hormonları baskın çıkıyomuş ve gebelik sağlıksız olduğu için vücut atıyomuş. sen hayırlısı olsun tutunsun sağlıklı olsun diye dua et. gerçi hcg salgılaması demek zaten artık yerleşti demek.
bi de eğer kehverengi veya pembe en ufak lekelenmen olursa direk acile git. bi de ilk gebelikse pek ilgilenmiyorlar ilklerde olabiliyor diye haberin olsun canım, umarım sağlıkla kucağına alırsın bebeğini :)

Bekleyelim canım. Şu an hiç bir belirtim yok. arada bir bağırsaklarım bozulmuş gibi bir rahatsızlık hissediyorum o kadar :rolleyes:
Benim de hic bi belirtim yok canim zaten bence daha cok erken belirti icin yumurtlamadan yeni ciktik sayilir:halay::halay: ay imsaALLAH bu ay tutar:dua:

Bat 4 bu sabah da testim negatif cumaya kadar yapmamam lazım test nasıl durdurcam kendimi
:110:
tutmaya caliş kendini canim bebegin insallah senledir ama bata kadar o heyecani beklentiyi yaşamaya degmez mi bak benimde bat 5 ama hic yapasim yok test. boyle anı yasamak var umuduna sığınmak daha güzel yoksa duğer türlü erken hayal kırıklıgı

Arkadaşlar bende de belirtiler iyice kendini gostermeye başladı daha bir hafta var ama her an olacak gibi hissediyorum sanki kaşık ve bel ağrısı akinti fazlalasti gittikçe karnım acayip şişti hiç doymuyorum da zaten ondan sismistir. Dört gün kala test yapıp iyice ümidi kesicem artık :KK43:

Gun içerisinde hep uykum geliyor ara ara başım dönüyor tamam diyorum var sonra adet belirtileri geliyor pat diye yok ya diyorum iyice gelgitlerde kaldım ne zor şey bu beklemek :KK43:

Gun içerisinde hep uykum geliyor ara ara başım dönüyor tamam diyorum var sonra adet belirtileri geliyor pat diye yok ya diyorum iyice gelgitlerde kaldım ne zor şey bu beklemek :KK43:
yaaa biliyormusun bendede akıntı artti ve kasık agrım var bide buradaki diğer konularda okuyorum hamilelik belirtileri ile adet belirtileri ayni cok benziyor diye ondan umutlaniyorum. biz yinede belirti aramayalım

X